Dodaj do ulubionych

CBA zatrzymało dwóch działaczy i trenera

08.10.08, 13:51
Jak zwykle pod naporem krajowych "kiboli", skorumpowanych
prymitywów stanowiacych "wierchuszkę" PZPN oraz międzynarodowych
gangsterów tworzących FIFA, sitwa trzymajaca władzę - w kontekście
przyszłych wyborów - uległa. I w miejsce Listkiewicza przyjdzie
Boniek, Tomaszewski czy inny jarmarczny cwaniaczek.
Obserwuj wątek
    • jazg1 Parodia 08.10.08, 18:35
      To jest parodia walki z karupcją w piłce nożnej. Karane są kluby,
      kktóre popełniły przewinienia będąc w niższych ligach, a z I
      ligowych nikogo nie ukarano, tymczasem doskonale wiadomo o handlu
      meczami w dzisiejszej ekstraklasie. Czołówka macherów to Legia,
      Gónik Zabrze, ŁKS, Pogoń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka