Dodaj do ulubionych

Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO

    • nabrok Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 17:12
      Napierał z PISydętem znowu zawarli tajny pakt postkomunistyczny. Jeżeli uwzględnić, że "filipińczyk" Kwachu jest jednym z najbliższych (choć nieformalnym) doradców PISydęta ds. polityki wschodniej, to trudno się dziwić, że SLD i PIS działają "rączka w rączkę".
      No i SLD jest chyba jedynym potencjalnym przyszłym koalicjantem PIS-u (inne partie będą Lechujarka omijać szerokim łukiem).
      --------
      Prawo i sprawiedliwość wg PIS: "PRAWO PRAWEM, A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO STRONIE PIS-u" !
    • grabarz_pis sld to pis ta sma swołocz 21.10.08, 17:13
      populiści, bez żadnych koncepcji i rozwoju Polski
    • maple_leafs Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:13
      Żal związany ze zwycięstem Grzegorza Napieralskiego pogłębia się we
      mnie każdego dnia. Pod jego rządami SLD coraz bardziej schodzi na
      margines polskiej polityki. Z każdym dniem coraz bardziej zaczynają
      przypominać PiS - opozycję której jedyneym sensem jest blokowanie,
      bojkotowanie i stawanie okrakiem. Dla Grzegorza Napieralskiego im
      gorzej w kraju tym lepiej. Tym większa szansa na dodatkowe 3-4
      mandaty w następnych wyborach.
      Osobiście jest mi tym bardziej przykro, że głosowałem na nich w
      ostatnich wyborach. Dziś wiem, że był to głos zmarnowany.
      Przypuszczam, że tak samo myśli wielu innych którzy poparli lewicę w
      ostatnich wyborach, a są za reformami, śmiałymi i szybkimi zmianami
      w naszym kraju.
      Osobiście nie poddaję się jednak i liczę, że może pod naciskiem
      wyborców SLD zmieni zdanie, albo przynajmniej zaczną się dyskusje
      (może spory i kłutnie) na temat tego jak Napieralski prowadzi tą
      partię na katafalk.
      Dlatego też proponuję wam wysłać maila do posła Lewicy z okregu
      wyborczego w którym mieszkacie (lista posłów jest tutaj:
      www.sejm.gov.pl/poslowie/kluby/pos_lewica.htm )niezależnie od
      tego czy na niego głosowaliście w ostatnich wyborach czy też nie.
      Może choć taka presja sprawi, że zmądrzeją?
    • lebaim Re: Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa P 21.10.08, 17:13
      Polityka jest sztuką porozumień. Ale skąd ten zastraszony żółtodziób Napieralski
      ma to wiedzieć. Nie nauczył się niczego po ich głosowaniu w sprawie ustawy
      medialnej - dzisiaj cała prasa huczy o wyczynach Urbańskiego - to i teraz
      niczego nie zrozumieją. On uzyska dwa głosy katolewicy, straci mnóstwo głosów
      swojego elektoratu, a my dalej sie będziemy taplali w bagienku...
      Niech Oleniczak wyrywa z tego towarzystwa i buduje jak najszybciej te nową
      inicjatywę centrolewicową zanim będzie za późno...
    • rojblik Brawo SLD! 21.10.08, 17:14
      Już myślałem, że wam całkiem odbiło. PO chciałaby kręcić lody na
      tych spółkach. Żadnych prywatyzacji szpitali. Jak to taki dobry
      biznes, to niech sobie biznesmeny sami taki geszeft zafundują. Mogą
      rządy dokładać do prywatnych banków, to niech dokładają do
      państwowych szpitali. Między bajki można wsadzić myśl, że prywatne
      MUSI być lepsze.
      • rembka Re: Brawo SLD! 21.10.08, 17:46
        Z twojej kieszeni tumanie!
    • ajpk Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:15
      Brawo. Powoli, bardzo powoli SLD Napieralskiego staje się rzeczywistą lewicą.
      Nie wyobrażam sobie by partia określająca się jako lewicowa mogła poprzeć
      prywatyzację szpitali.
    • unamatita Nawet komuchy nie chcą poprzeć tych nieudaczników, 21.10.08, 17:17
      a podobno mają tak wysokie notowania.
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.
      • nabrok Re: Nawet komuchy nie chcą poprzeć tych nieudaczn 21.10.08, 17:26
        Za to pogłębia się, umacnia i zacieśnia SOJUSZ POSTKOMUNISTYCZNO-PISUAROWY !
        --------
        Pisuary i Postkomuchy Rzeczpospolitej Polskiej łączcie się !
    • nabrok Powstaje nowa koalicja SPIS 21.10.08, 17:23
      Biorąqc pod uwagę, jak aktualny związek zaw. "Solidarność" utozsamia się z Rydzykiem i PIS-em, a jednocześnie ścisłe współdziałanie od prawie roku PIS-u i SLD, widasć wyraźnie trwałęże wyłania się nowy blok polityczny:
      SOJUSZ POSTKOMUNISTÓW I SOLIDARNOŚCI !
    • ffamousffatman Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:30
      Napieralski to palant bez wizji.
    • wioocha Tu się z nimi zgadzam. 21.10.08, 17:35

      Chory jest system, a projektowane rozwiązania nic nie przyniosą poza korzyścią
      właścicieli. Nas i tak kosztować to wszystko będzie coraz więcej.
      • lech.niedzielski Re: Tu się z nimi zgadzam. 21.10.08, 17:39
        wioocha napisała:

        >
        > Chory jest system, a projektowane rozwiązania nic nie przyniosą
        poza korzyścią
        > właścicieli. Nas i tak kosztować to wszystko będzie coraz więcej.
        Brawo Grzesiek Napieralski !
        PO=PiS=syf
    • krakus24a Jednak SLD działa dla ludzi jak PiS 21.10.08, 17:41
      szkodas, że tak późno ale trzeba miec ich na oku.
    • 25cz Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 17:44
      Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.Państwowe- znaczy geszeft
      lewicy.Napieralskiemu po prostu ucieka koryto.W Polsce brakuje nowoczesnej
      lewicy, ale Napieralski ze swoimi towarzyszami, to jest gorsze, niż nie leczone
      żylaki odbytu.
    • andrus.1 Obecni liderzy SLD... 21.10.08, 17:46
      ...prowadzą tą partię na śmietnik histori.A szczególnie
      napieralski...toż to jakiś wymoczek bez jaj.Zaczynają lizać tyłki
      pis-uarów. W każdy bądź razie poprostu nie ma ugrupowania na które
      mógłym oddać mój skromny głos!
    • wyksztalciunio Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:48
      Niestety po raz kolejny Napieralski udawadnia,że jest na smyczy PISu.
      Miller był grabarzem lewicy eseldowskiej.Napieralski wbija tylko
      gwóżdż do trumny.
    • aa_6 Przecież było wiadomo, że 21.10.08, 17:49
      G. Napieralski i jego ludzie nie poprą żadnych ustaw PO-PSL. Pisałam
      już o tym na forum. PiSoLew jest faktem politycznym namaszczonym
      przez L. Kaczyńskiego i A. Kwaśniewskiego. "Betonowy" Napieralski i
      jego "betonowi" zwolennicy w klubie już tak do końca kadencji będą
      pierniczyć w mediach, że jeśli PO zgodzi się realizować
      ich "wspaniały" program, to oni będą pomagać odrzucać weto psuja
      prezydenta... Owszem, G. Napieralski będzie przed każdym głosowaniem
      weta łaził do pałacu prezydenckiego na wielogodzinną herbatę z rumem
      i popierał weto. PO i PSL powinni go po prostu "olać". On nie
      zasługuje na to, żeby z nim cokolwiek negocjować! Wytrzymamy do
      wyborów! Wierzę, że wyborcy podziękują raz na zawsze sojuszowi
      brunatnych z postczerwonymi (barwami politycnymi i poziomem
      umysłowym idealnie do siebie pasują).
      • dobiczek trudno oczekiwac aprobaty dla glupich pomyslow 21.10.08, 18:07
        kopaczowej
    • neronek1 Ostanie długie!-spotkanie Prezydent-Napieraliski 21.10.08, 18:18
      OWOCUJE !!
      a Lewica dołuje !!
    • neiden Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 18:20
      brawo lewica! prywatyzacja szpitali oznaczala by kopletny brak
      opieki lekarskiej dla wielu w naszym kraju.
    • olo-international Nowoczesna Lewica WANTED 21.10.08, 18:21
      Polsce potrzebna jest nowoczesna lewica w stylu np. niemieckiej SPD czy hiszpańskiej PSOE. Nowoczesna znaczy pragmatyczna, niebetonowa, umiejąca się układać z innymi. Myślano, że Napieralski takiego ducha wniesie. Niestety Napieralski nie sprawdził się jako lider, który jest w stanie poprowadzić SLD na taki kurs. Napieralski reprezentuje uparte, nieelastyczne NIE tracąc szansę wyprowadzenia SLD z buńczucznego zaułka ... a szkoda. Nigdy nie głosowałem na SLD, ale wierzę że nowoczesna lewica jest potrzebna w każdym państwie.
    • ptr0 Napieralski ciągnie SLD na dno 21.10.08, 18:26
      Super, nie mogę się doczekać momentu jak nie wejdą do Sejmu.
    • kakens Re: Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa P 21.10.08, 18:29
      Leżałam w państwowym szpitalu w super warunkach, w pokoju z łazienką i doskonałą
      opieką.
      Byłam u prywatnego ginekologa, najlepszego w mieście. A przynajmniej najbardziej
      obleganego. Przez 4 lata nie zrobił mi cytologii, badania piersi, poziomu
      hormonów. Pomacał i wypisywał receptę na pigułki.
      Czy prywatne znaczy lepsze? W żadnym wypadku. Nie ma reguły.
    • pisdode Problem z Olejniczakiem 21.10.08, 18:38
      Napieralski ma problem z Olejniczakiem uczniem Millera, zadufkiem i
      aparatczykiem.Miller zakaził go cynizmem i bakcylem władzy dla władzy.Efekt
      jest taki, że prze do flirtu z Platformą a może nawet ma szanse tam
      przejść.proponuję Napieralskiemu wyrzucić go z SLD na zbity pysk- czym
      prędzej tym lepiej.
      Aha, należy sie zastanowić nad Dyziem Kaliszem - bo co to za lewicowiec.
    • dkrytyk55 Koniec lewicy bliski,na lewo od SLD jest PiS a.... 21.10.08, 18:38
      na prawo PSL i PO,do tych nieuków i popaprańców braknie miejsca.
    • hrabia-monte-christo ------PO-lodziarnia w zalobie - lodow nie bedzie-- 21.10.08, 18:44
      tak mi przyykro PO-lodziarze, tak mi przykro

      wszystko przez Sawicka, ktora sie wygadala - papla jedna

      buhahahaha
    • ararsens Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 18:47
      to prawda, że niema sposobu na natychniastową poprawę w służbie
      zdrowia.Jezeli w świadomości zarządzajacych będzie tylko i wyłącznie
      myślenie o pieniadzach to będzie jak jest. Chociaż zdarzaja sie
      szpitale i przychodnie gdzie ludzie są traktowani z godnością.Z
      własnych doświadczeń wiem ,że nie wszyscy zarządzający są dobrymi
      gospodarzami swoich placówek ,że trwonia pieniądze na rzeczy często
      mniej ważne, że niema prawdziwego nadzoru nad personelem itd..itd,,
      To tak jak w domu te same pieniądze są w różny sposób wydawane i
      dlatego jedni mają długi a drudzy żyją godnie.
    • anathesis NIE dla zlodziejstwa naszych szpitali 21.10.08, 18:53

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka