pakulec 24.01.09, 12:55 nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli jakiegoś haka na pana Czumę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
akkj Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 12:55 Kownacki, nie dosć że jesteś złodziejem, to jeszcze obrzydliwym łgarzem i chamem bez godnoiści i ambicji. Typowa pisdecka swołocz. Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Czy ktoś tu coś rozumie? 24.01.09, 13:20 PiS zawsze przekręca fakty z czasów PRL. Są niby przeciwko okrągłemu stołowi, a w nim uczestniczyli. Mieszają z błotem Niesiołowskiego, który wysadzał Lenina, a potem siedział, jak Czuma. Dotąd każdy, kto nie z PiS, był zły, a każdy, kto z PiSem (nawet Kryże, chwilami nawet Lepper) był dobry. Co tu się dzieje? Szkolenia medialne podziałały, czy co? Kto tu coś rozumie, niech napisze. www.skubi.net/owen.html www.skubi.net/rozliczenia.html Odpowiedz Link Zgłoś
aplus a co tu kumac, trafil sie jeden uczciwy wsrod band 24.01.09, 14:50 ziorow i tyle, rodzynek w gnoju cholera jasna zobaczymy kto przewazy hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
expert_spod_mostu_kierbedzia z mojego algorytmu wychodzi, że już się cóś 24.01.09, 14:59 przeważyło i notowania będą od tej chwili spadać .. po mojemu to w pewnych resortach faksticznie siedzi to nieszczęsne ( tu cytuję ) "niechlujstwo" i wcześniej czy później wylezie na wierzch .. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 pisdent okazuje sie byc znowu pisim-szmatlawcem 24.01.09, 21:33 kupne kacze parobki typu kaminski, bielan, kownacki maja w zakaczonych dziobach jedynie kacze obelgi pod adresem prof. Cwiakalskiego, W koncu to nic nowego, ze kacze debilowate pedractwo jak kogos nie moze pokonac merytorycznie, lapie sie za to, co potrafi najlepiej czyli za kaczo-prymitywne plugastwa. Czym doskonale za kazdym razem 100% udowadniaja, jakimi sa zalosnymi gownami, na lasce gownianoumyslowych rzadcow. Avanti kacze prostaki. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Elektorat kryminalny odejdzie z tow.Ćwiąkalskim 25.01.09, 18:42 Po oproznieniu sliny w Szkle Kloakowym rybka9915 napluła dodatkowo: > kupne kacze parobki typu kaminski, bielan, kownacki maja w zakaczonych dziobach jedynie kacze obelgi pod adresem prof. Cwiakalskiego, W koncu to nic nowego, ze kacze debilowate pedractwo jak kogos nie moze pokonac merytorycznie, lapie sie > za to, co potrafi najlepiej czyli za kaczo-prymitywne plugastwa. > Czym doskonale za kazdym razem 100% udowadniaja, jakimi sa zalosnymi gownami, na lasce gownianoumyslowych rzadcow. Avanti kacze prostaki. M: dziekuje czerwonej gnidzie, ze sobie tak siarczyscie ulzyla. Swiadczy to dobrze o samopoczuciu bolszewii, ktora moze w swojej glupocie przestac glosowac na POstKomuchow. "Consigliere" UBmafii tow. Ćwiąkalski ( w PZPR od 1972 do 1981 a potem według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa) pozwalnial miejsca w celach wypuszczajac (za gremialne glosowanie na PO) obcinaczy palcow ale nie zdazyl wsadzic tam Zbigniewa Ziobry czy oskarzonego ostatnio ojca zamordowanego Krzysztofa Olewnika. Odpowiedz Link Zgłoś
iurisconsult Kownacki działał na szkodę ORLEN pobierając 1,5mln 24.01.09, 16:14 ! Odpowiedz Link Zgłoś
warwar czy Czuma wymusi odpowiedzialność Kownackiego 24.01.09, 16:16 i karną i cywilną Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 12:56 Czyli? Cwiakalski byl na stanowisku Ministra jako byly PZPRowiec?Ciaglosc? Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Re: ciągłość z PZPRem zapewniał Zero i Kryże 24.01.09, 13:02 Cwiakalski to byly PZPRowiec.Orginal.W rzadzie PO to normalnosc.Dodam.PO jest powiazane ze specsluzbami PRLu.Komunisci innej mody.Stali sie wyluskiwaczami kasy z RP. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec komuniści i bolszewicy siedzą w Pisie 24.01.09, 13:08 wystarczy zapoznać się z dorobkiem naukowym Kaczńskiego, Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 tow. Palikot "z SLD" wymachuje penisem ????? 25.01.09, 18:51 pakulec napisał: > wystarczy zapoznać się z dorobkiem naukowym Kaczńskiego, M: wystarczy zapoznać się z dorobkiem Donalda Tuska: “Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. Nawet na pewno…” Donald Tusk, premier.cyt. za "GW" z 15-16.10.2005 W odpowiedzi na ankietę miesięcznika Znak, nr 11–12, 1987: Czym jest polskość: ” Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło – ponuro – śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: ciągłość z PZPRem zapewniał Zero i Kryże 24.01.09, 13:08 Kryże i Wassermann to byli PZPRowcy i kaci opozycji demokratycznej. Orginały. W rzadzie PISS to normalnosc. Dodam. PISS jest powiazane ze specsluzbami PRLu. Komunisci innej mody. Stali sie wyluskiwaczami kasy z 4 RP. Odpowiedz Link Zgłoś
a.barbarus A w czym ci mordo ty moja... 24.01.09, 13:10 ...dzisiaj przeszkadza były PZPR? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec to Pisdzielcom przeszkadza 24.01.09, 13:12 przeszkadza oczywiście oficjalnie, bo już bratać się z postkomunistami to co innego - to nawet jest mile widziane w Pisie Odpowiedz Link Zgłoś
danpol-broker Re: walka z wiatrakami 24.01.09, 14:36 Nie lubie chronicznie takiego pieprzrnia. Jakie powiazania ze służbami, poprostu zdrowy rozsądek u dowódzców PO, że nie ma szans na walkę z silną mafią. To wina wszystkich poprzednich rządow od 1989 roku. Po co pieprzyli sie z rozliczeniami, w przeciwieństwie do innych postkomunistycznych krajów, które od porządkow zaczęły. A u nas tolerowali wszyscy rządzacy te machloje żydostwa moskiewskiego i brooklińskiego (to właśnie byli ludzie związani ze słuzbami powiązani z rodakami z bankow niby polskich) ktore obłupiło polaków z wszystkiego (miejsc pracy, poważania na świecie) Chcieli sobie budować Izrael Bis naszym kosztem i naszych ziemiach. I co Tusk z nimi zwycięży podskakując jak menda na jajkach ? Teraz sobie mozna pomarzyć o wykończeniu mafii, chyba tylko będąc pokroju dowódców PIDS-u a szczególnie Jareczka i Zbysia (po nich nikt płakać nie będzie jak ich mafia wykończy - chyba że kot i wielbiciele z Plocka) Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: co do ciągłości z PZPRem matołku... 24.01.09, 14:59 ... to niewątpliwie panowie Kaczynscy z panem Ziobro boją się Czumy jak ognia. Niby wszyscy wiedzą, jak to Kryże, Wassermann, Kontakt Służbowy Jasiński zapewniali PiS-owi kontakt z PZPRowską bazą, ale Czuma POWIE TO NA GŁOS. Strach padł blady. Lechu chciał nowo mianowanemu wejść do d... ze strachu. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 12:56 Tez tak przez chwile pomyślałem. pakulec napisał: > nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli jakiegoś haka na > pana Czumę? Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Podglupiasty stary dziad Czuma do wnukow a 24.01.09, 12:59 nie do rzadu. Tusk niestety nie mial nikogo innego. Jaki pan taki kram. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec uważasz że Pisdzielce to stado baranów? 24.01.09, 13:04 skoro tak się zachwycają Czumą Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 [...] 24.01.09, 13:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Re: uważasz że Pisdzielce to stado baranów? 25.01.09, 00:08 pakulec napisał: > skoro tak się zachwycają Czumą Pie... wiernego psa admina jebanego UBeka , ktory mnie skasowal Odpowiedz Link Zgłoś
a.barbarus Kiedyś się uważało... 24.01.09, 13:14 ...że np. Breżniew jest za stary, żeby rządzić. Jak widać pewnych ministrów Rzeczpospolitej wiek sie nie ima. Moim skromnym zdaniem Czuma nie bardzo kuma, co się stało :) Inaczej by się nie zgodził. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:02 Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat długo już nie ujrzy. Ile Kownacki płacisz jarkaczowi za twoje złodziejsko-wysokie pobory ? Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Re: Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:04 Wasz komunistyczny swiat.Masz racje. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:08 nie dziwota więc że tak daleko zaszedł w Pisie Odpowiedz Link Zgłoś
shedows1969 Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:14 pakulec co ty sie tak podniecasz, czyżbyś pisał z Tworek. Ja spokojnie popieram PiS a ty napisz opinie i leć na inne forum bo sie marnujesz i przeszkadzasz Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec 90% pensjonariuszy Tworek popierało Pis 24.01.09, 13:17 czego odemnie wymagasz ujawniając mi że popierasz Pis? mam tu nad tobą płakć? bez przesady - to już twoj problem - sam musisz się nauczyć z tym zyć Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 15:15 shedows1969 napisał: > pakulec co ty sie tak podniecasz, ?????? Ja > spokojnie popieram PiS Ble, ble, ble.... Tfu!! Na psa urok. I co PiSmatole, nie wstydzisz się tego że uwielbiasztaplanie się w PiSSzambie??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:15 Dlaczego Komorowski i Czuma nie wystepuja sadownie przeciw Kryze?Obaj sie boja zeby wspolczesne prawo nie nazwalo ich PRZESTEPCAMI.A niestety-byli. Odpowiedz Link Zgłoś
magnat.olejowy wybaczyli, i wciąż to powtarzali 24.01.09, 13:28 Wybaczyli, i wciąż to powtarzali. Nie bardzo jednak wiadomo, co i dlaczego miliby mu wybaczać. O ewentualne wybaczenie Kryżemu należałoby spytac raczej tych, których krzywdził a nie kolegów. Taki na przykład Komorowski wiele razy powtarzał, żemu wybaczył i nie ma do niego pretensji. Problem jednak w tym, że tak rozdmuchowana sprawa z 1980 nie am tu większego znaczenia. Kryże dał się poznac przede wszystkim jako bezwzględny pacyfikator warszwskich sądów w stanie wojennym. Został z prowincji ściagnięty do wydziału karnego SW, który był wówczas bastionem sędziowskiej Solidarności i mocodawców nie zawiódł. Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:10 Andrzej Kryze, wiceminister sprawiedliwości - był członkiem PZPR do jej końca (1990 r.). Sędzią w PRL. Skazywał w stanie wojennym. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych, PRL-owski prokurator od lat 70-tych. Wojciech Jasiński, minister skarbu - członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych (przybudówki SB) w Płockim Urzędzie Miasta. (Notabene: Jasiński jako Naczelnik WUSW a więc wysokiej rangi funkcjonariusz PZPR już wtedy znał J.Kaczyńskiego. Tak się składa,że lojalka i inne kwity J. Kaczyńskiego znajdowały się nie gdzie indziej jak w WUSW Płock. Zatem Jasiński zna całą prawdę o kaczorze i został za jej krycie awans na ministra w rządzie PIS. Odpłacił się na koniec umorzeniem.) Andrzej Aumiller, powołany 03.11.2006 na stanowisko ministra budownictwa -wieloletni członek PZPR aż do jej końca. Anna Kalata od 06.05.2005 minister Pracy i Polityki Społecznej. Członek PZPR w latach 80-tych, potem SLD. Marek Grabowski - wiceminister zdrowia (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki. Premier powołał go na stanowisko wbrew wcześniejszym zapowiedziom PiS, że w rządzie nie będzie osób rekomendowanych na publiczne funkcje przez SLD. Krzysztof Zaręba, wiceminister środowiska, były członek PZPR, a w rzadzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych. Premier powołał go na stanowisko wbrew wcześniejszym zapowiedziom polityków PiS, że w rządzie nie będzie osób rekomendowanych na publiczne funkcje przez SLD. Ewa Sowińska od 07.04.2006 Rzecznik Praw Dziecka z ramienia LPR. W latach 1977-1980 należała do PZPR. Maciej Łopiński, rzecznik prezydenta RP - w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika „Czas” organu PZPR. Ryszard Siewierski, zastępca komendanta głównego policji -członek PZPR do końca (1990). Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS – był członkiem PZPR do końca jej działalności. Żeby było ciekawiej – od 31.12.2005 jest również wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu interesów lub niejasności. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej, od 1969 r. do końca lat 80. był członkiem PZPR. Od marca 1982 r. należał do Komisji Bezpieczenstwa i Ładu Publicznego KW PZPR w Gdańsku. Bogdan Socha, ekspert Samoobrony, od 05.05.2006 nowy wiceminister pracy - był do samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu „Kwach”. Tym autobusem kandydat lewicy objeżdżał Polskę. Po udanej kampanii Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim u Kwaśniewskiego. Jerzy Bahr, 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie – w latach 1976-1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie (sekretarz ds. prasowych). Do stanu wojennego był członkiem PZPR. Za prezydentury Kwaśniewskiego był po Siwcu (od marca 2005) szefem BBN i członkiem RBN. Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. „Sztandaru Młodych” i „Zarzewia”. W latach 1967-1980 należał do PZPR. Stanisław Podlewski, szef Samoobrony z Ustki, mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia. Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w Polskim Radiu. Tomasz Gąska, mianowany 25.07.2006 nowym wiceprezesem Radia z nadania PiS - były PZPR-owski aparatczyk, który strzegł linii partii i bronił stanu wojennego. Był członkiem PZPR, sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej w tygodniku „Fakty” i zastępcą redaktora naczelnego tej gazety od 1979 roku, przez stan wojenny, aż do upadku komunizmu, odznaczony medalem im. Janka Krasickiego. Używając pseudonimu Tomasz Hellen pisał m.in. peany na temat WRON, a w tekście „Jaka może być partia” nawoływał do odrodzenia „ducha leninowskich zasad”. Romuald Poliński, mianowany 07.08.2006 przez premiera wiceministrem pracy z nadania Samoobrony, był przez wiele lat członkiem PZPR, a w rządach SLD doradca ministrów Kołodki i Belki. Premier powołał go na stanowisko wbrew wcześniejszym zapowiedziom polityków PiS, że w rządzie nie będzie osób rekomendowanych na publiczne funkcje przez SLD Zbigniew Graczyk, 09.01.2007 mianowany wiceministrem gospodarki morskiej - przez 20 lat należał do PZPR, członek Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, w której działali m. in. Ireneusz Sekuła i Mieczysław Rakowski. Janusz Maksymiuk z Samoobrony, negocjował z PiSem „najlepszą od 17 lat koalicję rządową. W PZPR od 1975 do końca. Umieszczony na liście krajowej PZPR w wyborach '89 obok takich tuzów jak Kiszczak, Kania, Florian Siwicki, Rakowski. TW "Roman". Figuruje w kartotece ogólnoinformacyjnej wydz. II BEiA UOP. zarejestrowany pod nr 46734 dnia 15.07.83 przez Pion VI RUSW Oleśnica. Nr archiwalny 60430/I, nr mikrofilmu 60430/1. Miejsce archiwizacji WEiA del. UOP we Wrocławiu. Data zaprzestania kontaktów 27.09.89. Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą PiS. Był współpracownikiem Roberta Kwiatkowskiego, przez lata prezesa TVP z ramienia SLD i jednego z bohaterów afery Rywina. Do PZPR należał od 1971 r. do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek .Ziobro 24.01.09, 13:08 Byl prawnikiem ale i politykiem mlodszego pokolenia.Czego oczywiscie nie rozumieja trupy z Wyborczej.Popelnial bledy.Ciekawe co po slowach Kownackiego powiedza trupy?Moze w koncu znienawidza PO i sondaze dadza przewage Jaruzelskiego nad Tuskiem?Wszystko mozliwe w Domu Wariatow Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Zero do paki 24.01.09, 13:10 Zero - znawca prawa - 10 lat studiów ;-) spowodował zapaśc polskiej transplantologii, - za co pewno jeszcze beknie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
brzezozka też kablował na uczelni 24.01.09, 13:08 i bedzie knuł i preparował papiery? Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Re: też kablował na uczelni 24.01.09, 13:10 Skablowal ze uprawialas prostytucje na uczelni?est to zakazane prawem.A ty robilas swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Naśladujesz Palikota? Nieudolnie, matołku! 24.01.09, 14:31 tuskomatolek napisał: > Skablowal ze uprawialas prostytucje na uczelni?est to zakazane prawem.A ty robi > las swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
brzezozka Jestem facet a ty też byłes kablem 24.01.09, 15:59 jesteś niskiego wrostu z wrednym wyrazem facjaty, znam ciebie kołku Odpowiedz Link Zgłoś
edi54 Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 13:14 Kownacki, pisuarowski janczar i tepak w jednej osobie zachowuje sie jak klasyczny jaskiniowiec z neolitu.Ten typ juz tak ma,ze nie dzieki zaletom umyslu i charakteru zostal dworakiem Kaczynskiego,lecz zadzy bycia przy "korycie wladzy".Trudno go nawet porownywac z Pana Profesorem Zbigniewem Cwiakalskim ,bo to tak ,jakby zabe porywnywac do orla.Zas nad kondycja intelektualno- moralna Lecha Kaczynskiego lepiej zamilknac do czasu ...kompleksowych badan psychiatrycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
ebrieta Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 13:20 Z pochwałami pod adresem p. Czumy się zgadzam, ale nie chciałbym, żeby sprawdziły się życzenia Putry i innych PiS-aków, żeby nowy minister tak działał jak Kaczyński oraz Ziobro. Jeśli tak będzie działał to nie wróżę dobrze. Jednak Czuma to nie guma i nie da się naciągać jak to już widzieliśmy w komisji , ktorej przewodził takim ludziom jak Kurski i podobni ludzie. On jest stanowczy i bedzie wiedział co robić. PiS nie musi mu podpowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar ćwiąkalski słabo do kownackiego mistrza gaf 24.01.09, 13:24 myślę że ćwiąkalski był dobrym ministrem a jego dymisja to konsekwencja klasy politycznej, której nie posiadają cytowani populiści. źiobro: otwarcie samobójstw bandziorów od olewnika, samobójstwo blidy, śledztwa polityczne, praca za seks-pati-koti; zatuszujcie narkomana od kaczyńskich albo was odstrzelę, materiały operacyjne policji jako seriale TV, oto tajne akta panie prezesie, hau hau załgałem jak pies i obraziłem doktora g; kaczyńscy zachwyceni źiobrą nie są wiarygodni jako kumple penetratorów z samomobrony i neofaszystów z elpeeru....swoją drogą; jakiś urzędnik partyjny z pensyjką orlenu (kiedy ktoś prześledzi temat układ pis a ustawa kominowa?)ocenia profesora prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
skynews Re: 24.01.09, 13:25 Czuma jest za stary. Siedemdziesięciolatek ma bawić wnuki - ma ich przecież sporo. Po za tym on nie ma kompletnie żadnego wykształcenia: studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim w latach sześćdziesiątych gdy uczelnia była marksistowsko-leninowskim ośrodkiem szerzenia ciemnoty. Ministerstwo sprawiedliwości to w Polsce wyjątkowo ciężki resort a ten człowiek miałby trudności nawet z prowadzeniem Ministerstwa Lasów i Łąk Nadwiślańskich. Ta decyzja cofa nasz kraj znowu o kilka lat w rozwoju... Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: 24.01.09, 14:13 Oczywiście wiesz kto jeszcze studiował prawo w latach 60. na tym samym uniwerku. Ha, jeden ma nawet wnuki do chowania! Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: 24.01.09, 14:18 Dorzuć do tego Kaczyńskich, o ile mnie pamięć nie myli, to jeden z nich był także ministrem sprawiedliwości, a wykształcenie ma odpowiednie, leninowskie prawo pracy, o wieku nie wspomnę, a o zdolnościach intelektualnych nawet nie pomyślę... Odpowiedz Link Zgłoś
skynews Re: 24.01.09, 15:40 Pomijając wszystko inne: Czuma jest za stary i nie jest w stanie pracować wydajnie przez 8 godzin a jest mnóstwo do zrobienia bo jesteśmy "ostoyą żubra"...takim skansenem Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
oda_nobunaga Re: 24.01.09, 14:18 Nie dośc że uczył się na komunistycznym uniwersytecie to jeszcze nie ma żadnej praktyki w zawodzie. Za to bardzo chętny jest w szukaniu kwitów w Komisji Szukania Haków na PiS. Mierny bierny ale wierny, dyspozycyjnośc wobec donka najważniejsza ,jak zwykle w PO Odpowiedz Link Zgłoś
e-marlowe Re: 24.01.09, 20:47 skynews napisał: Po za tym on nie ma kompletnie żadnego wykształcenia: studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim w latach sześćdziesiątych gdy uczelnia była marksistowsko-leninowskim ośrodkiem szerzenia ciemnoty. Wprost przeciwnie - gdy studiował prawo w latach 60-tych to wykładali je profesorowie,którzy prawo studiowali przed wojną czyli nie mieli komunistycznych naleciałości. Ci którzy poznali prawo za komuny i wykładali je później,nauczyli tego co umieli m.in. Z.Ziobrę.. Poza tym nie miał możliwości stać się praktykiem prawa-uniemożliwiły mu to władze. Może gdyby donosił,jak np. Wolszczan byłby dziś równie wybitnym naukowcem ? Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:13 zgadzam się putrą, że świętszych ludzi od pisiorów nie ma, papież powinien ich uczynić natychmiast świętymi,a naczelnego głupola mianować świętym Piotrem, niech legalnie stoi z kluczem do łańcuchów na których trzyma pisich głupoli..... oni są jednak chorzy! Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 14:19 Oświadczam, że do takiego nieba ja nie idę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek Jak łachudry, kłamcy mogą dobrze ocenić honorowych 24.01.09, 14:37 wartościowych, mądrych, profesjonalnych ministrów?! Nienawidzą ich za to, że nigdy nie będą posiadać tych cech, więc będą te głupoty wygadywać, ale jest to bez najmniejszego znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Panie Putra, Kownacki et consortes: W domu ... 24.01.09, 14:44 Panie Putra, Kownacki et consortes: W domu powieszonego lepiej nie mówić o sznurze i nie przywoływać nieudanych ministrowań: Lecha Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry! "Stajnia Augiasza" nią za Lecha K. nadal pozostała, a p.Ziobro dał przykład, że nie tylko minister lewicowy Jerzy Jaskiernia, ale i superprawicowy może być uległym i posłusznym wykonawcą woli bossów partyjnych w złej sprawie! Odpowiedz Link Zgłoś
jowita81 Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:48 Pan Andrzej Czuma to osoba wielce zasłużona i z właściwym życiorysem(to dziś chyba najważniejsze),ale poniżająca ocena niedawnego ministra Pana Ćwiąkalskiego jest moim skromnym zdaniem bardzo krzywdząca,a na dodatek nieobiektywna. Odpowiedz Link Zgłoś
1utek Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 15:26 jowita81 napisała: > Pan Andrzej Czuma to osoba wielce zasłużona i z właściwym życiorysem(to dziś > chyba najważniejsze),ale poniżająca ocena niedawnego ministra Pana > Ćwiąkalskiego jest moim skromnym zdaniem bardzo krzywdząca,a na dodatek > nieobiektywna. Zgadza się. Pan Kownacki ujawnił się od swojej gorszej strony, zresztą nie pierwszy raz. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:53 takie miernoty, jak Kownacki nie mogą znieść myśli, że fotel ministra trafił nie do osoby z partyjnego klucza (vide min. Ziobro, który aplikację zdobył tylko i wyłącznie dzięki swojemu protektorowi Lechowi Kaczyńskiemu) ale do fachowca, osoby kompetentnej i mającej ogromny autorytet w dziedzinie prawa... natomiast Kownacki - jak do tej pory - dał się poznać jako osoba niekompetentna, mająca talent w ośmieszaniu swojego pryncypała, z licznych gaf i kłamstw...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: pakulec 24.01.09, 14:54 pakulec napisał: > nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli jakiegoś haka na > pana Czumę? Ano maja! Tym hakiem jest brak kompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: pakulec 24.01.09, 14:59 A powiedz no mi komchu, jakie kompetencje miał Zbylutek Z. lub lech K... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: czan-dra 24.01.09, 15:14 czan-dra napisał: > A powiedz no mi komchu, jakie kompetencje miał Zbylutek Z. lub lech K... Sluchaj, zawodowy komuchu lub lewaku - Ziobro i Kaczynski mieli PELNE kwalifikacje i praktyke. Kaczynski splamil sie na zawsze przerwaniem ekshumacji w Jedwabnem. Natomiast Ziobro wykonywal swoja robote doskonale. Dlatego wszyscy czerwoni bandyci, zlodzieje i donosiciele tak go obszczekuja i obrzucaja codziennie nowymi klamliwymi oskarzeniami. Wszystko to spowodowane jest panicznym strachem czerwonych przed sprawiedliwoscia. Czuma NIE SPELNIA warunkow na przyjecie stanowiska. Predzej, czy pozniej, zaslepiony komuchu, przekownasz sie o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: czan-dra 24.01.09, 15:38 Pytałem czerwony pająku, o kompetencje, może nie rozumiesz, co to znaczy, spytaj kogoś mądrzejszego, to nie wstyd, niech ci wytłumaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 nie było większego nieudacznika niż ZERO:) 24.01.09, 14:55 jedyne co robił , to konferencje prasowe.. ciota cholerna! POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
janan2 Donald marzy...żeby się spełniło 24.01.09, 15:01 Nic z tego.Już dziś wiadomo że przegrał wszystko.Marzenia też.Rzut na taśmę i mianowanie dziadziusia już nic nie zmieni.Nieróbstwo procentuje.To ponad rok marzeń,zamiast działania.Pozorowanie skuteczności wypromuje nową siłę polityczną.Jeśli tylko obierze kurs na odklerykalizowanie państwa,likwidację biurokracji i reformę finansów.Tu nic się nie dzieje.Pisuar też tego nie spełni,zbyt rydzopodobny.Więc kto?Dziadziuś nie pomoże,lewica stoi z boku,a generalissimus OSP dusi za grdykę Donalda choćby KRUS czy stanowiskami.Tu trzeba by takiego co Oba...ma,a nie dziadziusia i jego pryncypała. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciunio Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 15:08 Min.Kownacki(wartości 1,5 mln zł),oraz pejsaty Putra są wprost roz- brajający. Nie sądzę by nowomianowany minister,chciał tuszować zbrodnie(Blida) i inne machloje polityczne Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
1utek Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 15:18 Miejmy nadzieję, że Czuma jako minister będzie człowiekiem poważnym i rozważnym, podobnie jak pan Cwiąkalski. Ile szkód dla państwa i ludzi może uczynić "harcerzyk" na stanowisku ministra pokazał niejaki Z. Ziobro. Odpowiedz Link Zgłoś
krebs06 minister z kryminału 24.01.09, 15:14 największe doświadczenie p. Czumy z organami ministerstwa sprawiedliwości to odsiadka. Wybor czysto pirowski, marny z niego polityk a jeszcze gorszy fachowiec, te rozważania o broni żałosne. W pisowskim rządzie taki wybór bym jeszcze rozumiał, w rządzie który jest rzekomo centrowo liberalny to kpina Odpowiedz Link Zgłoś
tuskomatolek Re: minister z kryminału 24.01.09, 15:24 Centrowo-liberalny?6 wiceministrow powiazanych z bylymi sluzbami.Dodam -komunistycznymi.No i Minister Boni.Ksywa Znak.Pamietam jak komuchy zmieniali z dnia na dzien poglady.W czasach Wolnej Polski krzyzem lezeli w kosciele.Dzis sa... Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: minister z kryminału 24.01.09, 15:41 .Dzis sa... W PiSie, a Ty prese... znowu, popatrz na rząd PiSu, tam dopiero zobaczysz czerwony kolor, i nie mówię o nosie Karskiego, ale o przekonania... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: czan-dra 25.01.09, 00:11 czan-dra napisał: > .Dzis sa... > W PiSie, a Ty prese... znowu, popatrz na rząd PiSu, tam dopiero zobaczysz > czerwony kolor, i nie mówię o nosie Karskiego, ale o przekonania... Czerwony kolor, zawodowy daltonisto, to przede wszystkim SLD i PO. W porownaniu z nimi reszta to malenkie pikusie, zawodowy czerwony daltonie!!! Powinienes bardzo latwo odpoznac ich po udziale w nocnej zmianie oraz podtrzymywaniu okraglego stolu, zawodowy komuchu! Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Obłuda polityków nie zna granic ? 24.01.09, 15:25 Oni wiedzą , że Czuma się nie nadaje na to stanowisko , ze względów na demencję , brak przygotowania profesjonalnego i kilka wyroków sądowych z Chicago, dlatego tak mu gratulują , aby za parę miesięcy "utopić" Tuska i Platformę za tą arogancką nominację. Środowisko prawników dostało na wodza kombatanta który nie wrócił do Polski mimo , że niby o nią walczył. To jest temat na opowiadanie, ale kandydat na urzędnika to z tego pana żaden. To jest równiez temat do przemyślenia, że Tusk jest arogant , a nie jest on przywódcą z prawdziwego zdarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
kitikitik kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowego 24.01.09, 15:27 Nie znam bardziej nieudolnego człowieka i ponadto bardzo nieuczciwego, jak niejaki kownacki. Odpowiedz Link Zgłoś
25cz Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg.. 24.01.09, 15:27 W PiS-e, zapanowało jakieś dziwne podniecenie!Może spowodowane jest to metamorfozą jaką przechodzi sam prezes?Podejrzewam, że prezes podejmie próbę rozwibrowania Polski, zgodnie z receptą naszego Kaszpirowskiego z Torunia.Tylko, że Polska to nie zadek liberała w kiecce. Odpowiedz Link Zgłoś