meerkat1 03.09.05, 13:42 Nie widzi juz politycznej przyszlosci przed soba? Moze slynny oftalmolog, dr Ayman Zawahiri moglby pomoc? Albo inny znany oftalmolog, dr Bashar Assad? Choc oni tez zdaje sie nie widza co sie szykuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ezpa7z9 Jedz do Rosji tam są najlepsi okuliści... 03.09.05, 14:07 Tylko nie czekaj do zimy , nie w futerku bo wrócisz w kuferku jak Bolek Bierut. Odpowiedz Link Zgłoś
elefantino1 [...] 03.09.05, 14:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: Jedz do Rosji tam są najlepsi okuliści... 03.09.05, 15:14 A wiesz kto wynalazl okulary i teleskop? Wielki uczony radziecki, pobratymiec Stalina, prof. Gownowidze. ------------------------------------------------------------------------------ "ON WIDIEL PLOMIENNOJE MORJE, ON WIDIEL GIBIEL PRIED SOBOJ!" Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 BAJKA O TRZECH MALPACH 03.09.05, 14:23 Chirac nie widzi,Blair nic nie mowi a Schreoder nic nie slyszy ! Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Re: BAJKA O TRZECH MALPACH 03.09.05, 15:24 katolik_polski1 napisał: > Chirac nie widzi,Blair nic nie mowi a Schreoder nic nie slyszy ! Widzi, widzi, jadnak czarno Zero agresji Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 03.09.05, 15:35 Nie bardzo. Po wygaśnięciu kadencji prezydenckiej a tym samym immunitetu, Jacquesa Chiraca czekają mało przyjemne rozmowy z prokuratorami. I prawdopodobniej długie, nudne lata ale nie na emeryturze. Odpowiedz Link Zgłoś
rob11111 Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 03.09.05, 15:37 Jest takie przysłowie: "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku ..." Można nie pałać sympatią do Chiraca czy innych, ale źle życzyć, utraty zdrowia to nie jest dobrze. I niech nikt nie pisze, że to katolicka Polska dała głos źle życząc. Podszywać się jest łatwo. Odpowiedz Link Zgłoś
pazio Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 04.09.05, 00:55 Mam wiele wspólnego z Polską, ale o co chodzi z tą "katolicką", to nie rozumiem i nie chcę rozumieć Odpowiedz Link Zgłoś
maciekzy WIELKI PREZYDENCIE, ZYCZYMY ZDROWIA 03.09.05, 16:14 Panie Chirac, prosze nizwazac na te glupie posty moich poprzednikow, wielu Polakow kpi sobie z Francji, nierozumiejac histori swiatowej, ale wiekszosc, jak ja podziwiamy Pana kraj i rozumiemy ze bez inspiracji Francji niegdy nie byloby Polski. Nich zyje Francja i jej wspanialy prezydent. Bez silnej Francji swiat nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Uwaga dla "myślących inaczej" 03.09.05, 20:49 Tym, którym przeczytanie ze zrozumieniem "Nie" sprawia trudności, wyjaśniam, że post "maciekzy" należy do gatunku zwanego ironią (pominę tutaj trudniejsze, bardziej specjalistyczne terminy). Z grubsza polega ona na tym, że post ten należy czytać na opak: jeśli autor pisze "te glupie posty", to w gruncie rzeczy uważa je za mądre i słuszne, jeśli pisze "wiekszosc, jak ja podziwiamy Pana kraj", to chce powiedzieć, że Polacy mają gdzieś Francję, i tak dalej, i tak dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
mlodygniewny1 Panie Szirak.dziekujemy... 03.09.05, 16:28 prokurator czeka i chce postawic panu zarzuty o korupcje jak pan "merowal" pieknym Paryzem.Pana prawa reka jest juz po wyroku skazujacym.teraz kolej na pana.prosze sie nie chowac za immunitetem. Odpowiedz Link Zgłoś
cipolka Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 16:48 Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie od maja 2006 tam pracowac To takie obludne zachowanie. Francja to bardzo bogaty i cywilizowany kraj i jestesmy 50 lat do tego samego poziomu. Starajcie sie uczyc od nich postepowania bo jak narazie to te nasze polskie nam na zdrowie nie wyszlo i nie wychodzi. Francuzi to madry narod godny nasladowania. A Paryz to japiekniejsze misato swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
xegar Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 19:10 cipolka napisała: > Francja to bardzo bogaty i cywilizowany kraj i jestesmy 50 lat do tego samego > poziomu. Jesteśmy 50 lat od tego samego poziomu, bo Francja, do spóły z Wielką Brytanią, olała nas w 1939, gdy myśmy, głupi, przez kilka tygodni się z Niemcami bili. Nie mieli nic przeciwko, gdy nas sprzedano w Jałcie Ruskim właśnie na te Twoje 50 lat. Zresztą nie wiem, czy Fracnuzi w ogóle mieli coś w Jałcie do powiedzenia, po swojej upokarzającej kapitulacji, rządach Vichy itd. Uważają się za potęgę militarną, a nie byli w stanie stawić czoła Niemcom. Gospodarczo są potęgą (nie słabnącą przypadkiem?), co sie zaś tyczy ucywilizowania, to rzekłbym, że jest ono mocno przereklamowane. Tęsknią za czasami, gdy Paryż był centrum świata, ale od prawie wieku nic znaczącego do niego nie wnieśli. Dla mnie ten kraj ilustruje powiedzenie "wyżej s... niż d... ma". Xe. Odpowiedz Link Zgłoś
abyss Nie chcielibyśmy, bo kiepsko płacą! 03.09.05, 20:42 Zasada jest prosta, nie pracować dla francuskiej firmy. Nieważne, w Polsce czy we Francji, kiepsko płacą. Są źle zorganizowanymi bufonami z kompleksami, zwłaszcza ci z Paryża. Co do zalet Paryża - można dyskutować. Jest wiele zabytków i psich kup na trotuarach. Nie był zniszczony nigdy, bo Francuzi natychmiast się poddawali... Odpowiedz Link Zgłoś
ping-pong Re: Nie chcielibyśmy, bo kiepsko płacą! 03.09.05, 23:35 abyss napisał: > Zasada jest prosta, nie pracować dla francuskiej firmy. > Nieważne, w Polsce czy we Francji, kiepsko płacą. > Są źle zorganizowanymi bufonami z kompleksami, zwłaszcza ci z Paryża. Jakie maja kompleksy? Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 21:15 "A Paryz to japiekniejsze misato swiata." Polecam zwlaszcza kamienice dla imigrantow w samym jego centrum. A juz najbardziej, kolo Opery! ;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
menel1 Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 21:20 meerkat1 napisał: Polecam zwlaszcza kamienice dla imigrantow w samym jego centrum. '''''''''''''''''''''''' Te co siem palom razem i imigrantami? Odpowiedz Link Zgłoś
biof Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 17:02 Z całym szacunkiem ale mikrowylew pojawił się u tego pana znacznie wcześniej i raczej nie w oku. Odpowiedz Link Zgłoś
co.ty.powiesz Był, żył kiedyś pewien pan... 03.09.05, 20:58 którego zwano Wiesław, choć miał na imię Władek. Ten też zaniemógł na oczy i wkrótce przestał być pierwszym sekretarzem. To tylko tak à propos... Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Moze mu zaszkodzila rosyjska wodka i 03.09.05, 21:55 niemieckie wursty, ktore tak uwielbia spozywac w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciol politycznych ;) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Moze mu zaszkodzila rosyjska wodka i 03.09.05, 22:22 No tak, nigdy nie nalezy spozywac alkoholu nieznanego pochodzenia. Tak czy owak prezydentowi Chiracowi zycze powrotu do zdrowia, a Francji - innego (lepszego) prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 22:37 Nie cierpie Czyraka jak malo kogo, ale jako czlowiekowi zycze mu szczerze, aby wyzdrowial. Francuzom przy okazji zycze, aby na przyszlego swego prezydenta wybrali kogos bardziej rozgarnietego. Odpowiedz Link Zgłoś
jester_737 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 23:05 Czy Gerhard S.juz go odwiedzil? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 23:38 jester_737 napisał: > Czy Gerhard S.juz go odwiedzil? Nie wiem. Schroederek przygotowuje sie do wizyty nowej swojej kochanki Wowki Putana. Nie ma wiec czasu na dogladanie "starej" milosci..... Odpowiedz Link Zgłoś
me-e UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:12 ...chirak, chirak wracaj do zdrowia...le president nie zapomnijcie otworzyc francuskiego rynku pracy dla przyjaciol polakow...VIVA LA FRANCE ...VIVA LA POLONE... Odpowiedz Link Zgłoś
ping-pong Re: UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:37 me-e napisał: > ...chirak, chirak wracaj do zdrowia...le president nie zapomnijcie otworzyc > francuskiego rynku pracy dla przyjaciol polakow...VIVA LA FRANCE ...VIVA LA > POLONE... A po co? Zebyscie mogli srac na Francje we Francji? Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:48 ping-pong napisał: > > > A po co? Zebyscie mogli srac na Francje we Francji? ...entre 20 ooo et 50 ooo personnes tam wyjedzie nie wiecej...pozatym polacy wposcili francuzow z hipermarkietami...wiec laski nie widze... Odpowiedz Link Zgłoś