Dodaj do ulubionych

Dobry czas Ganleya w TVP

21.03.09, 13:59
W TVPiS/LPR takie decyzje podejmuje się w zaciszu gabinetu. Prezesa,
oczywiście. W tym wypadku - prezesa o zdeklarowanie eurosceptycznych
i faszystowskich poglądach. Kompletnie nieudolna Krajowa Rada RiTV,
nie jest w stanie zająć w tej sprawie stanowiska i ocenić
prawidłowość takiej decyzji programowej, bo to jest w jej
kompetencji. Mam nadzieję, że ABW wejdzie do telewizji tak, jak
weszło w swoim czasie CBA, które sprawdzało umowy z producentami
zewnętrznymi. Teraz jakoś się nie kwapi ze sprawdzeniem, co się
stało, że tv straciła np. raptownie 300 milionów... Zmniejszone
wpływy z abonamentu? Musiałyby spaść do zera. A ja np. płacę. I znam
wiele osób, które dalej płacą. Więc na co czekać? Rusz dupsko, panie
Kamiński i sprawdź!!! To twoja dawna firma!!! A ABW tez znajdzie
wiele ...
Obserwuj wątek
    • cytrynowe Zgroza... 21.03.09, 14:51
      Ilu ludziom zadniem GW zdołał Farfał wyprać mózgi przez te 20 minut? Czy to naprawdę jest warte tylu artykułów?

      I właściwie dlaczego tak bardzo się boicie Ganley'a, że uwiera Was dwudziestominutowa transmisja z konferencji? :>
      • mela_1 Re: Zgroza... 21.03.09, 15:03
        cytrynowe napisała:

        > Ilu ludziom zadniem GW zdołał Farfał wyprać mózgi przez te 20
        minut? Czy to nap
        > rawdę jest warte tylu artykułów?
        >
        > I właściwie dlaczego tak bardzo się boicie Ganley'a, że uwiera Was
        dwudziestomi
        > nutowa transmisja z konferencji? :>
        Jeżeli pani nie widzi zagrożenia, jakim jest władanie przez
        polofaszystów największym medium w Polsce, docierającym do Zadupia
        Górnego i Dolnego, jeśli uważa pani, że w kraju, który tak dotkliwie
        ucierpiał przez ludzi, mających system wartości identyczny, jak pan
        Farfał i jemu podobni dyrektorzy w telewizji, jeżeli pani lekceważy
        tak skandaliczne ingerowanie obcych polityków w wewnętrzne sprawy
        suwerennego państwa to oznacza, że:
        1.jest pani młoda i naiwna albo
        2.jest pani polofaszystką albo
        3.gardzi pani własnym krajem i jego obywatelami albo
        4.nie ma pani elementarnej wiedzy na temat swojej Ojczyzny albo
        5.Polska nie jest pani Ojczyzną.
        A teraz, proszę, wybrac sobie najlepszą odpowiedź dla siebie.
        Bo dla mnie jest jedna - to ZGROZA, że takie idiotki zabierają głos
        w dyskusji, o której nie mają pojęcia.
        • nick.crestone Re: Zgroza... 21.03.09, 15:31
          Ciocia mela_1 dostała palpitacji, bo puszczenie wywiadu z Declanem
          Ganleyem przełamało monopol poglądowy w którym ciocia mela_1 wyrosła
          i wierzyła gorąco i szczerze, jak każdy postępowy i wykształcony
          człowiek z wielkiego miasta z telefonem komórkowym, że Unia
          Europjska będzie rajem na ziemi, i że tylko mohery, ciemnogród,
          oszołomy i inni nieudacznicy bez pieniędzy mogą głosić odmienne
          poglądy.

          A tu taki bogaty, wykształcony i inteligentny Ganley ma czelność
          mówić, co on o UE sądzi. Co gorsza, Prezydent Czech Vaclav Klaus,
          który akurat przewodniczy tzw. UE, ma podobne poglądy. Tak nie
          wolno. To prawie anysemityzm. Cała brukselska propaganda może pójść
          na marne.

          Pisk cioci meli jest wewnętrznie sprzeczny. Ciocia jest oburzona, że
          wypowiedź Ganleya to: "skandaliczne ingerowanie obcych polityków w
          wewnętrzne sprawy suwerennego państwa", udając, że nie wie, że
          komisarze z Brukseli codziennie i na bieżaco ingerują w wewnętrzne
          sprawy suwerennego państwa, nakazując likwidować stocznie,
          ograniczać wydobycie węgla itd. itd., a wkrótce, jeśli Polska
          podpisze lizbonkę i przyjmie euro, to przestanie istnieć jako
          suwerenne państwo. To cioci meli_1 nie przeszkadza.
          • bmc3i Ciocia mela wciaz wierzy w niebieskie baloniki 22.03.09, 01:11
            nick.crestone napisał:

            > ograniczać wydobycie węgla itd. itd., a wkrótce, jeśli Polska
            > podpisze lizbonkę i przyjmie euro, to przestanie istnieć jako
            > suwerenne państwo. To cioci meli_1 nie przeszkadza.


            ... chorągiewki i parady Schumana

          • mela_1 Re: Zgroza... 22.03.09, 11:34
            nick.crestone napisał:

            > Ciocia mela_1 dostała palpitacji, bo puszczenie wywiadu z Declanem
            > Ganleyem przełamało monopol poglądowy w którym ciocia mela_1
            wyrosła
            > i wierzyła gorąco i szczerze, jak każdy postępowy i wykształcony
            > człowiek z wielkiego miasta z telefonem komórkowym, że Unia
            > Europjska będzie rajem na ziemi, i że tylko mohery, ciemnogród,
            > oszołomy i inni nieudacznicy bez pieniędzy mogą głosić odmienne
            > poglądy.
            Zacznijmy od tego, że "większa poufałość niż znajomość". Skoro tak
            nalegasz, możesz mi mówić "ciociu" a ja tobie - wuju. Najpierw
            jednak wypada spytać. Nawet w twoim środowisku.
            Zdaje się, że mylisz dwie sprawy. Po pierwsze - jesteśmy członkiem
            UE i zadecydował o tym NARÓD w referendum. Więc ewnentualne łkania o
            narzuceniu czegoś obcego - schowaj do kieszonki w spodenkach.
            Kolejna rzecz - telewizja jest publiczna za moje pieniądze też, więc
            kategorycznie domagam się równowagi w czasie emisyjnym. I chcę
            zobaczyć, co ma na ten temat do powiedzenia furer Gertych, a nie
            obcy obywatel, uprawiający za moje pieniądze kampanie wyborcze w
            polskiej(albo faszystowskiej ale mimo wszystko-polskiej)telewizji.



            >
            > A tu taki bogaty, wykształcony i inteligentny Ganley ma czelność
            > mówić, co on o UE sądzi. Co gorsza, Prezydent Czech Vaclav Klaus,
            > który akurat przewodniczy tzw. UE, ma podobne poglądy. Tak nie
            > wolno. To prawie anysemityzm. Cała brukselska propaganda może
            pójść
            > na marne.
            Jesteś zapewne wuju młodziutki i wąsik sypie ci się pod zasmarkanym
            noskiem, ale jeśli myślisz, że Polacy to banda kretynów, którzy są
            sterowalni za pomoca Farfała albo Brukseli to bardzo się mylisz.
            Nadto - przeczytaj sobie, co znaczy "antysemityzm" i dopiero używaj
            tego słowa, którego sensu nie znasz, choć stosujesz go w praktyce.

            >
            > Pisk cioci meli jest wewnętrznie sprzeczny. Ciocia jest oburzona,
            że
            > wypowiedź Ganleya to: "skandaliczne ingerowanie obcych polityków w
            > wewnętrzne sprawy suwerennego państwa", udając, że nie wie, że
            > komisarze z Brukseli codziennie i na bieżaco ingerują w wewnętrzne
            > sprawy suwerennego państwa, nakazując likwidować stocznie,
            > ograniczać wydobycie węgla itd. itd., a wkrótce, jeśli Polska
            > podpisze lizbonkę i przyjmie euro, to przestanie istnieć jako
            > suwerenne państwo. To cioci meli_1 nie przeszkadza.
            Wujciu, syneczku - powtarzam - my wybraliśmy Unię w REFERENDUM.
            Irlandia w swoim wybrała pana Ganleya. To on ma problem, bo my
            jesteśmy i będziemy w Unii. Z euro albo bez. Choćbyś nie wiem jak
            zaklinał rzeczywistość. Sam lub z panem Ganleyem. Co do
            suwerenności - to zechciej łaskawie ruszyć tyłeczek w świat, opuścić
            swój zaścianek i zobaczyć, czy państwa unijne sa suwerenne czy nie.
            Zdziwisz się bardzo...I jeszcze jedno - kiedy brakuje argumentów, na
            arenę wkracza chamstwo. Jeśli ponownie przeczytasz, co napisałam, to
            optymistycznie zakładam, że zrozumiesz, co mam na mysli.
            • nick.crestone Re: Zgroza... 22.03.09, 21:53
              ciocia mela_1 stwierdziła:
              "bo my jesteśmy i będziemy w Unii. Z euro albo bez."

              Ciocia po przejściu na emeryturę została zapewne jasnowidzem i
              przepowiada przyszłość. Jeśli ta przyszłość jest dla cioci tak
              pomyślna, jak wynika z w/w cytatu, to po co się żołądkować? Radzę
              zażyć walerianki i spokojnie czekać najpierw na powstanie Unii (bo
              na razie niczego takiego nie ma), a potem na jej 1000 letnie
              trwanie.

            • nick.crestone Nie tylko ciocia mela_1 dostała histerii 23.03.09, 20:29
              z onetu.pl:

              "Piotr Kraśko odmówił prowadzenia dzisiejszego wydania
              programu "Wiadomości" - informuje "Dziennik" w swoim serwisie
              internetowym. Powodem odmowy Piotra Kraśki ma być sprawa piątkowego
              wywiadu z irlandzkim eurosceptykiem Declanem Ganleyem. Kraśko, który
              przeprowadził wywiad, zaprotestował przeciwko jego emisji."

              Tłumaczenie: Piotr Kraśko, wnuczek ponurego komunistycznego
              aparatczyka Wincentego Kraśki, przeprowadził z Ganleyem wywiad, w
              którym Ganley zrobił z Kraśki durnia, a co gorsza zdołał przekazać
              wiele informacji, które Kraśko, ciocia mela, i inni agitatorzy
              unijni chcieli ukryć przed Polakami, tak jak ukryto przed referendum
              akcesyjnym informacje, że głosowanie za traktatem akcesyjnym oznacza
              zobowiązanie się Polski do rezygnacji ze złotówki i zgodę na
              dyrygowanie polskim ustawodawstwem i resztkami gospodarki przez neo-
              bolszewickich komisarzy z Brukseli.

        • cytrynowe Re: Zgroza... 21.03.09, 15:46
          mela_1 napisała:

          > Jeżeli pani nie widzi zagrożenia, jakim jest władanie przez
          > polofaszystów największym medium w Polsce, docierającym do Zadupia
          > Górnego i Dolnego, jeśli uważa pani, że w kraju, który tak dotkliwie
          > ucierpiał przez ludzi, mających system wartości identyczny, jak pan
          > Farfał i jemu podobni dyrektorzy w telewizji, jeżeli pani lekceważy
          > tak skandaliczne ingerowanie obcych polityków w wewnętrzne sprawy
          > suwerennego państwa

          ad Farfał: artykuł nie jest o całokształcie działalności Farfała, tylko o decyzji puszczenia w TVP konferencji Ganley'a. Po co doczepiać do tego faszystów i wojnę
          • mela_1 Re: Zgroza... 22.03.09, 11:49
            cytrynowe napisała:

            > mela_1 napisała:
            >
            > > Jeżeli pani nie widzi zagrożenia, jakim jest władanie przez
            > > polofaszystów największym medium w Polsce, docierającym do
            Zadupia
            > > Górnego i Dolnego, jeśli uważa pani, że w kraju, który tak
            dotkliwie
            > > ucierpiał przez ludzi, mających system wartości identyczny, jak
            pan
            > > Farfał i jemu podobni dyrektorzy w telewizji, jeżeli pani
            lekceważy
            > > tak skandaliczne ingerowanie obcych polityków w wewnętrzne
            sprawy
            > > suwerennego państwa
            >
            > ad Farfał: artykuł nie jest o całokształcie działalności Farfała,
            tylko o decyz
            > ji puszczenia w TVP konferencji Ganley'a. Po co doczepiać do tego
            faszystów i w
            > ojnę
            • gejowy.kaczucha Re: przez partię o charakterze faszystowskim 22.03.09, 15:42

              Histeria jest złym doradcą, ciociu ;->

              "Farfalizm" TVP to wprawdzie skandal, ale; po pierwsze - umiarkowany
              (np. po wicepremierostwie Giertycha), po drugie - dość krótkotrwały
              (widać już kres farfałowo-giertychowych "5 minut").

              W całym bałaganie jaki wprowadzają w TVP wszechpolacy, akurat
              pokazywanie Ganleya oceniam pozytywnie; eurosceptycyzm to wcale nie
              jest - nawet na naszym podwórku - aż taka egzotyka, a przy tym
              Irlandczyku może nasze rodzime buractwo nauczy się jeść nożem i
              widelcem ?... ;->
              • mela_1 Re: przez partię o charakterze faszystowskim 22.03.09, 20:28
                gejowy.kaczucha napisał:

                >
                > Histeria jest złym doradcą, ciociu ;->
                >
                > "Farfalizm" TVP to wprawdzie skandal, ale; po pierwsze -
                umiarkowany
                > (np. po wicepremierostwie Giertycha), po drugie - dość
                krótkotrwały
                > (widać już kres farfałowo-giertychowych "5 minut").
                >
                > W całym bałaganie jaki wprowadzają w TVP wszechpolacy, akurat
                > pokazywanie Ganleya oceniam pozytywnie; eurosceptycyzm to wcale
                nie
                > jest - nawet na naszym podwórku - aż taka egzotyka, a przy tym
                > Irlandczyku może nasze rodzime buractwo nauczy się jeść nożem i
                > widelcem ?... ;->
                Wujku!
                Następnyś, kulturalny "inaczej". Więc słuchaj wuju - daleka jestem
                od histerii, guzik mnie obchodzi bagno "wszechpolaczkowe" w TVPiS i
                dla mnie, osobiście - to bratobójcze mordobicie między prymitywami,
                a do niedawna - koalicjantami. Martwi mnie tylko, że przy okazji
                eurowyborów agitację urządza klient bez polskiego paszportu i bez
                znajomości polskich realiów. Znając podatność narodu na zjawiska
                typu Tymiński, przy rozdmuchanym przez media populiźmie i wrogości
                wobec Unii, może po takim 20-minutowym incydencie antenowym zdarzyć
                się wiele. Nie byłam, nie jestem i nie będe urosceptykiem. I mam do
                tego prawo. Jeśli wyrażanie swoich poglądów na ten temat nazywasz
                histerią, to twój problem, wuju.
        • bmc3i Re: Zgroza... 22.03.09, 01:09
          mela_1 napisała:

          > cytrynowe napisała:
          >
          > > Ilu ludziom zadniem GW zdołał Farfał wyprać mózgi przez te 20
          > minut? Czy to nap
          > > rawdę jest warte tylu artykułów?
          > >
          > > I właściwie dlaczego tak bardzo się boicie Ganley'a, że uwiera Was
          > dwudziestomi
          > > nutowa transmisja z konferencji? :>
          > Jeżeli pani nie widzi zagrożenia, jakim jest władanie przez
          > polofaszystów największym medium w Polsce, docierającym do Zadupia
          > Górnego i Dolnego, jeśli uważa pani, że w kraju, który tak dotkliwie
          > ucierpiał przez ludzi, mających system wartości identyczny, jak pan
          > Farfał i jemu podobni dyrektorzy w telewizji, jeżeli pani lekceważy
          > tak skandaliczne ingerowanie obcych polityków w wewnętrzne sprawy
          > suwerennego państwa to oznacza, że:


          Za takie teksty serowane publicznie, winnym kraju poszedlbys juz siedziec, a
          Twoje wnuki nie zdolalyby sie wyplacic z odszkodowan.

          • mela_1 Re: Zgroza... 22.03.09, 11:39
            bmc3i napisał:

            > mela_1 napisała:
            >
            > > cytrynowe napisała:
            > >
            > > > Ilu ludziom zadniem GW zdołał Farfał wyprać mózgi przez te 20
            > > minut? Czy to nap
            > > > rawdę jest warte tylu artykułów?
            > > >
            > > > I właściwie dlaczego tak bardzo się boicie Ganley'a, że uwiera
            Was
            > > dwudziestomi
            > > > nutowa transmisja z konferencji? :>
            > > Jeżeli pani nie widzi zagrożenia, jakim jest władanie przez
            > > polofaszystów największym medium w Polsce, docierającym do
            Zadupia
            > > Górnego i Dolnego, jeśli uważa pani, że w kraju, który tak
            dotkliwie
            > > ucierpiał przez ludzi, mających system wartości identyczny, jak
            pan
            > > Farfał i jemu podobni dyrektorzy w telewizji, jeżeli pani
            lekceważy
            > > tak skandaliczne ingerowanie obcych polityków w wewnętrzne
            sprawy
            > > suwerennego państwa to oznacza, że:
            >
            >
            > Za takie teksty serowane publicznie, winnym kraju poszedlbys juz
            siedziec, a
            > Twoje wnuki nie zdolalyby sie wyplacic z odszkodowan.

            Oczywiście - gdybyś to ty rządził takim krajem. Co więcej -
            odbudowałbyś Treblinkę! Ale mamy demokrację i mam prawo pisać, co
            myślę. I idę o zakład, że jesteś lojalnym urzędnikiem prezesa
            Farfała, który staje w jego obronie. To chwalebne. Nie ma jak
            lojalność. Partia ci to wynagrodzi.
            • bmc3i Re: Zgroza... 22.03.09, 15:17
              mela_1 napisała:


              > Oczywiście - gdybyś to ty rządził takim krajem. Co więcej -
              > odbudowałbyś Treblinkę! Ale mamy demokrację i mam prawo pisać, co
              > myślę. I idę o zakład, że jesteś lojalnym urzędnikiem prezesa
              > Farfała, który staje w jego obronie. To chwalebne. Nie ma jak
              > lojalność. Partia ci to wynagrodzi.


              Musisz byc bardzo biednym w zyciu czloiwiekiem, przy Twojej predylekcji do
              podejmowania nietrafionych zakladow.
              • mela_1 Re: Zgroza... 22.03.09, 20:32
                bmc3i napisał:

                > mela_1 napisała:
                >
                >
                > > Oczywiście - gdybyś to ty rządził takim krajem. Co więcej -
                > > odbudowałbyś Treblinkę! Ale mamy demokrację i mam prawo pisać,
                co
                > > myślę. I idę o zakład, że jesteś lojalnym urzędnikiem prezesa
                > > Farfała, który staje w jego obronie. To chwalebne. Nie ma jak
                > > lojalność. Partia ci to wynagrodzi.
                >
                >
                > Musisz byc bardzo biednym w zyciu czloiwiekiem, przy Twojej
                predylekcji do
                > podejmowania nietrafionych zakladow.
                Przy twoim straszeniu wyrokami i obciązeniem nawet wnucząt za moje
                prawo do głoszenia własnych poglądów - nietrafiony zakład to mały
                pikuś. Jestem bardzo bogatym człowiekiem, o moją "biedę" prosze się
                nie martwić. Lepiej zatroskać własnymi skłonnościami do zastraszania
                innych. Nie jesteśmy już w PRL-u ani w LPR-u.
    • ziarenko1.1 Dobry czas Ganleya w TVP 22.03.09, 01:06
      niepoprawni.pl/blog/80/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku
      poczytajcie o tym to wam się oczy otworzą
    • umbrella777 Dobry czas Ganleya w TVP 22.03.09, 07:52
      Obawiam się, że Libertas może namieszać w wyborach do PE. Znam
      takich, którzy będą na tę partię głosować. Wszystko zależy od
      Kościoła i o. Rydzyka.
    • lai21 Dobry czas Ganleya w TVP 22.03.09, 08:15
      kolejny artykol napisany przez cyngla na zamowienie?
      Ganley jest chyba na tyle ciekawym zjawiskiem na scenie politycznej ze
      poswiecenie mu 20 minut nie spowoduje nie wiadomo czego. Rozumiem ze lisisca nie
      chcial z nim rozmawiac bo jest on za madry dla niej no wiec skoro nie bylo
      chetnych to trzeba bylo kogos wyzsnaczyc.

      To ciekawe ze eurokraci maja nieograniczony czas w telewizji, prounijna
      propagane przemyca sie nawet w serialu ranczo, a inneg ozdania na temat UE sie
      nie dopuszcza (to mi dopiero pluralizm w mediach)
    • wojciechkaniuka Kiedy ustawa?! 22.03.09, 13:08
      Kiedy w końcu doczekamy się nowej ustawy o mediach publicznych?
      Dlaczego sprawa ucichła? Kiedy w końcu media publiczne będą de facto
      publiczne, a nie neofaszystowskie? Pytam jescze raz: co się dzieje z
      ustawą o mediach publicznych?
    • ziarenko1.1 Dobry czas Ganleya w TVP 22.03.09, 14:38
      czy mógłby mi ktoś wytłumaczyc na czym polega nacjonalizm i
      neofaszyzm w wykonaniu Farfała , dotąd znam jedynie z zagrożenia dla
      swiata faszyzm żydowski.czy to nie jest łabędzi spiew żydokomuny
      usuwanej z TVP .jesli mu się to uda usunąc żydokomunę z tv to będę
      mu wdzięczny .
      • mela_1 Re: Dobry czas Ganleya w TVP 22.03.09, 20:33
        ziarenko1.1 napisał:

        > czy mógłby mi ktoś wytłumaczyc na czym polega nacjonalizm i
        > neofaszyzm w wykonaniu Farfała , dotąd znam jedynie z zagrożenia
        dla
        > swiata faszyzm żydowski.czy to nie jest łabędzi spiew żydokomuny
        > usuwanej z TVP .jesli mu się to uda usunąc żydokomunę z tv to
        będę
        > mu wdzięczny .
        Biedny, chory człowiek...To BXVI powiedział, że antysemityzm to
        choroba...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka