upierdliwy_dziad Ludki z SDP 29.09.06, 21:05 Wystarczy spojrzeć na skład osób na szczytach SDP i się okaże, że taki Miłosz Marczuk (Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP) pracuje dla Korwina-Mikke i jego Najwyższego Czasu! A środowisko Mikkego przyjaźni się blisko z Antkiem i Kaczkami, chociaż oficjalnie ganią tych ostatnich za "socjalizm pobożny". Prawicowy układ zwalcza dziennikarzy z liberalno-lewicowych środowisk. Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 "Nie łączyć pracy z walką" - to dzialka ojca dyrek 29.09.06, 21:06 tora, i wam nic do tego! Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: "Nie łączyć pracy z walką" - to dzialka ojca 29.09.06, 21:11 jesteś fanem filmu „Krótki film o telewizji, czyli nad Korytarzem już wisi widmo Ojca Dyrektora„ ? www.sdp.pl/eng/printer.php?page=311205_strach Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp SDP przynosi hańbę środowisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.09.06, 21:09 Komuchy przeciw jawności. Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: SDP przynosi hańbę środowisku!!!!!!!!!!!!!!! 29.09.06, 21:17 rzeczywiście? www.sdp.net.pl/index.php?page=news&mod=more&id=110707908342637 www.sdp.pl/artviewer.php?article=68 www.sdp.pl/eng/printer.php?page=240306_ Odpowiedz Link Zgłoś
piss_on_pis Czyli Rywina można nagrywać, pisuarów nie? 29.09.06, 23:22 pizgnięci hipokryci. Odpowiedz Link Zgłoś
ph1 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:17 Bismarck kiedys powiedzial, ze motloch nie powinien ogladac jak sie robi polityke i kielbase:-) pris Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok kocham remaki z komuny, ale pis nisko upadł!! 29.09.06, 21:25 To zupełnie jak ze sprawą na kolegium ds wykroczen o pobicie milicjanta przez pobitego demonstranta. Oj! SDP - wpisuje sie w najlepsze tradycje lat 1947- 1989. Chwała Wam za to panowie, zawsze byliscie wielcy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph autocenzura 29.09.06, 21:26 No to widzę iż zaczyna się epoka autocenzury, jedna z gorszych zapowiedzi możliwego. Odpowiedz Link Zgłoś
dzmatyskowie SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:31 Prokurator Generalny powinien wszcząć dochodzenie przeciwko TVN, które zorganizowało tę prowokację, o działanie na szkodę państwa! Zbyszek<*> Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszek.tom Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 30.09.06, 02:13 Panstwo na szczescie to nie "ja" - czyli nie "PIS". Przynajmniej do tej pory. Wiec nie mylmy pojec. Dzialanie na szkode PIS to nie dzialanie na szkode Panstwa, na Milosc Boska!! Odpowiedz Link Zgłoś
aisug SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:36 Walter dodał ponadto, że metoda, jaką dziennikarze zdobyli materiał, "jest całkowicie zgodna z Kodeksem Etyki Dziennikarskiej SDP, który w rozdziale II, punkcie 5 mówi: +ukryta kamera i mikrofon czy podsłuch telefoniczny są dopuszczalne wyłącznie w przypadku dziennikarstwa śledczego, tj. tropienia w imię dobra publicznego - za wiedzą i zgodą przełożonych - zbrodni, korupcji czy nadużycia władzy+". ==================================================================== to obaj ci dziennikarze sa dziennikarzami śledczymi??? Ciekawe od kiedy ??? Pan Walter wiedział o całej akcji i wydał zgodę ???? Jakoś o tym nie wspominano.A pan Walter to oczywiście tak zupełnie bezstronny i apolityczny, od kiedy nie jest sympatykiem pewnych partii ?? Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Haniebna, niewiarygodna decyzja 29.09.06, 21:43 ...pisdackich liżydupów z SDP. A miałem ich za porządnych ludzi. Dno dna... swołocz. Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh ciekawe że jak nagrali posłów PO to skandalu 29.09.06, 21:46 nie było. potefony pissdowate z sdp. Odpowiedz Link Zgłoś
warcholstwo SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:48 Jak odsunąć PiS od władzy??? Zapraszama na mój blog warcholstwo.bloog.pl POLITYCZNY PÓŁŚWIATEK Odpowiedz Link Zgłoś
gazowyborczy Jak uchronić Polskę od komunistów z PO i SLD ? 29.09.06, 21:49 To jest teraz najważniejsze pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
axial_force Antoni M. już sobie poradzi z tą czerwoną stonką:) 29.09.06, 22:15 17 lat czekaliśmy i w końcu doczekaliśmy:) Follow The Ducks!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gazowyborczy Oby czerwonym nie udała się nocna zmiana 2 29.09.06, 22:46 Pawlak i Tusk już się czają Odpowiedz Link Zgłoś
gwajak11 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:50 SDP ma tu racje mleko już zostało rozlane ale to wygłada na wpływanie na sytuacje polityczną a mozna domniemywać czy nie zostało zlecone przez polityków a to rzuca cień na tych dziennikarzy,którzy w swojej przeszłości niestety byli stronniczy.To nie znaczy ze popieram chandel stołkami ale coś mnie tu śmierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:51 PiS i SDP-to stalinowskie działania. Odpowiedz Link Zgłoś
exdziewica Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:52 Problem wiarygodności mediów GW, TVN, POLSAT polega na tym, że wszystkie od chwili wyborów zwalczają PIS i Kaczyńskich co musi budzić u ludzi niezależnych pytania o co tutaj chodzi. Pewnie wielu obywateli ma poważne wątpliwości czy naprawde media działają w interesie Państwa Polskiego. Oczywiście nie mają takiego obowiązku bo jako prywatne firmy mają wytwarzać zysk i działać w swoim interesie. Sekielski i Morozowski jako gwiazdy show publicystyki reprezentują media , które od roku wrzucają w tryby Pisu co tylko się da a więc ich bezstronność musi zastanawiać Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:58 we wszystkim zgoda. Chłopcom zamarzyła się rola boga. To oni chcą decydować kto ma nami rządzić. Odpowiedz Link Zgłoś
kolumb22 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 23:44 Zauwazylem, ze wiekszosc ludzi bezczelnie twierdzi, ze 2+2=4 i krytykuje tych, dla ktorych 2+2=5. Dla kazdego, niezaleznie myslacego czlowieka jasne jest, ze za krytyka ta stoi uklad. Nie pozwolmy by uklad dyktowal nam co mamy myslec. Nie dajmy sobie wmowic, ze 2+2=4. Odpowiedz Link Zgłoś
makary64 Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką polityczn 29.09.06, 21:52 "Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką polityczną" A to niby czemu? To lepiej żebym żył w błogiej nieświadomości co się dzieje "na górze"? Co to jest za głupia "filozofia"? Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką poli 29.09.06, 22:00 tylko, ze wiesz tylko to co się dzieje po jednej stronie. Drugiej nie ma lub same aniołki. Odpowiedz Link Zgłoś
pitbrat Odwracanie kota ogonem 29.09.06, 21:54 A co złego jest w tym, że dziennikarze nagrali tę rozmowę? Gdyby na przykład pocięli te nagrania, poprzestawiali kolejność wypowiedzi itp. to można by im wtedy zarzucać nieuczciwość i angażowanie się w walkę polityczną, do tego nieuczciwą. Oni przecież tylko pokazali prawdę. A to jak to ludzie to odebrali, to już nie wina dziennikarzy, no chyba, że w tajemniczy sposób zahipnotyzowali wszystkich swoich widzów. Jak można krytykować dziennikarzy za to, że pokazują prawdę? Jeszcze rok rządów PiSu (oby nie!) i się okaże, że każda negatywna informacja dotycząca koalicji jest angażowaniem się w politykę i w związku z tym nie powinna być dopuszczona na antenę. Uważam również, ze dziennikarze powinni częściej coś takiego robić. Może jakby raz, drugi, trzeci przyłapać tych wszystkich matołków na brudnych zagrywkach, to zaczęli by się nieco lepiej prowadzić. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 Beger prowokowała, wcale nie chciała przechodzić 29.09.06, 22:21 Beger prowokowała, wcale nie chciała przechodzić do PiSu to była więc prawda prowokacji. Odpowiedz Link Zgłoś
pitbrat A co za różnica? 29.09.06, 22:45 Faktem jest po prostu, że z nią "negocjowali" i obiecywali to co obiecywali. Jeśli pójdę z ukrytą kamerą do jakiegoś urzędnika, zaproponuję mu łapówkę, a on ją weźmie, to czy przestępstwo popełnione przez tego urzędnika jest mniejsze, niż gdybym naprawdę chciał mu tą łapówkę wręczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
haritka I bardzo dobrze ze mamy PIS bosmy idioci. 29.09.06, 22:05 Jestemy narodem idiotow, ktory chyba nie rozumie tego co slyszy a napewno juz tego co czyta. Przeciez Lipinski proponowal Beger wykupienie weksli z naszych pieniedzy, stanowiska dla rodziny i pomoc Ziobry. SDP chyab zaczyan trzesc portkami przez Pisem stad to oswiadczenie. Jesli ktos nie rozumie co sie stalo i nadal uwaza TVN za be - to sorry musimy zyc w kraju totalitarnym. Odpowiedz Link Zgłoś
gazowyborczy TVN-sługusy PO i komunistycznych służb specjalnych 29.09.06, 22:07 ................ Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:06 SDP, BCC, Konfederacja pracodawców, Naczelna Izba Lekarska i wiele innych korporacji ślini się do każdej władzy, czeronej, czarnej - byleby przetrwać. Te korporacje powinny być dawno zlikwidowane, bo szkodzą Polsce. Kaczyński powinien to wiedzieć, skoro taki wielki z niego odnowiciel. Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:12 podobno od teorii spiskowej był PiS. Zmiana punktu........... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 A jak to bylo z emisja akcji TVN? 29.09.06, 22:07 Ponoc prokuratura juz do dawna temu sie bacznie przyglada; moze te tasmy, to tylko "krok do przodu", zeby uprzedzic sprawy karne przeciwko TVN? (no, bo wiadomo, ze jak teraz prokuratura - slusznie zreszta - zajmie sie przekretami walterowej TV, to podniesie sie krzyk, ze to zemsta); jako, ze od dawna bacznie przygladam sie lewym biznesom walterow i TVN, to chcialbym jednak - pomimo "tasm" - poznac do konca sprawe emisji akcji i innych lewych interesow Odpowiedz Link Zgłoś
jura05 Re: Typujemy TVN na Laureata Hieny Roku Mediów 29.09.06, 22:13 p.poszeklu , fajni jest na białorusi , na kubie może warto tam zamieszkać i zabrać ze sobą to pokręcone towarzystewko co nazywa siebi prawicą a mentalność z czasów gomuły. poziom wystapień przedstawicili tej karykaturalnej organizacji przeciwnej pluralizmowi i demokracji, jest żenujący . widać ,że dzieciństwo było trudne a do szkoły za daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
jjjnjankowski SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:13 Czas esdep zmienic na ZS"D"R - Zalosne Stowarzyszenie "Dziennikarzy" (no moze niekoniecznie Polskich) Rzadowych. Odpowiedz Link Zgłoś
5t3f4n Brawo SDP 29.09.06, 22:16 Dziennikarze mają być niezależni a nie na usługach SamooBrony. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury1 PO-twory, wasz krzyk Budzi Dzieci! 29.09.06, 22:19 PO-twory, wasz krzyk Budzi Dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk_pis SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:19 "To skandal, że SDP, które powinno w tej sprawie stać murem za dziennikarzami wydaje tego rodzaju oświadczenie - odpowiada na to jeden z autorów programu "Teraz My" Andrzej Morozowski. Dziennikarz, który jest jednocześnie członkiem SDP zapowiedział, że natychmiast podejmie kroki, by z niego wystąpić. A WYPALAJ STAMTĄD CZYM PRĘDZEJ I NIE PSUJ IM REPUTACJI SWOIM CZŁONKOSTWEM!!! JESTEŚ "DZIENNIKARZEM" TYPU GĘBAROWSKI. JUŻ RAZ POKAZAŁEŚ SWOJE CHAMSKIE OBLICZE PODCZAS DEBAT Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTÓW. LICZYŁEŚ SIĘ TYLKO Z DUŻYMI CZYLI JESTEŚ ZA WŁADZĄ LICZĄC PEWNIE NA COŚ W ZAMIAN. KILKU KANDYDATÓW GDY DOWIEDZIAŁO SIĘ, ŻE BEDZIESZ PROWADZIŁ TE DEBATY W OGÓLE ZREZYGNOWAŁO BO ZDĄŻYLI POZNAĆ TWÓJ CHAMSKI I JAKIŚ ZNAJOMO-ESBECKI SPOSÓB BYCIA. PO WYBORACH NIE ZOSTAŁEŚ RZECZNIKIEM PiS WIĘC NADSZEDŁ MOMENT ZEMSTY? BEZ POMOCY SŁUŻB Z WSI NAPEWNO "DALIBYŚCIE SOBIE RADĘ SAMI". wasza "rzetelność" wyszła szczególnie wtedy, kiedy kamery były ukierunkowane na zaproszonego gościa (ministra Łopińskiego), a na Beger tylko jedna i to z profilu. Jego obserwowało kilka kamer z różnych stron. Tak jak Wyborcza miała (ma?) swojego Meleszkę tak i TVN jest usiana Meleszkami. Nie wiem jak inni, ale ja bokotuję TVN i TVN24!!! P.S.Czemu nie pokazaliście taśm z nagrania na wariografie posła Marka Suskiego? Nie pasowało do waszej koncepcji bo wyszło na to, że mówił prawdę zarzucając chłopce Marzenie Paduch kłamstwo w rzekomym kaperowaniu jej do przejścia? A czemu nie ujawniliście, że osobą, która przeprowadzała to badanie był chyba już były oficer służb WSI, którego notabene przedstawiliście posłowi jako dziennikarza? Jesteście zakłamanym gównem. Mogę tak mówić? Chyba tak skoro wy możecie brać udział w nielegalnym obaleniu Rządu, szczególnie TEGO Rządu, pluć na niego a zarazem na Rzeczpospolitą Polską!!! Udajecie niby takich doświadczonych "dziennikarzy", a niby nie wiedzieliście, że takie ustalenia prowadzą wszyscy ze wszystkimi, tylko że do tej pory jeszcze nikt tego nie upubliczniał łącznie z tymi, którzy teraz najwięcej krzyczą!!! ________________________________________________________________________________ NIE PYTAJ CO POLSKA ZROBIŁA DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kvakva Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:42 Morozowskiego nie lubię bo to w/g mnie nietęgi dziennikarz. Ale ty to jesteś po prostu debil. Odpowiedz Link Zgłoś
piss_on_pis no tak, piana na pysku przesłoniła ci świat. 29.09.06, 23:25 kubeł zimnej wody ponoć pomaga doraźnie. Odpowiedz Link Zgłoś