Dodaj do ulubionych

Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg...

24.01.09, 12:55
nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli jakiegoś haka na
pana Czumę?
Obserwuj wątek
    • akkj Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 12:55
      Kownacki, nie dosć że jesteś złodziejem, to jeszcze obrzydliwym
      łgarzem i chamem bez godnoiści i ambicji. Typowa pisdecka swołocz.
      • skubi6 Czy ktoś tu coś rozumie? 24.01.09, 13:20
        PiS zawsze przekręca fakty z czasów PRL. Są niby przeciwko okrągłemu stołowi, a
        w nim uczestniczyli. Mieszają z błotem Niesiołowskiego, który wysadzał Lenina, a
        potem siedział, jak Czuma.

        Dotąd każdy, kto nie z PiS, był zły, a każdy, kto z PiSem (nawet Kryże, chwilami
        nawet Lepper) był dobry.

        Co tu się dzieje? Szkolenia medialne podziałały, czy co?

        Kto tu coś rozumie, niech napisze.

        www.skubi.net/owen.html
        www.skubi.net/rozliczenia.html
        • mariola_21 nic z tego nie czumam .. 24.01.09, 14:39
          • aplus a co tu kumac, trafil sie jeden uczciwy wsrod band 24.01.09, 14:50
            ziorow i tyle, rodzynek w gnoju cholera jasna zobaczymy kto przewazy hahahahaha
            • expert_spod_mostu_kierbedzia z mojego algorytmu wychodzi, że już się cóś 24.01.09, 14:59
              przeważyło i notowania będą od tej chwili spadać .. po mojemu to w
              pewnych resortach faksticznie siedzi to nieszczęsne ( tu
              cytuję ) "niechlujstwo" i wcześniej czy później wylezie na
              wierzch ..
              • rybka9915 pisdent okazuje sie byc znowu pisim-szmatlawcem 24.01.09, 21:33
                kupne kacze parobki typu kaminski, bielan, kownacki maja w zakaczonych dziobach
                jedynie kacze obelgi pod adresem prof. Cwiakalskiego, W koncu to nic nowego, ze
                kacze debilowate pedractwo jak kogos nie moze pokonac merytorycznie, lapie sie
                za to, co potrafi najlepiej czyli za kaczo-prymitywne plugastwa.
                Czym doskonale za kazdym razem 100% udowadniaja, jakimi sa zalosnymi gownami, na
                lasce gownianoumyslowych rzadcow. Avanti kacze prostaki.
                • mirmat1 Elektorat kryminalny odejdzie z tow.Ćwiąkalskim 25.01.09, 18:42
                  Po oproznieniu sliny w Szkle Kloakowym rybka9915 napluła dodatkowo:

                  > kupne kacze parobki typu kaminski, bielan, kownacki maja w zakaczonych
                  dziobach jedynie kacze obelgi pod adresem prof. Cwiakalskiego, W koncu to nic
                  nowego, ze kacze debilowate pedractwo jak kogos nie moze pokonac merytorycznie,
                  lapie sie
                  > za to, co potrafi najlepiej czyli za kaczo-prymitywne plugastwa.
                  > Czym doskonale za kazdym razem 100% udowadniaja, jakimi sa zalosnymi gownami,
                  na lasce gownianoumyslowych rzadcow. Avanti kacze prostaki.
                  M: dziekuje czerwonej gnidzie, ze sobie tak siarczyscie ulzyla. Swiadczy to
                  dobrze o samopoczuciu bolszewii, ktora moze w swojej glupocie przestac glosowac
                  na POstKomuchow. "Consigliere" UBmafii tow. Ćwiąkalski ( w PZPR od 1972 do 1981
                  a potem według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego
                  współpracownika Służby Bezpieczeństwa) pozwalnial miejsca w celach wypuszczajac
                  (za gremialne glosowanie na PO) obcinaczy palcow ale nie zdazyl wsadzic tam
                  Zbigniewa Ziobry czy oskarzonego ostatnio ojca zamordowanego Krzysztofa Olewnika.
      • iurisconsult Kownacki działał na szkodę ORLEN pobierając 1,5mln 24.01.09, 16:14
        !
      • warwar czy Czuma wymusi odpowiedzialność Kownackiego 24.01.09, 16:16
        i karną i cywilną
    • tuskomatolek Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 12:56
      Czyli?
      Cwiakalski byl na stanowisku Ministra jako byly PZPRowiec?Ciaglosc?
      • pakulec ciągłość z PZPRem zapewniał Zero i Kryże 24.01.09, 12:57

        • tuskomatolek Re: ciągłość z PZPRem zapewniał Zero i Kryże 24.01.09, 13:02
          Cwiakalski to byly PZPRowiec.Orginal.W rzadzie PO to normalnosc.Dodam.PO jest powiazane ze specsluzbami PRLu.Komunisci innej mody.Stali sie wyluskiwaczami kasy z RP.
          • pakulec komuniści i bolszewicy siedzą w Pisie 24.01.09, 13:08
            wystarczy zapoznać się z dorobkiem naukowym Kaczńskiego,
            • mirmat1 tow. Palikot "z SLD" wymachuje penisem ????? 25.01.09, 18:51
              pakulec napisał:

              > wystarczy zapoznać się z dorobkiem naukowym Kaczńskiego,
              M: wystarczy zapoznać się z dorobkiem Donalda Tuska: “Główną motywacją mojej
              aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była
              nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony
              władzy. Nawet na pewno…” Donald Tusk, premier.cyt. za "GW" z 15-16.10.2005
              W odpowiedzi na ankietę miesięcznika Znak, nr 11–12, 1987:
              Czym jest polskość:
              ” Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam
              niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi
              resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej
              cały ten wzniosło – ponuro – śmieszny teatr niespełnionych marzeń i
              nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie
              skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko
              dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie
              niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg
              wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam
              specjalnie ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo
              wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się
              nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni
              mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura,
              cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko
              koniecznie dużą literą);
              pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk
          • pe1 Re: ciągłość z PZPRem zapewniał Zero i Kryże 24.01.09, 13:08
            Kryże i Wassermann to byli PZPRowcy i kaci opozycji demokratycznej. Orginały. W
            rzadzie PISS to normalnosc. Dodam. PISS jest powiazane ze specsluzbami PRLu.
            Komunisci innej mody. Stali sie wyluskiwaczami kasy z 4 RP.
            • a.barbarus A w czym ci mordo ty moja... 24.01.09, 13:10
              ...dzisiaj przeszkadza były PZPR?
              • pakulec to Pisdzielcom przeszkadza 24.01.09, 13:12
                przeszkadza oczywiście oficjalnie, bo już bratać się z postkomunistami to co
                innego - to nawet jest mile widziane w Pisie
          • danpol-broker Re: walka z wiatrakami 24.01.09, 14:36
            Nie lubie chronicznie takiego pieprzrnia. Jakie powiazania ze
            służbami, poprostu zdrowy rozsądek u dowódzców PO, że nie ma szans
            na walkę z silną mafią. To wina wszystkich poprzednich rządow od
            1989 roku. Po co pieprzyli sie z rozliczeniami, w przeciwieństwie do
            innych postkomunistycznych krajów, które od porządkow zaczęły.
            A u nas tolerowali wszyscy rządzacy te machloje żydostwa
            moskiewskiego i brooklińskiego (to właśnie byli ludzie związani ze
            słuzbami powiązani z rodakami z bankow niby polskich) ktore obłupiło
            polaków z wszystkiego (miejsc pracy, poważania na świecie) Chcieli
            sobie budować Izrael Bis naszym kosztem i naszych ziemiach.
            I co Tusk z nimi zwycięży podskakując jak menda na jajkach ? Teraz
            sobie mozna pomarzyć o wykończeniu mafii, chyba tylko będąc pokroju
            dowódców PIDS-u a szczególnie Jareczka i Zbysia (po nich nikt płakać
            nie będzie jak ich mafia wykończy - chyba że kot i wielbiciele z
            Plocka)
          • 2lkad1 Re: co do ciągłości z PZPRem matołku... 24.01.09, 14:59
            ... to niewątpliwie panowie Kaczynscy z panem Ziobro boją się Czumy jak ognia. Niby wszyscy wiedzą, jak to Kryże, Wassermann, Kontakt Służbowy Jasiński zapewniali PiS-owi kontakt z PZPRowską bazą, ale Czuma POWIE TO NA GŁOS.
            Strach padł blady. Lechu chciał nowo mianowanemu wejść do d... ze strachu.
    • akkj Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 12:56
      Tez tak przez chwile pomyślałem.

      pakulec napisał:

      > nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli
      jakiegoś haka na
      > pana Czumę?
    • magnat.olejowy Wyjątkowo nieudany to jest z pewnością Kownacki 24.01.09, 12:58
    • olewus1 Podglupiasty stary dziad Czuma do wnukow a 24.01.09, 12:59
      nie do rzadu. Tusk niestety nie mial nikogo innego. Jaki pan taki kram.
      • pakulec uważasz że Pisdzielce to stado baranów? 24.01.09, 13:04
        skoro tak się zachwycają Czumą
        • olewus1 [...] 24.01.09, 13:12
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • olewus1 Re: uważasz że Pisdzielce to stado baranów? 25.01.09, 00:08
          pakulec napisał:

          > skoro tak się zachwycają Czumą

          Pie... wiernego psa admina jebanego UBeka , ktory mnie skasowal
      • a.barbarus Kiedyś się uważało... 24.01.09, 13:14
        ...że np. Breżniew jest za stary, żeby rządzić. Jak widać pewnych ministrów Rzeczpospolitej wiek sie nie ima. Moim skromnym zdaniem Czuma nie bardzo kuma, co się stało :) Inaczej by się nie zgodził.
    • incipit Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:02
      Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat długo już nie ujrzy.

      Ile Kownacki płacisz jarkaczowi za twoje złodziejsko-wysokie pobory ?
      • tuskomatolek Re: Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:04
        Wasz komunistyczny swiat.Masz racje.
        • pakulec Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:08
          nie dziwota więc że tak daleko zaszedł w Pisie
          • shedows1969 Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:14
            pakulec co ty sie tak podniecasz, czyżbyś pisał z Tworek. Ja
            spokojnie popieram PiS a ty napisz opinie i leć na inne forum bo sie
            marnujesz i przeszkadzasz
            • pakulec 90% pensjonariuszy Tworek popierało Pis 24.01.09, 13:17
              czego odemnie wymagasz ujawniając mi że popierasz Pis?
              mam tu nad tobą płakć?
              bez przesady - to już twoj problem - sam musisz się nauczyć z tym zyć
            • starod Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 15:15
              shedows1969 napisał:

              > pakulec co ty sie tak podniecasz, ?????? Ja
              > spokojnie popieram PiS Ble, ble, ble....
              Tfu!! Na psa urok. I co PiSmatole, nie wstydzisz się tego że
              uwielbiasztaplanie się w PiSSzambie???????????????
            • warwar Kryże i Ziobro pisowscy złoczyńcy 24.01.09, 16:19
              !
          • tuskomatolek Re: Kryże komunistycznym zbrodniarzem 24.01.09, 13:15
            Dlaczego Komorowski i Czuma nie wystepuja sadownie przeciw Kryze?Obaj sie boja zeby wspolczesne prawo nie nazwalo ich PRZESTEPCAMI.A niestety-byli.
            • pakulec a może mu wybaczyli? 24.01.09, 13:18
              tak po prostu po chrześcijańsku?
              • magnat.olejowy wybaczyli, i wciąż to powtarzali 24.01.09, 13:28
                Wybaczyli, i wciąż to powtarzali. Nie bardzo jednak wiadomo, co i
                dlaczego miliby mu wybaczać. O ewentualne wybaczenie Kryżemu
                należałoby spytac raczej tych, których krzywdził a nie kolegów.
                Taki na przykład Komorowski wiele razy powtarzał, żemu wybaczył i
                nie ma do niego pretensji. Problem jednak w tym, że tak
                rozdmuchowana sprawa z 1980 nie am tu większego znaczenia. Kryże dał
                się poznac przede wszystkim jako bezwzględny pacyfikator warszwskich
                sądów w stanie wojennym. Został z prowincji ściagnięty do wydziału
                karnego SW, który był wówczas bastionem sędziowskiej Solidarności i
                mocodawców nie zawiódł.
        • pe1 Re: Tak nieudanego jak Kownacki to nasz świat 24.01.09, 13:10
          Andrzej Kryze, wiceminister sprawiedliwości - był członkiem PZPR do jej końca
          (1990 r.). Sędzią w PRL. Skazywał w stanie wojennym.

          Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych, PRL-owski
          prokurator od lat 70-tych.

          Wojciech Jasiński, minister skarbu - członek PZPR w latach 1976-1981, szef
          Wydziału Spraw Wewnętrznych (przybudówki SB) w Płockim Urzędzie Miasta.
          (Notabene: Jasiński jako Naczelnik WUSW a więc wysokiej rangi funkcjonariusz
          PZPR już wtedy znał J.Kaczyńskiego. Tak się składa,że lojalka i inne kwity J.
          Kaczyńskiego znajdowały się nie gdzie indziej jak w WUSW Płock. Zatem Jasiński
          zna całą prawdę o kaczorze i został za jej krycie awans na ministra w rządzie
          PIS. Odpłacił się na koniec umorzeniem.)

          Andrzej Aumiller, powołany 03.11.2006 na stanowisko ministra budownictwa
          -wieloletni członek PZPR aż do jej końca.

          Anna Kalata od 06.05.2005 minister Pracy i Polityki Społecznej. Członek PZPR w
          latach 80-tych, potem SLD.

          Marek Grabowski - wiceminister zdrowia (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji
          SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i
          Marka Belki. Premier powołał go na stanowisko wbrew wcześniejszym zapowiedziom
          PiS, że w rządzie nie będzie osób rekomendowanych na publiczne funkcje przez SLD.

          Krzysztof Zaręba, wiceminister środowiska, były członek PZPR, a w rzadzie Leszka
          Millera główny inspektor ochrony danych osobowych. Premier powołał go na
          stanowisko wbrew wcześniejszym zapowiedziom polityków PiS, że w rządzie nie
          będzie osób rekomendowanych na publiczne funkcje przez SLD.

          Ewa Sowińska od 07.04.2006 Rzecznik Praw Dziecka z ramienia LPR. W latach
          1977-1980 należała do PZPR.

          Maciej Łopiński, rzecznik prezydenta RP - w okresie 1975 - grudzień 1981 należał
          do PZPR i pracował na stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika „Czas”
          organu PZPR.

          Ryszard Siewierski, zastępca komendanta głównego policji -członek PZPR do końca
          (1990).

          Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS – był członkiem PZPR do końca
          jej działalności. Żeby było ciekawiej – od 31.12.2005 jest również wiceprezesem
          Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu interesów lub niejasności.

          Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej, od
          1969 r. do końca lat 80. był członkiem PZPR. Od marca 1982 r. należał do Komisji
          Bezpieczenstwa i Ładu Publicznego KW PZPR w Gdańsku.

          Bogdan Socha, ekspert Samoobrony, od 05.05.2006 nowy wiceminister pracy - był do
          samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury
          Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem
          kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu
          „Kwach”. Tym autobusem kandydat lewicy objeżdżał Polskę. Po udanej kampanii
          Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim u Kwaśniewskiego.

          Jerzy Bahr, 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie – w latach 1976-1980 w
          randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie (sekretarz ds.
          prasowych). Do stanu wojennego był członkiem PZPR. Za prezydentury
          Kwaśniewskiego był po Siwcu (od marca 2005) szefem BBN i członkiem RBN.

          Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były
          dziennikarz m.in. „Sztandaru Młodych” i „Zarzewia”. W latach 1967-1980 należał
          do PZPR.

          Stanisław Podlewski, szef Samoobrony z Ustki, mianowany 17.07.2006 dyrektorem
          departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca
          jej istnienia.

          Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975
          roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w Polskim Radiu.

          Tomasz Gąska, mianowany 25.07.2006 nowym wiceprezesem Radia z nadania PiS - były
          PZPR-owski aparatczyk, który strzegł linii partii i bronił stanu wojennego. Był
          członkiem PZPR, sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej w tygodniku
          „Fakty” i zastępcą redaktora naczelnego tej gazety od 1979 roku, przez stan
          wojenny, aż do upadku komunizmu, odznaczony medalem im. Janka Krasickiego.
          Używając pseudonimu Tomasz Hellen pisał m.in. peany na temat WRON, a w tekście
          „Jaka może być partia” nawoływał do odrodzenia „ducha leninowskich zasad”.

          Romuald Poliński, mianowany 07.08.2006 przez premiera wiceministrem pracy z
          nadania Samoobrony, był przez wiele lat członkiem PZPR, a w rządach SLD doradca
          ministrów Kołodki i Belki. Premier powołał go na stanowisko wbrew wcześniejszym
          zapowiedziom polityków PiS, że w rządzie nie będzie osób rekomendowanych na
          publiczne funkcje przez SLD

          Zbigniew Graczyk, 09.01.2007 mianowany wiceministrem gospodarki morskiej - przez
          20 lat należał do PZPR, członek Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Szczecinie. Był
          również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, w której działali m.
          in. Ireneusz Sekuła i Mieczysław Rakowski.

          Janusz Maksymiuk z Samoobrony, negocjował z PiSem „najlepszą od 17 lat koalicję
          rządową. W PZPR od 1975 do końca. Umieszczony na liście krajowej PZPR w wyborach
          '89 obok takich tuzów jak Kiszczak, Kania, Florian Siwicki, Rakowski. TW
          "Roman". Figuruje w kartotece ogólnoinformacyjnej wydz. II BEiA UOP.
          zarejestrowany pod nr 46734 dnia 15.07.83 przez Pion VI RUSW Oleśnica. Nr
          archiwalny 60430/I, nr mikrofilmu 60430/1. Miejsce archiwizacji WEiA del. UOP we
          Wrocławiu. Data zaprzestania kontaktów 27.09.89.

          Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą PiS. Był współpracownikiem Roberta
          Kwiatkowskiego, przez lata prezesa TVP z ramienia SLD i jednego z bohaterów
          afery Rywina. Do PZPR należał od 1971 r. do końca.
    • tuskomatolek .Ziobro 24.01.09, 13:08
      Byl prawnikiem ale i politykiem mlodszego pokolenia.Czego oczywiscie nie rozumieja trupy z Wyborczej.Popelnial bledy.Ciekawe co po slowach Kownackiego powiedza trupy?Moze w koncu znienawidza PO i sondaze dadza przewage Jaruzelskiego nad Tuskiem?Wszystko mozliwe w Domu Wariatow
      • pakulec Zero do paki 24.01.09, 13:10
        Zero - znawca prawa - 10 lat studiów ;-)
        spowodował zapaśc polskiej transplantologii, - za co pewno jeszcze beknie ;-)
      • pantanal Re: .Ziobro 24.01.09, 14:28
        już nikogo nigdy nie utrupi
    • brzezozka też kablował na uczelni 24.01.09, 13:08
      i bedzie knuł i preparował papiery?
      • tuskomatolek Re: też kablował na uczelni 24.01.09, 13:10
        Skablowal ze uprawialas prostytucje na uczelni?est to zakazane prawem.A ty robilas swoje.
        • pantanal Naśladujesz Palikota? Nieudolnie, matołku! 24.01.09, 14:31
          tuskomatolek napisał:

          > Skablowal ze uprawialas prostytucje na uczelni?est to zakazane prawem.A ty robi
          > las swoje.
        • brzezozka Jestem facet a ty też byłes kablem 24.01.09, 15:59
          jesteś niskiego wrostu z wrednym wyrazem facjaty, znam ciebie kołku
    • edi54 Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 13:14

      Kownacki, pisuarowski janczar i tepak w jednej osobie zachowuje
      sie jak klasyczny jaskiniowiec z neolitu.Ten typ juz tak ma,ze
      nie dzieki zaletom umyslu i charakteru zostal dworakiem
      Kaczynskiego,lecz zadzy bycia przy "korycie wladzy".Trudno go
      nawet porownywac z Pana Profesorem Zbigniewem Cwiakalskim ,bo to
      tak ,jakby zabe porywnywac do orla.Zas nad kondycja intelektualno-
      moralna Lecha Kaczynskiego lepiej zamilknac do
      czasu ...kompleksowych badan psychiatrycznych.
    • ebrieta Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 13:20
      Z pochwałami pod adresem p. Czumy się zgadzam, ale nie chciałbym,
      żeby sprawdziły się życzenia Putry i innych PiS-aków, żeby nowy
      minister tak działał jak Kaczyński oraz Ziobro. Jeśli tak będzie
      działał to nie wróżę dobrze. Jednak Czuma to nie guma i nie da się
      naciągać jak to już widzieliśmy w komisji , ktorej przewodził takim
      ludziom jak Kurski i podobni ludzie. On jest stanowczy i bedzie
      wiedział co robić. PiS nie musi mu podpowiadać.
    • friedmar ćwiąkalski słabo do kownackiego mistrza gaf 24.01.09, 13:24
      myślę że ćwiąkalski był dobrym ministrem a jego dymisja to konsekwencja klasy politycznej, której nie posiadają cytowani populiści.
      źiobro: otwarcie samobójstw bandziorów od olewnika, samobójstwo blidy, śledztwa polityczne, praca za seks-pati-koti; zatuszujcie narkomana od kaczyńskich albo was odstrzelę, materiały operacyjne policji jako seriale TV, oto tajne akta panie prezesie, hau hau załgałem jak pies i obraziłem doktora g;

      kaczyńscy zachwyceni źiobrą nie są wiarygodni jako kumple penetratorów z samomobrony i neofaszystów z elpeeru....swoją drogą; jakiś urzędnik partyjny z pensyjką orlenu (kiedy ktoś prześledzi temat układ pis a ustawa kominowa?)ocenia profesora prawa?
      • skynews Re: 24.01.09, 13:25


        Czuma jest za stary.
        Siedemdziesięciolatek ma bawić wnuki - ma ich przecież sporo.
        Po za tym on nie ma kompletnie żadnego wykształcenia: studiował prawo
        na Uniwersytecie Warszawskim w latach sześćdziesiątych gdy uczelnia była
        marksistowsko-leninowskim ośrodkiem szerzenia ciemnoty.

        Ministerstwo sprawiedliwości to w Polsce wyjątkowo ciężki resort a ten człowiek
        miałby trudności nawet z prowadzeniem Ministerstwa Lasów
        i Łąk Nadwiślańskich.

        Ta decyzja cofa nasz kraj znowu o kilka lat w rozwoju...
        • a.adas Re: 24.01.09, 14:13
          Oczywiście wiesz kto jeszcze studiował prawo w latach 60. na tym samym uniwerku.
          Ha, jeden ma nawet wnuki do chowania!
        • czan-dra Re: 24.01.09, 14:18
          Dorzuć do tego Kaczyńskich, o ile mnie pamięć nie myli, to jeden z nich był
          także ministrem sprawiedliwości, a wykształcenie ma odpowiednie, leninowskie
          prawo pracy, o wieku nie wspomnę, a o zdolnościach intelektualnych nawet nie
          pomyślę...
          • skynews Re: 24.01.09, 15:40

            Pomijając wszystko inne:
            Czuma jest za stary i nie jest w stanie pracować wydajnie przez 8 godzin a jest
            mnóstwo do zrobienia bo jesteśmy "ostoyą żubra"...takim skansenem Europy.
        • oda_nobunaga Re: 24.01.09, 14:18
          Nie dośc że uczył się na komunistycznym uniwersytecie to jeszcze nie ma żadnej
          praktyki w zawodzie. Za to bardzo chętny jest w szukaniu kwitów w Komisji
          Szukania Haków na PiS.
          Mierny bierny ale wierny, dyspozycyjnośc wobec donka najważniejsza ,jak zwykle w PO
        • e-marlowe Re: 24.01.09, 20:47
          skynews napisał: Po za tym on nie ma kompletnie żadnego
          wykształcenia: studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim w latach
          sześćdziesiątych gdy uczelnia była marksistowsko-leninowskim
          ośrodkiem szerzenia ciemnoty.

          Wprost przeciwnie - gdy studiował prawo w latach 60-tych to
          wykładali je profesorowie,którzy prawo studiowali przed wojną czyli
          nie mieli komunistycznych naleciałości. Ci którzy poznali prawo za
          komuny i wykładali je później,nauczyli tego co umieli m.in.
          Z.Ziobrę..
          Poza tym nie miał możliwości stać się praktykiem prawa-uniemożliwiły
          mu to władze. Może gdyby donosił,jak np. Wolszczan byłby dziś równie
          wybitnym naukowcem ?
    • tadjan Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:13
      zgadzam się putrą, że świętszych ludzi od pisiorów nie ma, papież
      powinien ich uczynić natychmiast świętymi,a naczelnego głupola
      mianować świętym Piotrem, niech legalnie stoi z kluczem do łańcuchów
      na których trzyma pisich głupoli..... oni są jednak chorzy!
      • czan-dra Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 14:19
        Oświadczam, że do takiego nieba ja nie idę ;)
    • kaczy_mozdzek Jak łachudry, kłamcy mogą dobrze ocenić honorowych 24.01.09, 14:37
      wartościowych, mądrych, profesjonalnych ministrów?!

      Nienawidzą ich za to, że nigdy nie będą posiadać tych cech, więc będą te głupoty wygadywać, ale jest to bez najmniejszego znaczenia.
    • konrad.ludwik02 Panie Putra, Kownacki et consortes: W domu ... 24.01.09, 14:44
      Panie Putra, Kownacki et consortes: W domu powieszonego lepiej nie
      mówić o sznurze i nie przywoływać nieudanych ministrowań: Lecha
      Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry! "Stajnia Augiasza" nią za Lecha K.
      nadal pozostała, a p.Ziobro dał przykład, że nie tylko minister
      lewicowy Jerzy Jaskiernia, ale i superprawicowy może być uległym i
      posłusznym wykonawcą woli bossów partyjnych w złej sprawie!
    • jowita81 Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:48
      Pan Andrzej Czuma to osoba wielce zasłużona i z właściwym życiorysem(to dziś
      chyba najważniejsze),ale poniżająca ocena niedawnego ministra Pana
      Ćwiąkalskiego jest moim skromnym zdaniem bardzo krzywdząca,a na dodatek
      nieobiektywna.
      • 1utek Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 15:26
        jowita81 napisała:

        > Pan Andrzej Czuma to osoba wielce zasłużona i z właściwym życiorysem(to dziś
        > chyba najważniejsze),ale poniżająca ocena niedawnego ministra Pana
        > Ćwiąkalskiego jest moim skromnym zdaniem bardzo krzywdząca,a na dodatek
        > nieobiektywna.
        Zgadza się. Pan Kownacki ujawnił się od swojej gorszej strony, zresztą nie pierwszy raz.
    • isa.stern Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 14:53
      takie miernoty, jak Kownacki nie mogą znieść myśli, że fotel ministra trafił
      nie do osoby z partyjnego klucza (vide min. Ziobro, który aplikację zdobył
      tylko i wyłącznie dzięki swojemu protektorowi Lechowi Kaczyńskiemu) ale do
      fachowca, osoby kompetentnej i mającej ogromny autorytet w dziedzinie prawa...
      natomiast Kownacki - jak do tej pory - dał się poznać jako osoba
      niekompetentna, mająca talent w ośmieszaniu swojego pryncypała, z licznych gaf
      i kłamstw...:/
    • wet3 Re: pakulec 24.01.09, 14:54
      pakulec napisał:

      > nie podobają mi się te zachwyty pisdzielców, czyżby mieli jakiegoś
      haka na
      > pana Czumę?

      Ano maja! Tym hakiem jest brak kompetencji.
      • czan-dra Re: pakulec 24.01.09, 14:59
        A powiedz no mi komchu, jakie kompetencje miał Zbylutek Z. lub lech K...
        • wet3 Re: czan-dra 24.01.09, 15:14
          czan-dra napisał:

          > A powiedz no mi komchu, jakie kompetencje miał Zbylutek Z. lub
          lech K...

          Sluchaj, zawodowy komuchu lub lewaku - Ziobro i Kaczynski mieli
          PELNE kwalifikacje i praktyke. Kaczynski splamil sie na zawsze
          przerwaniem ekshumacji w Jedwabnem. Natomiast Ziobro wykonywal swoja
          robote doskonale. Dlatego wszyscy czerwoni bandyci, zlodzieje i
          donosiciele tak go obszczekuja i obrzucaja codziennie nowymi
          klamliwymi oskarzeniami. Wszystko to spowodowane jest panicznym
          strachem czerwonych przed sprawiedliwoscia. Czuma NIE SPELNIA
          warunkow na przyjecie stanowiska. Predzej, czy pozniej, zaslepiony
          komuchu, przekownasz sie o tym.
          • czan-dra Re: czan-dra 24.01.09, 15:38
            Pytałem czerwony pająku, o kompetencje, może nie rozumiesz, co to znaczy, spytaj
            kogoś mądrzejszego, to nie wstyd, niech ci wytłumaczy...
    • monster1972 nie było większego nieudacznika niż ZERO:) 24.01.09, 14:55
      jedyne co robił , to konferencje prasowe.. ciota cholerna!



      POlak-ateista
    • janan2 Donald marzy...żeby się spełniło 24.01.09, 15:01
      Nic z tego.Już dziś wiadomo że przegrał wszystko.Marzenia też.Rzut na taśmę i
      mianowanie dziadziusia już nic nie zmieni.Nieróbstwo procentuje.To ponad rok
      marzeń,zamiast działania.Pozorowanie skuteczności wypromuje nową siłę
      polityczną.Jeśli tylko obierze kurs na odklerykalizowanie państwa,likwidację
      biurokracji i reformę finansów.Tu nic się nie dzieje.Pisuar też tego nie
      spełni,zbyt rydzopodobny.Więc kto?Dziadziuś nie pomoże,lewica stoi z boku,a
      generalissimus OSP dusi za grdykę Donalda choćby KRUS czy stanowiskami.Tu
      trzeba by takiego co Oba...ma,a nie dziadziusia i jego pryncypała.
    • wyksztalciunio Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg... 24.01.09, 15:08
      Min.Kownacki(wartości 1,5 mln zł),oraz pejsaty Putra są wprost roz-
      brajający.
      Nie sądzę by nowomianowany minister,chciał tuszować zbrodnie(Blida)
      i inne machloje polityczne Kaczyńskich.
      • 1utek Re: Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudan 24.01.09, 15:18
        Miejmy nadzieję, że Czuma jako minister będzie człowiekiem poważnym i rozważnym, podobnie jak pan Cwiąkalski. Ile szkód dla państwa i ludzi może uczynić "harcerzyk" na stanowisku ministra pokazał niejaki Z. Ziobro.
    • krebs06 minister z kryminału 24.01.09, 15:14
      największe doświadczenie p. Czumy z organami ministerstwa
      sprawiedliwości to odsiadka. Wybor czysto pirowski, marny z niego
      polityk a jeszcze gorszy fachowiec, te rozważania o broni żałosne.
      W pisowskim rządzie taki wybór bym jeszcze rozumiał, w rządzie
      który jest rzekomo centrowo liberalny to kpina
      • tuskomatolek Re: minister z kryminału 24.01.09, 15:24
        Centrowo-liberalny?6 wiceministrow powiazanych z bylymi sluzbami.Dodam -komunistycznymi.No i Minister Boni.Ksywa Znak.Pamietam jak komuchy zmieniali z dnia na dzien poglady.W czasach Wolnej Polski krzyzem lezeli w kosciele.Dzis sa...
        • czan-dra Re: minister z kryminału 24.01.09, 15:41
          .Dzis sa...
          W PiSie, a Ty prese... znowu, popatrz na rząd PiSu, tam dopiero zobaczysz
          czerwony kolor, i nie mówię o nosie Karskiego, ale o przekonania...
          • wet3 Re: czan-dra 25.01.09, 00:11
            czan-dra napisał:

            > .Dzis sa...
            > W PiSie, a Ty prese... znowu, popatrz na rząd PiSu, tam dopiero
            zobaczysz
            > czerwony kolor, i nie mówię o nosie Karskiego, ale o przekonania...

            Czerwony kolor, zawodowy daltonisto, to przede wszystkim SLD i PO. W
            porownaniu z nimi reszta to malenkie pikusie, zawodowy czerwony
            daltonie!!! Powinienes bardzo latwo odpoznac ich po udziale w nocnej
            zmianie oraz podtrzymywaniu okraglego stolu, zawodowy komuchu!
    • wojtek2784 Obłuda polityków nie zna granic ? 24.01.09, 15:25
      Oni wiedzą , że Czuma się nie nadaje na to stanowisko , ze względów
      na demencję , brak przygotowania profesjonalnego i kilka wyroków
      sądowych z Chicago, dlatego tak mu gratulują , aby za parę
      miesięcy "utopić" Tuska i Platformę za tą arogancką nominację.
      Środowisko prawników dostało na wodza kombatanta który nie wrócił do
      Polski mimo , że niby o nią walczył. To jest temat na opowiadanie,
      ale kandydat na urzędnika to z tego pana żaden.
      To jest równiez temat do przemyślenia, że Tusk jest arogant , a nie
      jest on przywódcą z prawdziwego zdarzenia.
    • kitikitik kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowego 24.01.09, 15:27
      Nie znam bardziej nieudolnego człowieka i ponadto bardzo nieuczciwego, jak
      niejaki kownacki.
    • 25cz Kownacki o Czumie: Zastąpił wyjątkowo nieudaneg.. 24.01.09, 15:27
      W PiS-e, zapanowało jakieś dziwne podniecenie!Może spowodowane jest to
      metamorfozą jaką przechodzi sam prezes?Podejrzewam, że prezes podejmie próbę
      rozwibrowania Polski, zgodnie z receptą naszego Kaszpirowskiego z Torunia.Tylko,
      że Polska to nie zadek liberała w kiecce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka