Dodaj do ulubionych

SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger"

    • ak813 SDP wydala wyrok na Michnika i inne szumowiny. 29.09.06, 21:03
    • upierdliwy_dziad Ludki z SDP 29.09.06, 21:05
      Wystarczy spojrzeć na skład osób na szczytach SDP i się okaże, że taki Miłosz
      Marczuk (Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP) pracuje dla
      Korwina-Mikke i jego Najwyższego Czasu! A środowisko Mikkego przyjaźni się
      blisko z Antkiem i Kaczkami, chociaż oficjalnie ganią tych ostatnich za
      "socjalizm pobożny". Prawicowy układ zwalcza dziennikarzy z liberalno-lewicowych
      środowisk.
    • stachu44 "Nie łączyć pracy z walką" - to dzialka ojca dyrek 29.09.06, 21:06
      tora, i wam nic do tego!
      • waldam Re: "Nie łączyć pracy z walką" - to dzialka ojca 29.09.06, 21:11
        jesteś fanem filmu „Krótki film o telewizji, czyli nad Korytarzem już wisi widmo Ojca Dyrektora„ ?
        www.sdp.pl/eng/printer.php?page=311205_strach
    • ak813 TVn=rodzinka utrwala ideologie Walera-Swierczewski 29.09.06, 21:06
      ego.
    • ivrp SDP przynosi hańbę środowisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.09.06, 21:09
      Komuchy przeciw jawności.
      • ivrp goodnight & goodluck 29.09.06, 21:12
        powinni to obejrzeć, cieniasy z SDP.
      • waldam Re: SDP przynosi hańbę środowisku!!!!!!!!!!!!!!! 29.09.06, 21:17
        rzeczywiście?
        www.sdp.net.pl/index.php?page=news&mod=more&id=110707908342637
        www.sdp.pl/artviewer.php?article=68
        www.sdp.pl/eng/printer.php?page=240306_
        • piss_on_pis Czyli Rywina można nagrywać, pisuarów nie? 29.09.06, 23:22
          pizgnięci hipokryci.
    • ph1 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:17

      Bismarck kiedys
      powiedzial, ze motloch nie powinien ogladac jak sie robi polityke i
      kielbase:-)
      pris
    • 1410_tenrok kocham remaki z komuny, ale pis nisko upadł!! 29.09.06, 21:25
      To zupełnie jak ze sprawą na kolegium ds wykroczen o pobicie milicjanta przez
      pobitego demonstranta. Oj! SDP - wpisuje sie w najlepsze tradycje lat 1947-
      1989. Chwała Wam za to panowie, zawsze byliscie wielcy!!!!
    • xaliemorph autocenzura 29.09.06, 21:26
      No to widzę iż zaczyna się epoka autocenzury, jedna z gorszych zapowiedzi możliwego.
    • dzmatyskowie SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:31
      Prokurator Generalny powinien wszcząć dochodzenie przeciwko TVN, które
      zorganizowało tę prowokację, o działanie na szkodę państwa!
      Zbyszek<*>
      • tomaszek.tom Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 30.09.06, 02:13
        Panstwo na szczescie to nie "ja" - czyli nie "PIS". Przynajmniej do tej pory.
        Wiec nie mylmy pojec. Dzialanie na szkode PIS to nie dzialanie na szkode
        Panstwa, na Milosc Boska!!
    • aisug SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:36
      Walter dodał ponadto, że metoda, jaką dziennikarze zdobyli materiał, "jest
      całkowicie zgodna z Kodeksem Etyki Dziennikarskiej SDP, który w rozdziale II,
      punkcie 5 mówi: +ukryta kamera i mikrofon czy podsłuch telefoniczny są
      dopuszczalne wyłącznie w przypadku dziennikarstwa śledczego, tj. tropienia w
      imię dobra publicznego - za wiedzą i zgodą przełożonych - zbrodni, korupcji czy
      nadużycia władzy+".
      ====================================================================
      to obaj ci dziennikarze sa dziennikarzami śledczymi??? Ciekawe od kiedy ???
      Pan Walter wiedział o całej akcji i wydał zgodę ???? Jakoś o tym nie
      wspominano.A pan Walter to oczywiście tak zupełnie bezstronny i apolityczny, od
      kiedy nie jest sympatykiem pewnych partii ??
      • antykagan Haniebna, niewiarygodna decyzja 29.09.06, 21:43
        ...pisdackich liżydupów z SDP. A miałem ich za porządnych ludzi. Dno dna...
        swołocz.
    • mario.osh ciekawe że jak nagrali posłów PO to skandalu 29.09.06, 21:46
      nie było.

      potefony pissdowate z sdp.
    • warcholstwo SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:48
      Jak odsunąć PiS od władzy??? Zapraszama na mój blog
      warcholstwo.bloog.pl POLITYCZNY PÓŁŚWIATEK
      • gazowyborczy Jak uchronić Polskę od komunistów z PO i SLD ? 29.09.06, 21:49
        To jest teraz najważniejsze pytanie
        • axial_force Antoni M. już sobie poradzi z tą czerwoną stonką:) 29.09.06, 22:15
          17 lat czekaliśmy i w końcu doczekaliśmy:)

          Follow The Ducks!!!
          • gazowyborczy Oby czerwonym nie udała się nocna zmiana 2 29.09.06, 22:46
            Pawlak i Tusk już się czają
    • gwajak11 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:50
      SDP ma tu racje mleko już zostało rozlane ale to wygłada na wpływanie na
      sytuacje polityczną a mozna domniemywać czy nie zostało zlecone przez polityków
      a to rzuca cień na tych dziennikarzy,którzy w swojej przeszłości niestety byli
      stronniczy.To nie znaczy ze popieram chandel stołkami ale coś mnie tu śmierdzi.
    • wrojoz SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:51
      PiS i SDP-to stalinowskie działania.
    • exdziewica Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:52
      Problem wiarygodności mediów GW, TVN, POLSAT polega na tym, że wszystkie od
      chwili wyborów zwalczają PIS i Kaczyńskich co musi budzić u ludzi niezależnych
      pytania o co tutaj chodzi. Pewnie wielu obywateli ma poważne wątpliwości czy
      naprawde media działają w interesie Państwa Polskiego. Oczywiście nie mają
      takiego obowiązku bo jako prywatne firmy mają wytwarzać zysk i działać w swoim
      interesie. Sekielski i Morozowski jako gwiazdy show publicystyki reprezentują
      media , które od roku wrzucają w tryby Pisu co tylko się da a więc ich
      bezstronność musi zastanawiać
      • waldam Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 21:58
        we wszystkim zgoda. Chłopcom zamarzyła się rola boga. To oni chcą decydować kto ma nami rządzić.
      • kolumb22 Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 23:44
        Zauwazylem, ze wiekszosc ludzi bezczelnie twierdzi, ze 2+2=4 i krytykuje tych,
        dla ktorych 2+2=5. Dla kazdego, niezaleznie myslacego czlowieka jasne jest, ze
        za krytyka ta stoi uklad. Nie pozwolmy by uklad dyktowal nam co mamy myslec. Nie
        dajmy sobie wmowic, ze 2+2=4.
    • makary64 Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką polityczn 29.09.06, 21:52
      "Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką polityczną"
      A to niby czemu? To lepiej żebym żył w błogiej nieświadomości co się dzieje "na
      górze"? Co to jest za głupia "filozofia"?
      • waldam Re: Nie łączyć pracy dziennikarskiej z walką poli 29.09.06, 22:00
        tylko, ze wiesz tylko to co się dzieje po jednej stronie. Drugiej nie ma lub same aniołki.
    • pitbrat Odwracanie kota ogonem 29.09.06, 21:54
      A co złego jest w tym, że dziennikarze nagrali tę rozmowę? Gdyby na przykład
      pocięli te nagrania, poprzestawiali kolejność wypowiedzi itp. to można by im
      wtedy zarzucać nieuczciwość i angażowanie się w walkę polityczną, do tego
      nieuczciwą. Oni przecież tylko pokazali prawdę. A to jak to ludzie to odebrali,
      to już nie wina dziennikarzy, no chyba, że w tajemniczy sposób zahipnotyzowali
      wszystkich swoich widzów.

      Jak można krytykować dziennikarzy za to, że pokazują prawdę? Jeszcze rok rządów
      PiSu (oby nie!) i się okaże, że każda negatywna informacja dotycząca koalicji
      jest angażowaniem się w politykę i w związku z tym nie powinna być dopuszczona
      na antenę.

      Uważam również, ze dziennikarze powinni częściej coś takiego robić. Może jakby
      raz, drugi, trzeci przyłapać tych wszystkich matołków na brudnych zagrywkach, to
      zaczęli by się nieco lepiej prowadzić.
      • bezcenzury1 Beger prowokowała, wcale nie chciała przechodzić 29.09.06, 22:21
        Beger prowokowała, wcale nie chciała przechodzić do PiSu to była więc prawda
        prowokacji.
        • pitbrat A co za różnica? 29.09.06, 22:45
          Faktem jest po prostu, że z nią "negocjowali" i obiecywali to co obiecywali.

          Jeśli pójdę z ukrytą kamerą do jakiegoś urzędnika, zaproponuję mu łapówkę, a on
          ją weźmie, to czy przestępstwo popełnione przez tego urzędnika jest mniejsze,
          niż gdybym naprawdę chciał mu tą łapówkę wręczyć?
    • haritka I bardzo dobrze ze mamy PIS bosmy idioci. 29.09.06, 22:05
      Jestemy narodem idiotow, ktory chyba nie rozumie tego co slyszy a napewno juz
      tego co czyta.
      Przeciez Lipinski proponowal Beger wykupienie weksli z naszych pieniedzy,
      stanowiska dla rodziny i pomoc Ziobry. SDP chyab zaczyan trzesc portkami przez
      Pisem stad to oswiadczenie.

      Jesli ktos nie rozumie co sie stalo i nadal uwaza TVN za be - to sorry musimy
      zyc w kraju totalitarnym.
      • gazowyborczy TVN-sługusy PO i komunistycznych służb specjalnych 29.09.06, 22:07
        ................
    • tadjan SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:06
      SDP, BCC, Konfederacja pracodawców, Naczelna Izba Lekarska i wiele innych
      korporacji ślini się do każdej władzy, czeronej, czarnej - byleby przetrwać. Te
      korporacje powinny być dawno zlikwidowane, bo szkodzą Polsce. Kaczyński
      powinien to wiedzieć, skoro taki wielki z niego odnowiciel.
      • waldam Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:12
        podobno od teorii spiskowej był PiS. Zmiana punktu...........
    • silesius.monachijski0 A jak to bylo z emisja akcji TVN? 29.09.06, 22:07
      Ponoc prokuratura juz do dawna temu sie bacznie przyglada; moze te tasmy, to
      tylko "krok do przodu", zeby uprzedzic sprawy karne przeciwko TVN? (no, bo
      wiadomo, ze jak teraz prokuratura - slusznie zreszta - zajmie sie przekretami
      walterowej TV, to podniesie sie krzyk, ze to zemsta); jako, ze od dawna bacznie
      przygladam sie lewym biznesom walterow i TVN, to chcialbym jednak -
      pomimo "tasm" - poznac do konca sprawe emisji akcji i innych lewych interesow
    • jura05 Re: Typujemy TVN na Laureata Hieny Roku Mediów 29.09.06, 22:13
      p.poszeklu , fajni jest na białorusi , na kubie może warto tam zamieszkać i zabrać ze sobą to pokręcone towarzystewko co nazywa siebi prawicą a mentalność z czasów gomuły. poziom wystapień przedstawicili tej karykaturalnej organizacji przeciwnej pluralizmowi i demokracji, jest żenujący . widać ,że dzieciństwo było trudne a do szkoły za daleko.
    • jjjnjankowski SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:13
      Czas esdep zmienic na ZS"D"R - Zalosne Stowarzyszenie "Dziennikarzy" (no moze niekoniecznie Polskich) Rzadowych.
    • 5t3f4n Brawo SDP 29.09.06, 22:16
      Dziennikarze mają być niezależni a nie na usługach SamooBrony.
      • bezcenzury1 Re: Brawo SDP!!! 29.09.06, 22:22
        Głos rozsądku w Twoim Domu.
    • bezcenzury1 PO-twory, wasz krzyk Budzi Dzieci! 29.09.06, 22:19
      PO-twory, wasz krzyk Budzi Dzieci!
    • sympatyk_pis SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:19

      "To skandal, że SDP, które powinno w tej sprawie stać murem za dziennikarzami
      wydaje tego rodzaju oświadczenie - odpowiada na to jeden z autorów
      programu "Teraz My" Andrzej Morozowski. Dziennikarz, który jest jednocześnie
      członkiem SDP zapowiedział, że natychmiast podejmie kroki, by z niego wystąpić.

      A WYPALAJ STAMTĄD CZYM PRĘDZEJ I NIE PSUJ IM REPUTACJI SWOIM CZŁONKOSTWEM!!!
      JESTEŚ "DZIENNIKARZEM" TYPU GĘBAROWSKI. JUŻ RAZ POKAZAŁEŚ SWOJE CHAMSKIE
      OBLICZE PODCZAS DEBAT Z KANDYDATAMI NA PREZYDENTÓW. LICZYŁEŚ SIĘ TYLKO Z DUŻYMI
      CZYLI JESTEŚ ZA WŁADZĄ LICZĄC PEWNIE NA COŚ W ZAMIAN. KILKU KANDYDATÓW GDY
      DOWIEDZIAŁO SIĘ, ŻE BEDZIESZ PROWADZIŁ TE DEBATY W OGÓLE ZREZYGNOWAŁO BO
      ZDĄŻYLI POZNAĆ TWÓJ CHAMSKI I JAKIŚ ZNAJOMO-ESBECKI SPOSÓB BYCIA. PO WYBORACH
      NIE ZOSTAŁEŚ RZECZNIKIEM PiS WIĘC NADSZEDŁ MOMENT ZEMSTY? BEZ POMOCY SŁUŻB Z
      WSI NAPEWNO "DALIBYŚCIE SOBIE RADĘ SAMI". wasza "rzetelność" wyszła szczególnie
      wtedy, kiedy kamery były ukierunkowane na zaproszonego gościa (ministra
      Łopińskiego), a na Beger tylko jedna i to z profilu. Jego obserwowało kilka
      kamer z różnych stron. Tak jak Wyborcza miała (ma?) swojego Meleszkę tak i TVN
      jest usiana Meleszkami. Nie wiem jak inni, ale ja bokotuję TVN i TVN24!!!

      P.S.Czemu nie pokazaliście taśm z nagrania na wariografie posła Marka Suskiego?
      Nie pasowało do waszej koncepcji bo wyszło na to, że mówił prawdę zarzucając
      chłopce Marzenie Paduch kłamstwo w rzekomym kaperowaniu jej do przejścia?
      A czemu nie ujawniliście, że osobą, która przeprowadzała to badanie był chyba
      już były oficer służb WSI, którego notabene przedstawiliście posłowi jako
      dziennikarza? Jesteście zakłamanym gównem. Mogę tak mówić? Chyba tak skoro wy
      możecie brać udział w nielegalnym obaleniu Rządu, szczególnie TEGO Rządu, pluć
      na niego a zarazem na Rzeczpospolitą Polską!!! Udajecie niby takich
      doświadczonych "dziennikarzy", a niby nie wiedzieliście, że takie ustalenia
      prowadzą wszyscy ze wszystkimi, tylko że do tej pory jeszcze nikt tego nie
      upubliczniał łącznie z tymi, którzy teraz najwięcej krzyczą!!!
      ________________________________________________________________________________

      NIE PYTAJ CO POLSKA ZROBIŁA DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI???!!!
      • kvakva Re: SDP potępia TVN za emisję "taśm Beger" 29.09.06, 22:42
        Morozowskiego nie lubię bo to w/g mnie nietęgi dziennikarz. Ale ty to jesteś po
        prostu debil.
      • piss_on_pis no tak, piana na pysku przesłoniła ci świat. 29.09.06, 23:25
        kubeł zimnej wody ponoć pomaga doraźnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka