Dodaj do ulubionych

Prezydent Francji jest w szpitalu

03.09.05, 13:42
Nie widzi juz politycznej przyszlosci przed soba?
Moze slynny oftalmolog, dr Ayman Zawahiri moglby pomoc?
Albo inny znany oftalmolog, dr Bashar Assad?
Choc oni tez zdaje sie nie widza co sie szykuje.
Obserwuj wątek
    • ezpa7z9 Jedz do Rosji tam są najlepsi okuliści... 03.09.05, 14:07
      Tylko nie czekaj do zimy , nie w futerku bo wrócisz w kuferku jak Bolek Bierut.
      • elefantino1 [...] 03.09.05, 14:09
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • slon2002 to dobrze, zawsze wyglądał na niezrównoważonego 03.09.05, 17:32
      • meerkat1 Re: Jedz do Rosji tam są najlepsi okuliści... 03.09.05, 15:14
        A wiesz kto wynalazl okulary i teleskop?

        Wielki uczony radziecki, pobratymiec Stalina, prof. Gownowidze.
        ------------------------------------------------------------------------------
        "ON WIDIEL PLOMIENNOJE MORJE, ON WIDIEL GIBIEL PRIED SOBOJ!"
    • katolik_polski1 BAJKA O TRZECH MALPACH 03.09.05, 14:23
      Chirac nie widzi,Blair nic nie mowi a Schreoder nic nie slyszy !
      • at_work Re: BAJKA O TRZECH MALPACH 03.09.05, 15:24
        katolik_polski1 napisał:

        > Chirac nie widzi,Blair nic nie mowi a Schreoder nic nie slyszy !

        Widzi, widzi, jadnak czarno

        Zero agresji
    • pazio Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia. 03.09.05, 14:34
      • zigzaur Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 03.09.05, 15:35
        Nie bardzo.

        Po wygaśnięciu kadencji prezydenckiej a tym samym immunitetu, Jacquesa Chiraca
        czekają mało przyjemne rozmowy z prokuratorami. I prawdopodobniej długie, nudne
        lata ale nie na emeryturze.
      • rob11111 Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 03.09.05, 15:37
        Jest takie przysłowie: "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku ..."
        Można nie pałać sympatią do Chiraca czy innych, ale źle życzyć, utraty zdrowia
        to nie jest dobrze. I niech nikt nie pisze, że to katolicka Polska dała głos
        źle życząc. Podszywać się jest łatwo.
        • pazio Re: Szybko na emeryturę! Wtedy życzę dużo zdrowia 04.09.05, 00:55
          Mam wiele wspólnego z Polską, ale o co chodzi z tą "katolicką", to nie rozumiem
          i nie chcę rozumieć
    • maciekzy WIELKI PREZYDENCIE, ZYCZYMY ZDROWIA 03.09.05, 16:14
      Panie Chirac, prosze nizwazac na te glupie posty
      moich poprzednikow, wielu Polakow kpi sobie z Francji,
      nierozumiejac histori swiatowej,
      ale wiekszosc, jak ja podziwiamy Pana kraj i
      rozumiemy ze bez inspiracji Francji niegdy nie byloby
      Polski. Nich zyje Francja i jej wspanialy prezydent.
      Bez silnej Francji swiat nie ma sensu.
      • co.ty.powiesz Uwaga dla "myślących inaczej" 03.09.05, 20:49
        Tym, którym przeczytanie ze zrozumieniem "Nie" sprawia trudności, wyjaśniam, że
        post "maciekzy" należy do gatunku zwanego ironią (pominę tutaj trudniejsze,
        bardziej specjalistyczne terminy).
        Z grubsza polega ona na tym, że post ten należy czytać na opak: jeśli autor
        pisze "te glupie posty", to w gruncie rzeczy uważa je za mądre i słuszne, jeśli
        pisze "wiekszosc, jak ja podziwiamy Pana kraj", to chce powiedzieć, że Polacy
        mają gdzieś Francję, i tak dalej, i tak dalej...
    • mlodygniewny1 Panie Szirak.dziekujemy... 03.09.05, 16:28
      prokurator czeka i chce postawic panu zarzuty o korupcje jak pan "merowal"
      pieknym Paryzem.Pana prawa reka jest juz po wyroku skazujacym.teraz kolej
      na pana.prosze sie nie chowac za immunitetem.
    • cipolka Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 16:48
      Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie od maja 2006 tam pracowac

      To takie obludne zachowanie.
      Francja to bardzo bogaty i cywilizowany kraj i jestesmy 50 lat do tego samego
      poziomu. Starajcie sie uczyc od nich postepowania bo jak narazie to te nasze
      polskie nam na zdrowie nie wyszlo i nie wychodzi.
      Francuzi to madry narod godny nasladowania.
      A Paryz to japiekniejsze misato swiata.

      • xegar Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 19:10
        cipolka napisała:

        > Francja to bardzo bogaty i cywilizowany kraj i jestesmy 50 lat do tego samego
        > poziomu.

        Jesteśmy 50 lat od tego samego poziomu, bo Francja, do spóły z Wielką Brytanią,
        olała nas w 1939, gdy myśmy, głupi, przez kilka tygodni się z Niemcami bili. Nie
        mieli nic przeciwko, gdy nas sprzedano w Jałcie Ruskim właśnie na te Twoje 50
        lat. Zresztą nie wiem, czy Fracnuzi w ogóle mieli coś w Jałcie do powiedzenia,
        po swojej upokarzającej kapitulacji, rządach Vichy itd. Uważają się za potęgę
        militarną, a nie byli w stanie stawić czoła Niemcom. Gospodarczo są potęgą (nie
        słabnącą przypadkiem?), co sie zaś tyczy ucywilizowania, to rzekłbym, że jest
        ono mocno przereklamowane. Tęsknią za czasami, gdy Paryż był centrum świata, ale
        od prawie wieku nic znaczącego do niego nie wnieśli. Dla mnie ten kraj ilustruje
        powiedzenie "wyżej s... niż d... ma".

        Xe.
      • abyss Nie chcielibyśmy, bo kiepsko płacą! 03.09.05, 20:42
        Zasada jest prosta, nie pracować dla francuskiej firmy.
        Nieważne, w Polsce czy we Francji, kiepsko płacą.
        Są źle zorganizowanymi bufonami z kompleksami, zwłaszcza ci z Paryża.
        Co do zalet Paryża - można dyskutować. Jest wiele zabytków i psich kup na
        trotuarach. Nie był zniszczony nigdy, bo Francuzi natychmiast się poddawali...
        • ping-pong Re: Nie chcielibyśmy, bo kiepsko płacą! 03.09.05, 23:35
          abyss napisał:

          > Zasada jest prosta, nie pracować dla francuskiej firmy.
          > Nieważne, w Polsce czy we Francji, kiepsko płacą.
          > Są źle zorganizowanymi bufonami z kompleksami, zwłaszcza ci z Paryża.

          Jakie maja kompleksy?
      • meerkat1 Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 21:15
        "A Paryz to japiekniejsze misato swiata."

        Polecam zwlaszcza kamienice dla imigrantow w samym jego centrum.

        A juz najbardziej, kolo Opery! ;-(((
        • menel1 Re: Bluznicie na Francje a zapewne chcielibyscie 03.09.05, 21:20
          meerkat1 napisał:
          Polecam zwlaszcza kamienice dla imigrantow w samym jego centrum.
          ''''''''''''''''''''''''
          Te co siem palom razem i imigrantami?
    • biof Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 17:02
      Z całym szacunkiem ale mikrowylew pojawił się u tego pana znacznie wcześniej i
      raczej nie w oku.
    • koopa Będzie miał znakomitą okazję by siedzieć ślepo 03.09.05, 18:39
    • sentar Moze czyrak daje znać o sobie:))) 03.09.05, 19:40
    • co.ty.powiesz Był, żył kiedyś pewien pan... 03.09.05, 20:58
      którego zwano Wiesław, choć miał na imię Władek. Ten też zaniemógł na oczy i
      wkrótce przestał być pierwszym sekretarzem.
      To tylko tak à propos...
    • frank_drebin Moze mu zaszkodzila rosyjska wodka i 03.09.05, 21:55
      niemieckie wursty, ktore tak uwielbia spozywac w towarzystwie swoich
      najlepszych przyjaciol politycznych ;)
      • adas313 Re: Moze mu zaszkodzila rosyjska wodka i 03.09.05, 22:22
        No tak, nigdy nie nalezy spozywac alkoholu nieznanego pochodzenia.

        Tak czy owak prezydentowi Chiracowi zycze powrotu do zdrowia, a Francji - innego
        (lepszego) prezydenta.
    • kaczory11 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 22:37
      Nie cierpie Czyraka jak malo kogo, ale jako czlowiekowi zycze mu szczerze, aby
      wyzdrowial. Francuzom przy okazji zycze, aby na przyszlego swego prezydenta
      wybrali kogos bardziej rozgarnietego.
      • jester_737 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 23:05
        Czy Gerhard S.juz go odwiedzil?
        • kaczory11 Re: Prezydent Francji jest w szpitalu 03.09.05, 23:38
          jester_737 napisał:

          > Czy Gerhard S.juz go odwiedzil?

          Nie wiem. Schroederek przygotowuje sie do wizyty nowej swojej kochanki Wowki
          Putana. Nie ma wiec czasu na dogladanie "starej" milosci.....
    • me-e UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:12
      ...chirak, chirak wracaj do zdrowia...le president nie zapomnijcie otworzyc
      francuskiego rynku pracy dla przyjaciol polakow...VIVA LA FRANCE ...VIVA LA
      POLONE...
      • ping-pong Re: UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:37
        me-e napisał:

        > ...chirak, chirak wracaj do zdrowia...le president nie zapomnijcie otworzyc
        > francuskiego rynku pracy dla przyjaciol polakow...VIVA LA FRANCE ...VIVA LA
        > POLONE...

        A po co? Zebyscie mogli srac na Francje we Francji?
        • me-e Re: UN PETIT ACCIDENT VASCULAIRE... 03.09.05, 23:48
          ping-pong napisał:

          >

          >
          > A po co? Zebyscie mogli srac na Francje we Francji?


          ...entre 20 ooo et 50 ooo personnes tam wyjedzie nie wiecej...pozatym polacy
          wposcili francuzow z hipermarkietami...wiec laski nie widze...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka