cyndyndanda niejaki zybertowicz robi u grzyba za geologa - i o 29.01.09, 09:04 to mamy wyniki - taki syf i oszustwo dokonane przez czarnego jest mozliwe tylko w katopolsce, gdzie preziem jest szalony kaczor. Odpowiedz Link Zgłoś
attina3 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:05 Lojciec "goracy" do goracego sie pcha. Ile jeszcze dziur wywierci niewiadomo, a moze tak lepirej borowac dalej i dojsc do swich przyjacieli",ktorych otchlan pozera, no ale nie za pieniadze podatnikow. A jak mu osobiscie zimno, to mocherowe fanki czekaja z kocami. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Numeru ze stocznią gdańską nie dało się powtórzyć. 29.01.09, 09:10 Trzeba było innego sposobu na wydojenie moherowych owieczek. Odpowiedz Link Zgłoś
wuem43 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:10 To nic, że nie ma ciepłej wody, ale kasa jest. Ciemnota się złożyła, strachliwa platformy coś dorzuci i ojciec się nie smuci. Odpowiedz Link Zgłoś
jszmelc Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:13 No to teraz się sprawa zagmatwała na dobre. O dotacji zapomnij raz na zawsze, zgody na zbiórkę na pewno nie będzie. Praca wykonana i trzeba za nią zapłacić, nieciekawie……. Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo już sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie ich upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są zmanipulowani przez niegodziwca w habicie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Wolne żarty! 29.01.09, 11:07 jszmelc napisał: > Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo już > sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie ich > upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są > zmanipulowani przez niegodziwca w habicie. Za co mamy ich szanować? Za głupotę?! Ani mi się śni! Sama mam 63 lata i beretu moherowego NIE NOSZĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Wolne żarty! 29.01.09, 11:50 koloratura1 napisała: > jszmelc napisał: > > > Proszę tylko o jedno nie śmiejcie się z tych starszych ludzi, bo już > > sam fakt, że są robieni przez swojego guru w trąbę dostatecznie ich > > upokarza. Szanujmy starszych ludzi którzy tak obrzydliwie są > > zmanipulowani przez niegodziwca w habicie. > > Za co mamy ich szanować? Za głupotę?! > Ani mi się śni! > > Sama mam 63 lata i beretu moherowego NIE NOSZĘ. A powinnaś, bo nadchodzi nowa fala zimna. Ale prawdziwy moher jest drogi, większość babć nosi jakieś podróby. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: Wolne żarty! 29.01.09, 12:24 eti, ale się przestraszyłem ! Juz myślałem, że masz ...63 lata ! Ale się wyjaśniło, to inna babcia je ma. Ty, jestes piękna i młoda i, taką bądź, przez wszystkie lata naszego Forum, czego goraco, w tym słonecznym dniu, kurna, Ci życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
ebrieta Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:16 No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 11:30 ebrieta napisał: > No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby. Raczej gnojówka (nie zawsze) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Zimny prysznic o. Rydzyka 30.01.09, 12:45 eti.gda napisał: > ebrieta napisał: > > > No i została tylko gorąca woda chlustająca z toruńskiej tuby. > > Raczej gnojówka (nie zawsze) I - w dodatku - nie taka znowu gorąca... Odpowiedz Link Zgłoś
respiral Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:16 Czy w tej sytuacji pan rydzyk nie chce wyłudzić publicznych pieniędzy i przeznaczyć je na inne cele? Czy w dobie kryzysu budowanie pałacu z piasku przystoi prawdziwemu chrześcijaninowi i duchownemu? Odpowiedz Link Zgłoś
bialychinczyk Zbierac wiecej mohery 29.01.09, 09:29 nie ma wody na 3000m i tylko 60C???, trzeba wiec dlubac glebiej, okolo 1000 m i temperatura podskoczy o okolo 30C. Nie ma wody czy za bardzo zasolona??, nie ma problemow, trzeba wiercic druga dziure i pompowac zimna na wymiane. Jak sie ma nieograniczona kase, mozna zrobic, wiec mohery do roboty. zobacz mape, geolodzy mowili ze tam jest tylko 60C. Juz w Licheniu byloby lepiej, jeszce czarni na to wpadli aby tam dlubac www.pgi.gov.pl/images/stories/artykuly/geotermia_nizu_2/fig_4_big.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
kielcenoca A ja mam mało wody w studni ... 29.01.09, 09:30 na działce , i czy przestraszone czarną magią urzędasy sypną mi trochę grosza , abym ją pogłębił . To dla mnie i mojego otoczenia ważna sprawa, priorytetowa .I przyniesie konkretne korzyści ,w postaci większej ilości wody , dla dobra całej Rzeczpospolitej . Nadmieniam , że jestem mieszkańcem Polski i nie przebieram się w sukienki . Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Spróbuj się przebrać... 29.01.09, 11:10 kielcenoca napisał: > Nadmieniam , że jestem mieszkańcem Polski i nie przebieram się w > sukienki . I może właśnie dlatego guzik dostaniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kielcenoca Re: Spróbuj się przebrać... 29.01.09, 11:14 koloratura1 napisała: > I może właśnie dlatego guzik dostaniesz. Nie przebiorę się bo będę od razu oskarżony o hemofilię , pedofilię , homofobię i ogólny kołtun na głowie . Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Spróbuj się przebrać... 30.01.09, 12:48 kielcenoca napisał: > koloratura1 napisała: > > > > I może właśnie dlatego guzik dostaniesz. > > Nie przebiorę się bo będę od razu oskarżony o hemofilię , > pedofilię , homofobię i ogólny kołtun na głowie . Brawo! Własne przekolnania ważniejsze od dotacji! Też tak uważam. Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda grzybowa szuja wysysa ostatnie soki z moherowych b 29.01.09, 09:33 iedakow! Takiego ssyna powinno sie powiesic za jaja na latarni. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: grzybowa szuja wysysa ostatnie soki z moherow 29.01.09, 11:34 cyndyndanda napisał: > iedakow! Takiego ssyna powinno sie powiesic za jaja na latarni. Ale oni tego bardzo chcą i są szczęśliwi z tego powodu. Jakie masz prawo, aby ich tego szczęścia pozbawiać? "Trzeba każdemu pozwolić być szczęśliwym według jego gustu" (Fryderyk Wielki, król pruski) Odpowiedz Link Zgłoś
alf79 PIS na to chiał wydać 16 mln publicznych pieniędzy 29.01.09, 09:35 ale to taka sama ciemnota jak rydzyk i tacy sami oszuści Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: PIS na to chiał wydać 16 mln publicznych pien 29.01.09, 11:15 alf79 napisał: > ale to taka sama ciemnota jak rydzyk i tacy sami oszuści Oszuści - owszem, ciemnota - nie koniecznie. Weź pod uwagę, że Rydzyk dzierży "rząd dusz" i biada PISowi - dla którego jest to główny, o ile nie jedyny elektorat - jeśli tenże Rydzyk wyda im komendę, np.: "Głosuj na Marka Jurka" (albo jeszcze kogoś innego). Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir To jest cud. 29.01.09, 09:39 Gorących żrodeł nie ma .............. a forsa płynie. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To jest cud. 29.01.09, 10:03 I płynąć będzie... Jakoś nie mozna się doszukać na stronie ojca termalnego informacji o fiasku projektu. Czyżby celowa dezinformacja? A nie, sorry, pomyliłem się jest.... www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=98651 Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: To jest cud. 29.01.09, 11:35 bronimir napisał: > Gorących żrodeł nie ma .............. a forsa płynie. Ponieważ Tusk nie robi cudów, ktoś musi go w tym wyręczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
rudder Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:40 Nic nie szkodzi, że gorącej wody brak - przecież panu Rydzykowi chodziło jak zwykle o dorwanie się do dużej społecznej kasy i to cała tajemnica jego działań. Odpowiedz Link Zgłoś
attina3 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 09:50 Bogactwo rydzyka jedzie do dolu, bo kryzys dotyczy przede wszystkim osoby bogatych. Ci co nas okradali znajada swoje miejsce, a ludzie odpoczna. Odpowiedz Link Zgłoś
callisto1 Ciekawe co dzisiaj powie Pospieszalski? 29.01.09, 09:55 Na dzisiaj wieczór zapowiedziano program "Warto rozmawiać" o tym "dlaczego Państwo Polskie nie pozwala Polakom korzystać z darmowej energii geotermalnej" - w taki własnie sposób Pospieszalski reklamował ten dzisiejszy program. No i co? Pomyłka? Byłaby to pomyłka,gdyby nie próbowano wcześniej wyciągnąc pieniędzy od Skarbu Państwa dla prywatnego podmiotu na podstawie rzekomo pozytywnych opinii rzekomych fachowców. Normalnie w takich razach to mówi się o próbie wyłudzenia.Czy nie jest tak,Panie Pospieszalski? To pytanie jak najbardziej retoryczne - na zaden obiektywizm nie liczę. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma No, to (podziemni) koledzy Rydzyka 29.01.09, 09:57 wykręcili mu numer bo i owszem, chcą specjalnie dla niego, hajcowac pod kotłem, ale tylko ze smołą ! Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt21 Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:04 Interesy "tego" Rydzyka to biznes religijny,ktory dziala na zasadzie nieprzewidywalnosci.Kto moze przewidziec co moze jeszcze wymyslec sila wyzsza..... Jestem pewien,ze po klesce z tymi "wodami geotermalnymi" Rydzyk otrzasnie sie i zaraz wymysli nowy temat,ktory posluzy do zbierania pieniedzy.... Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Wysyłam dzisiaj podwójny pakiet kaski 29.01.09, 10:08 na odwiert ! Woda o temperaturze powyżej 60 stC to "kasa" w ciągu roku wysokości 11,5 mln PLN w kieszeni. I kto mi powie , że w Toruniu nie odniesiono sukcesu! Z tego co wiem o koncesję na odwierty kolejka w Polsce się wydłuża :) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Wysyłam dzisiaj podwójny pakiet kaski 29.01.09, 10:36 Wynik oszczędności, który podałeś jest przed czy po odliczeniu kosztów? A kase oczwiście wyślij... To Twoje pieniądze rozumiem, że chcesz je spożytkować w ten sposób.Ja bym wysłał jakiejś samotnie wychowujączej trójkę dzieci matce. enedue3 napisał: > na odwiert ! Woda o temperaturze powyżej 60 stC to "kasa" w ciągu > roku wysokości 11,5 mln PLN w kieszeni. I kto mi powie , że w > Toruniu nie odniesiono sukcesu! > Z tego co wiem o koncesję na odwierty kolejka w Polsce się wydłuża :) Odpowiedz Link Zgłoś
aya_hartina Pechowy biznesmen 29.01.09, 10:11 o.Rydzyk cos nie ma szczescia do interesow. Moze powinien wrocic do biznesu pielgrzymkowego? Albo po prostu pogodzic sie z faktem, ze nie kazdy potrafi odnosic sukcesy w biznesie. Warto tez czasem posluchac specjalistow... Odpowiedz Link Zgłoś
wi.kta No to mamy teraz dziure Rydzyka! 29.01.09, 10:19 Prosze doniesc do Kaczynskich:-) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:32 Jezeli mogę podrzucić ojcu termalnemu jakiś następny pomysł, to w świetle najnowszych badań najsilniejsze wiatry wieją w kieleckim. Może zbudować zespół elektrowni wiatrowych właśnie w tym rejonie a prąd przewozić koleją ze stacji Włoszczowa. Odpowiedz Link Zgłoś
kielcenoca To były SB-ckie plotki 29.01.09, 10:47 tw_wielgus napisał: > Jezeli mogę podrzucić ojcu termalnemu jakiś następny pomysł, to w > świetle najnowszych badań najsilniejsze wiatry wieją w kieleckim. > Może zbudować zespół elektrowni wiatrowych właśnie w tym rejonie a > prąd przewozić koleją ze stacji Włoszczowa. Jako obywatel i mieszkaniec miasta Kielce , nie mogę się zgodzić z tą tezą : utarte slogany iż : .. piź...dzi jak w Kielcach na dworcu ... oraz , ...każdyn jedyn ma kiziora w kieszeni .... ( kizior - czytaj scyzoryk ) oraz najnowsze , że Kielce to peryferyjna dzielnica Włoszczowy były , kłamliwe , i rozpuszczane przez wrogie elementy , wraz z amerykańską stonką ziemniaczną . Nie znalazły te tezy żadnego uzasadnienia , co potwierdziły liczne prace badawcze naukowców z Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach . Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To były SB-ckie plotki 29.01.09, 11:05 A ja tam swoje wiem...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kielcenoca Re: To były SB-ckie plotki 29.01.09, 11:07 No ja wiem , że Ty wiesz ! Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <---=--=-=------ 29.01.09, 10:37 Czytał ktoś wnioski ? Przecież poszukiwania geotermii to tylko pretekst, żeby wyciągnąć od nas kolejne pieniądze na bogactwa "ubogaconego Tadeusza". Oczywiście tak, żeby przypadkiem nie musieć się przed kimś rozliczać. Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierz111 Nie ma sie z czego cieszyć! 29.01.09, 10:38 Nie lubię udającego księdza o.Rydzyka, ale nie cieszę się z jego niepowodzenia (jak niektórzy). Szkoda że mu sie nie udało, szczerze żałuję. Odpowiedz Link Zgłoś
lena11.pl Dokładnie. 29.01.09, 12:31 Oby więcej takiego zaangażowania i determinacji w sprawie dobrych inwestycji, jak w przypadku źródeł energii odnawialnej w Polsce. Nie ma się co cieszyć z jego niepowodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Re: Dokładnie. 29.01.09, 14:06 Woda Rydzyka umacnia kosciol a nie Polske i jako taka jest to wraza robota. Odpowiedz Link Zgłoś
lena11.pl Re: Dokładnie. 29.01.09, 17:38 Jednak radość z czyjegoś niepowodzenia jest uczuciem bardzo niskim. Poza tym kościół w Polsce, to część Polski właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Sprzedajni naukowcy wrogowie Rydzyka. 29.01.09, 10:42 O. Rydzyk powinie zastanowić się czy warto współpracować z pseudofachowcami pokroju Kazmierczaka czy Szyszki, którzy namówili go na kosztowną porażkę. W Radiu Maryja nie może być miejsca dla zdrajców, którzy podkładają nogę inicjatywom ojdyra. Odpowiedz Link Zgłoś
tbarbasz Zimny prysznic o. Rydzyka 29.01.09, 10:43 Tytuł Rewelacja! Proponuję Autorowi "zimny" prysznic o temperaturze 60 C!!! Ale propagandowe zadanie wykonano!!! Spocznij! Strasznie w "Polszcze" kochany cudze porażki! Odpowiedz Link Zgłoś