Dodaj do ulubionych

Zimny prysznic o. Rydzyka

    • cyndyndanda niejaki zybertowicz robi u grzyba za geologa - i o 29.01.09, 09:04
      to mamy wyniki - taki syf i oszustwo dokonane przez czarnego jest
      mozliwe tylko w katopolsce, gdzie preziem jest szalony kaczor.
    • attina3 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:05
      Lojciec "goracy" do goracego sie pcha.
      Ile jeszcze dziur wywierci niewiadomo, a moze tak lepirej borowac
      dalej i dojsc do swich przyjacieli",ktorych otchlan pozera, no ale
      nie za pieniadze podatnikow.
      A jak mu osobiscie zimno, to mocherowe fanki czekaja z kocami.
    • majajekukubzdziongvamajaje Numeru ze stocznią gdańską nie dało się powtórzyć. 29.01.09, 09:10
      Trzeba było innego sposobu na wydojenie moherowych owieczek.
    • wuem43 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:10
      To nic, że nie ma ciepłej wody, ale kasa jest. Ciemnota się złożyła,
      strachliwa platformy coś dorzuci i ojciec się nie smuci.
    • jszmelc Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:13
      No to teraz się sprawa zagmatwała na dobre. O dotacji zapomnij raz
      na zawsze, zgody na zbiórkę na pewno nie będzie. Praca wykonana i
      trzeba za nią zapłacić, nieciekawie…….
      Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo już
      sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie ich
      upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są
      zmanipulowani przez niegodziwca w habicie. Pozdrawiam
      • koloratura1 Wolne żarty! 29.01.09, 11:07
        jszmelc napisał:

        > Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo już
        > sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie ich
        > upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są
        > zmanipulowani przez niegodziwca w habicie.

        Za co mamy ich szanować? Za głupotę?!
        Ani mi się śni!

        Sama mam 63 lata i beretu moherowego NIE NOSZĘ.
        • eti.gda Re: Wolne żarty! 29.01.09, 11:50
          koloratura1 napisała:

          > jszmelc napisał:
          >
          > > Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo
          już
          > > sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie
          ich
          > > upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są
          > > zmanipulowani przez niegodziwca w habicie.
          >
          > Za co mamy ich szanować? Za głupotę?!
          > Ani mi się śni!
          >
          > Sama mam 63 lata i beretu moherowego NIE NOSZĘ.

          A powinnaś, bo nadchodzi nowa fala zimna. Ale prawdziwy moher jest
          drogi, większość babć nosi jakieś podróby.
          • tetradrachma Re: Wolne żarty! 29.01.09, 12:24
            eti, ale się przestraszyłem ! Juz myślałem, że masz ...63 lata ! Ale
            się wyjaśniło, to inna babcia je ma. Ty, jestes piękna i młoda i,
            taką bądź, przez wszystkie lata naszego Forum, czego goraco, w tym
            słonecznym dniu, kurna, Ci życzę.
    • ebrieta Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:16
      No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby.
      • eti.gda Re: Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 11:30
        ebrieta napisał:

        > No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby.

        Raczej gnojówka (nie zawsze)
        • koloratura1 Re: Zimny prysznic o. Rydzyka 30.01.09, 12:45
          eti.gda napisał:

          > ebrieta napisał:
          >
          > > No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby.
          >
          > Raczej gnojówka (nie zawsze)

          I - w dodatku - nie taka znowu gorąca...
    • respiral Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:16
      Czy w tej sytuacji pan rydzyk nie chce wyłudzić publicznych
      pieniędzy i przeznaczyć je na inne cele? Czy w dobie kryzysu
      budowanie pałacu z piasku przystoi prawdziwemu chrześcijaninowi i
      duchownemu?
    • bialychinczyk Zbierac wiecej mohery 29.01.09, 09:29
      nie ma wody na 3000m i tylko 60C???, trzeba wiec dlubac glebiej, okolo 1000 m i
      temperatura podskoczy o okolo 30C. Nie ma wody czy za bardzo zasolona??, nie ma
      problemow, trzeba wiercic druga dziure i pompowac zimna na wymiane. Jak sie ma
      nieograniczona kase, mozna zrobic, wiec mohery do roboty.

      zobacz mape, geolodzy mowili ze tam jest tylko 60C. Juz w Licheniu byloby
      lepiej, jeszce czarni na to wpadli aby tam dlubac

      www.pgi.gov.pl/images/stories/artykuly/geotermia_nizu_2/fig_4_big.jpg
    • kielcenoca A ja mam mało wody w studni ... 29.01.09, 09:30
      na działce , i czy przestraszone czarną magią urzędasy sypną mi
      trochę grosza , abym ją pogłębił . To dla mnie i mojego otoczenia
      ważna sprawa, priorytetowa .I przyniesie konkretne korzyści ,w
      postaci większej ilości wody , dla dobra całej Rzeczpospolitej .
      Nadmieniam , że jestem mieszkańcem Polski i nie przebieram się w
      sukienki .
      • koloratura1 Spróbuj się przebrać... 29.01.09, 11:10
        kielcenoca napisał:

        > Nadmieniam , że jestem mieszkańcem Polski i nie przebieram się w
        > sukienki .

        I może właśnie dlatego guzik dostaniesz.
        • kielcenoca Re: Spróbuj się przebrać... 29.01.09, 11:14
          koloratura1 napisała:


          > I może właśnie dlatego guzik dostaniesz.

          Nie przebiorę się bo będę od razu oskarżony o hemofilię ,
          pedofilię , homofobię i ogólny kołtun na głowie .
          • koloratura1 Re: Spróbuj się przebrać... 30.01.09, 12:48
            kielcenoca napisał:

            > koloratura1 napisała:
            >
            >
            > > I może właśnie dlatego guzik dostaniesz.
            >
            > Nie przebiorę się bo będę od razu oskarżony o hemofilię ,
            > pedofilię , homofobię i ogólny kołtun na głowie .

            Brawo!
            Własne przekolnania ważniejsze od dotacji!
            Też tak uważam.
    • cyndyndanda grzybowa szuja wysysa ostatnie soki z moherowych b 29.01.09, 09:33
      iedakow! Takiego ssyna powinno sie powiesic za jaja na latarni.
      • eti.gda Re: grzybowa szuja wysysa ostatnie soki z moherow 29.01.09, 11:34
        cyndyndanda napisał:

        > iedakow! Takiego ssyna powinno sie powiesic za jaja na latarni.

        Ale oni tego bardzo chcą i są szczęśliwi z tego powodu. Jakie masz
        prawo, aby ich tego szczęścia pozbawiać?
        "Trzeba każdemu pozwolić być szczęśliwym według jego gustu"
        (Fryderyk Wielki, król pruski)
    • alf79 PIS na to chiał wydać 16 mln publicznych pieniędzy 29.01.09, 09:35
      ale to taka sama ciemnota jak rydzyk i tacy sami oszuści
      • koloratura1 Re: PIS na to chiał wydać 16 mln publicznych pien 29.01.09, 11:15
        alf79 napisał:

        > ale to taka sama ciemnota jak rydzyk i tacy sami oszuści

        Oszuści - owszem, ciemnota - nie koniecznie.

        Weź pod uwagę, że Rydzyk dzierży "rząd dusz" i biada PISowi - dla którego jest to główny, o ile nie jedyny elektorat - jeśli tenże Rydzyk wyda im komendę, np.: "Głosuj na Marka Jurka" (albo jeszcze kogoś innego).
    • bronimir To jest cud. 29.01.09, 09:39
      Gorących żrodeł nie ma .............. a forsa płynie.
      • tw_wielgus Re: To jest cud. 29.01.09, 10:03
        I płynąć będzie...
        Jakoś nie mozna się doszukać na stronie ojca termalnego informacji o
        fiasku projektu. Czyżby celowa dezinformacja?

        A nie, sorry, pomyliłem się jest....
        www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=98651
      • eti.gda Re: To jest cud. 29.01.09, 11:35
        bronimir napisał:

        > Gorących żrodeł nie ma .............. a forsa płynie.

        Ponieważ Tusk nie robi cudów, ktoś musi go w tym wyręczyć.
    • rudder Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:40
      Nic nie szkodzi, że gorącej wody brak - przecież panu Rydzykowi
      chodziło jak zwykle o dorwanie się do dużej społecznej kasy i to
      cała tajemnica jego działań.
    • attina3 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:50
      Bogactwo rydzyka jedzie do dolu, bo kryzys dotyczy przede wszystkim
      osoby bogatych.
      Ci co nas okradali znajada swoje miejsce, a ludzie odpoczna.
    • callisto1 Ciekawe co dzisiaj powie Pospieszalski? 29.01.09, 09:55
      Na dzisiaj wieczór zapowiedziano program "Warto rozmawiać" o
      tym "dlaczego Państwo Polskie nie pozwala Polakom korzystać z
      darmowej energii geotermalnej" - w taki własnie sposób
      Pospieszalski reklamował ten dzisiejszy program. No i co? Pomyłka?
      Byłaby to pomyłka,gdyby nie próbowano wcześniej wyciągnąc pieniędzy
      od Skarbu Państwa dla prywatnego podmiotu na podstawie rzekomo
      pozytywnych opinii rzekomych fachowców. Normalnie w takich razach to
      mówi się o próbie wyłudzenia.Czy nie jest tak,Panie Pospieszalski?
      To pytanie jak najbardziej retoryczne - na zaden obiektywizm nie
      liczę.
    • tetradrachma No, to (podziemni) koledzy Rydzyka 29.01.09, 09:57
      wykręcili mu numer bo i owszem, chcą specjalnie dla niego, hajcowac
      pod kotłem, ale tylko ze smołą !
    • emeryt21 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:04
      Interesy "tego" Rydzyka to biznes religijny,ktory dziala na zasadzie
      nieprzewidywalnosci.Kto moze przewidziec co moze jeszcze wymyslec
      sila wyzsza.....
      Jestem pewien,ze po klesce z tymi "wodami geotermalnymi" Rydzyk
      otrzasnie sie i zaraz wymysli nowy temat,ktory posluzy do zbierania
      pieniedzy....
    • enedue3 Wysyłam dzisiaj podwójny pakiet kaski 29.01.09, 10:08
      na odwiert ! Woda o temperaturze powyżej 60 stC to "kasa" w ciągu
      roku wysokości 11,5 mln PLN w kieszeni. I kto mi powie , że w
      Toruniu nie odniesiono sukcesu!
      Z tego co wiem o koncesję na odwierty kolejka w Polsce się wydłuża :)
      • tw_wielgus Re: Wysyłam dzisiaj podwójny pakiet kaski 29.01.09, 10:36
        Wynik oszczędności, który podałeś jest przed czy po odliczeniu
        kosztów?
        A kase oczwiście wyślij... To Twoje pieniądze rozumiem, że chcesz je
        spożytkować w ten sposób.Ja bym wysłał jakiejś samotnie
        wychowujączej trójkę dzieci matce.


        enedue3 napisał:

        > na odwiert ! Woda o temperaturze powyżej 60 stC to "kasa" w ciągu
        > roku wysokości 11,5 mln PLN w kieszeni. I kto mi powie , że w
        > Toruniu nie odniesiono sukcesu!
        > Z tego co wiem o koncesję na odwierty kolejka w Polsce się
        wydłuża :)
    • aya_hartina Pechowy biznesmen 29.01.09, 10:11
      o.Rydzyk cos nie ma szczescia do interesow. Moze powinien wrocic do biznesu
      pielgrzymkowego? Albo po prostu pogodzic sie z faktem, ze nie kazdy potrafi
      odnosic sukcesy w biznesie. Warto tez czasem posluchac specjalistow...
    • wi.kta No to mamy teraz dziure Rydzyka! 29.01.09, 10:19
      Prosze doniesc do Kaczynskich:-)
    • tw_wielgus Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:32
      Jezeli mogę podrzucić ojcu termalnemu jakiś następny pomysł, to w
      świetle najnowszych badań najsilniejsze wiatry wieją w kieleckim.
      Może zbudować zespół elektrowni wiatrowych właśnie w tym rejonie a
      prąd przewozić koleją ze stacji Włoszczowa.
      • kielcenoca To były SB-ckie plotki 29.01.09, 10:47
        tw_wielgus napisał:

        > Jezeli mogę podrzucić ojcu termalnemu jakiś następny pomysł, to w
        > świetle najnowszych badań najsilniejsze wiatry wieją w kieleckim.
        > Może zbudować zespół elektrowni wiatrowych właśnie w tym rejonie a
        > prąd przewozić koleją ze stacji Włoszczowa.

        Jako obywatel i mieszkaniec miasta Kielce , nie mogę się zgodzić z
        tą tezą :
        utarte slogany iż :

        .. piź...dzi jak w Kielcach na dworcu ...
        oraz , ...każdyn jedyn ma kiziora w kieszeni ....
        ( kizior - czytaj scyzoryk )
        oraz najnowsze , że Kielce to peryferyjna dzielnica Włoszczowy

        były , kłamliwe , i rozpuszczane przez wrogie elementy , wraz z
        amerykańską stonką ziemniaczną . Nie znalazły te tezy żadnego
        uzasadnienia , co potwierdziły liczne prace badawcze naukowców z
        Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach .
        • tw_wielgus Re: To były SB-ckie plotki 29.01.09, 11:05
          A ja tam swoje wiem...:)))
          • kielcenoca Re: To były SB-ckie plotki 29.01.09, 11:07
            No ja wiem , że Ty wiesz !
    • 3cik <---=--=-=------ 29.01.09, 10:37
      Czytał ktoś wnioski ?
      Przecież poszukiwania geotermii to tylko pretekst, żeby wyciągnąć od nas
      kolejne pieniądze na bogactwa "ubogaconego Tadeusza". Oczywiście tak, żeby
      przypadkiem nie musieć się przed kimś rozliczać.
    • kazimierz111 Nie ma sie z czego cieszyć! 29.01.09, 10:38
      Nie lubię udającego księdza o.Rydzyka, ale nie cieszę się z jego niepowodzenia
      (jak niektórzy). Szkoda że mu sie nie udało, szczerze żałuję.
      • lena11.pl Dokładnie. 29.01.09, 12:31
        Oby więcej takiego zaangażowania i determinacji w sprawie dobrych
        inwestycji, jak w przypadku źródeł energii odnawialnej w Polsce. Nie
        ma się co cieszyć z jego niepowodzenia.
        • cloclo80 Re: Dokładnie. 29.01.09, 14:06
          Woda Rydzyka umacnia kosciol a nie Polske i jako taka jest to wraza robota.
          • lena11.pl Re: Dokładnie. 29.01.09, 17:38
            Jednak radość z czyjegoś niepowodzenia jest uczuciem bardzo niskim.
            Poza tym kościół w Polsce, to część Polski właśnie.
    • cloclo80 Sprzedajni naukowcy wrogowie Rydzyka. 29.01.09, 10:42
      O. Rydzyk powinie zastanowić się czy warto współpracować z pseudofachowcami pokroju Kazmierczaka czy Szyszki, którzy namówili go na kosztowną porażkę. W Radiu Maryja nie może być miejsca dla zdrajców, którzy podkładają nogę inicjatywom ojdyra.
    • tbarbasz Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:43
      Tytuł Rewelacja!
      Proponuję Autorowi "zimny" prysznic o temperaturze 60 C!!!
      Ale propagandowe zadanie wykonano!!! Spocznij!

      Strasznie w "Polszcze" kochany cudze porażki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka