nabrok Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 17:12 Napierał z PISydętem znowu zawarli tajny pakt postkomunistyczny. Jeżeli uwzględnić, że "filipińczyk" Kwachu jest jednym z najbliższych (choć nieformalnym) doradców PISydęta ds. polityki wschodniej, to trudno się dziwić, że SLD i PIS działają "rączka w rączkę". No i SLD jest chyba jedynym potencjalnym przyszłym koalicjantem PIS-u (inne partie będą Lechujarka omijać szerokim łukiem). -------- Prawo i sprawiedliwość wg PIS: "PRAWO PRAWEM, A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO STRONIE PIS-u" ! Odpowiedz Link Zgłoś
grabarz_pis sld to pis ta sma swołocz 21.10.08, 17:13 populiści, bez żadnych koncepcji i rozwoju Polski Odpowiedz Link Zgłoś
maple_leafs Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:13 Żal związany ze zwycięstem Grzegorza Napieralskiego pogłębia się we mnie każdego dnia. Pod jego rządami SLD coraz bardziej schodzi na margines polskiej polityki. Z każdym dniem coraz bardziej zaczynają przypominać PiS - opozycję której jedyneym sensem jest blokowanie, bojkotowanie i stawanie okrakiem. Dla Grzegorza Napieralskiego im gorzej w kraju tym lepiej. Tym większa szansa na dodatkowe 3-4 mandaty w następnych wyborach. Osobiście jest mi tym bardziej przykro, że głosowałem na nich w ostatnich wyborach. Dziś wiem, że był to głos zmarnowany. Przypuszczam, że tak samo myśli wielu innych którzy poparli lewicę w ostatnich wyborach, a są za reformami, śmiałymi i szybkimi zmianami w naszym kraju. Osobiście nie poddaję się jednak i liczę, że może pod naciskiem wyborców SLD zmieni zdanie, albo przynajmniej zaczną się dyskusje (może spory i kłutnie) na temat tego jak Napieralski prowadzi tą partię na katafalk. Dlatego też proponuję wam wysłać maila do posła Lewicy z okregu wyborczego w którym mieszkacie (lista posłów jest tutaj: www.sejm.gov.pl/poslowie/kluby/pos_lewica.htm )niezależnie od tego czy na niego głosowaliście w ostatnich wyborach czy też nie. Może choć taka presja sprawi, że zmądrzeją? Odpowiedz Link Zgłoś
lebaim Re: Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa P 21.10.08, 17:13 Polityka jest sztuką porozumień. Ale skąd ten zastraszony żółtodziób Napieralski ma to wiedzieć. Nie nauczył się niczego po ich głosowaniu w sprawie ustawy medialnej - dzisiaj cała prasa huczy o wyczynach Urbańskiego - to i teraz niczego nie zrozumieją. On uzyska dwa głosy katolewicy, straci mnóstwo głosów swojego elektoratu, a my dalej sie będziemy taplali w bagienku... Niech Oleniczak wyrywa z tego towarzystwa i buduje jak najszybciej te nową inicjatywę centrolewicową zanim będzie za późno... Odpowiedz Link Zgłoś
rojblik Brawo SLD! 21.10.08, 17:14 Już myślałem, że wam całkiem odbiło. PO chciałaby kręcić lody na tych spółkach. Żadnych prywatyzacji szpitali. Jak to taki dobry biznes, to niech sobie biznesmeny sami taki geszeft zafundują. Mogą rządy dokładać do prywatnych banków, to niech dokładają do państwowych szpitali. Między bajki można wsadzić myśl, że prywatne MUSI być lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
ajpk Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:15 Brawo. Powoli, bardzo powoli SLD Napieralskiego staje się rzeczywistą lewicą. Nie wyobrażam sobie by partia określająca się jako lewicowa mogła poprzeć prywatyzację szpitali. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Nawet komuchy nie chcą poprzeć tych nieudaczników, 21.10.08, 17:17 a podobno mają tak wysokie notowania. Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
nabrok Re: Nawet komuchy nie chcą poprzeć tych nieudaczn 21.10.08, 17:26 Za to pogłębia się, umacnia i zacieśnia SOJUSZ POSTKOMUNISTYCZNO-PISUAROWY ! -------- Pisuary i Postkomuchy Rzeczpospolitej Polskiej łączcie się ! Odpowiedz Link Zgłoś
nabrok Powstaje nowa koalicja SPIS 21.10.08, 17:23 Biorąqc pod uwagę, jak aktualny związek zaw. "Solidarność" utozsamia się z Rydzykiem i PIS-em, a jednocześnie ścisłe współdziałanie od prawie roku PIS-u i SLD, widasć wyraźnie trwałęże wyłania się nowy blok polityczny: SOJUSZ POSTKOMUNISTÓW I SOLIDARNOŚCI ! Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:30 Napieralski to palant bez wizji. Odpowiedz Link Zgłoś
wioocha Tu się z nimi zgadzam. 21.10.08, 17:35 Chory jest system, a projektowane rozwiązania nic nie przyniosą poza korzyścią właścicieli. Nas i tak kosztować to wszystko będzie coraz więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Tu się z nimi zgadzam. 21.10.08, 17:39 wioocha napisała: > > Chory jest system, a projektowane rozwiązania nic nie przyniosą poza korzyścią > właścicieli. Nas i tak kosztować to wszystko będzie coraz więcej. Brawo Grzesiek Napieralski ! PO=PiS=syf Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24a Jednak SLD działa dla ludzi jak PiS 21.10.08, 17:41 szkodas, że tak późno ale trzeba miec ich na oku. Odpowiedz Link Zgłoś
25cz Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 17:44 Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.Państwowe- znaczy geszeft lewicy.Napieralskiemu po prostu ucieka koryto.W Polsce brakuje nowoczesnej lewicy, ale Napieralski ze swoimi towarzyszami, to jest gorsze, niż nie leczone żylaki odbytu. Odpowiedz Link Zgłoś
andrus.1 Obecni liderzy SLD... 21.10.08, 17:46 ...prowadzą tą partię na śmietnik histori.A szczególnie napieralski...toż to jakiś wymoczek bez jaj.Zaczynają lizać tyłki pis-uarów. W każdy bądź razie poprostu nie ma ugrupowania na które mógłym oddać mój skromny głos! Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciunio Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 17:48 Niestety po raz kolejny Napieralski udawadnia,że jest na smyczy PISu. Miller był grabarzem lewicy eseldowskiej.Napieralski wbija tylko gwóżdż do trumny. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Przecież było wiadomo, że 21.10.08, 17:49 G. Napieralski i jego ludzie nie poprą żadnych ustaw PO-PSL. Pisałam już o tym na forum. PiSoLew jest faktem politycznym namaszczonym przez L. Kaczyńskiego i A. Kwaśniewskiego. "Betonowy" Napieralski i jego "betonowi" zwolennicy w klubie już tak do końca kadencji będą pierniczyć w mediach, że jeśli PO zgodzi się realizować ich "wspaniały" program, to oni będą pomagać odrzucać weto psuja prezydenta... Owszem, G. Napieralski będzie przed każdym głosowaniem weta łaził do pałacu prezydenckiego na wielogodzinną herbatę z rumem i popierał weto. PO i PSL powinni go po prostu "olać". On nie zasługuje na to, żeby z nim cokolwiek negocjować! Wytrzymamy do wyborów! Wierzę, że wyborcy podziękują raz na zawsze sojuszowi brunatnych z postczerwonymi (barwami politycnymi i poziomem umysłowym idealnie do siebie pasują). Odpowiedz Link Zgłoś
dobiczek trudno oczekiwac aprobaty dla glupich pomyslow 21.10.08, 18:07 kopaczowej Odpowiedz Link Zgłoś
neronek1 Ostanie długie!-spotkanie Prezydent-Napieraliski 21.10.08, 18:18 OWOCUJE !! a Lewica dołuje !! Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Lewica przeciw dwóm projektom ustaw zdrowotnych 21.10.08, 18:20 brawo lewica! prywatyzacja szpitali oznaczala by kopletny brak opieki lekarskiej dla wielu w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
olo-international Nowoczesna Lewica WANTED 21.10.08, 18:21 Polsce potrzebna jest nowoczesna lewica w stylu np. niemieckiej SPD czy hiszpańskiej PSOE. Nowoczesna znaczy pragmatyczna, niebetonowa, umiejąca się układać z innymi. Myślano, że Napieralski takiego ducha wniesie. Niestety Napieralski nie sprawdził się jako lider, który jest w stanie poprowadzić SLD na taki kurs. Napieralski reprezentuje uparte, nieelastyczne NIE tracąc szansę wyprowadzenia SLD z buńczucznego zaułka ... a szkoda. Nigdy nie głosowałem na SLD, ale wierzę że nowoczesna lewica jest potrzebna w każdym państwie. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Napieralski ciągnie SLD na dno 21.10.08, 18:26 Super, nie mogę się doczekać momentu jak nie wejdą do Sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś
kakens Re: Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa P 21.10.08, 18:29 Leżałam w państwowym szpitalu w super warunkach, w pokoju z łazienką i doskonałą opieką. Byłam u prywatnego ginekologa, najlepszego w mieście. A przynajmniej najbardziej obleganego. Przez 4 lata nie zrobił mi cytologii, badania piersi, poziomu hormonów. Pomacał i wypisywał receptę na pigułki. Czy prywatne znaczy lepsze? W żadnym wypadku. Nie ma reguły. Odpowiedz Link Zgłoś
pisdode Problem z Olejniczakiem 21.10.08, 18:38 Napieralski ma problem z Olejniczakiem uczniem Millera, zadufkiem i aparatczykiem.Miller zakaził go cynizmem i bakcylem władzy dla władzy.Efekt jest taki, że prze do flirtu z Platformą a może nawet ma szanse tam przejść.proponuję Napieralskiemu wyrzucić go z SLD na zbity pysk- czym prędzej tym lepiej. Aha, należy sie zastanowić nad Dyziem Kaliszem - bo co to za lewicowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
dkrytyk55 Koniec lewicy bliski,na lewo od SLD jest PiS a.... 21.10.08, 18:38 na prawo PSL i PO,do tych nieuków i popaprańców braknie miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ------PO-lodziarnia w zalobie - lodow nie bedzie-- 21.10.08, 18:44 tak mi przyykro PO-lodziarze, tak mi przykro wszystko przez Sawicka, ktora sie wygadala - papla jedna buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
ararsens Lewica przeciw ustawie zdrowotnej autorstwa PO 21.10.08, 18:47 to prawda, że niema sposobu na natychniastową poprawę w służbie zdrowia.Jezeli w świadomości zarządzajacych będzie tylko i wyłącznie myślenie o pieniadzach to będzie jak jest. Chociaż zdarzaja sie szpitale i przychodnie gdzie ludzie są traktowani z godnością.Z własnych doświadczeń wiem ,że nie wszyscy zarządzający są dobrymi gospodarzami swoich placówek ,że trwonia pieniądze na rzeczy często mniej ważne, że niema prawdziwego nadzoru nad personelem itd..itd,, To tak jak w domu te same pieniądze są w różny sposób wydawane i dlatego jedni mają długi a drudzy żyją godnie. Odpowiedz Link Zgłoś