tepicpo Holland rób dalej swoje kiepskie 01.08.09, 13:12 filmy. Mimo wszystko lepiej ci to wychodzi :P Odpowiedz Link Zgłoś
elsby Banderas realizuje swoją misję. 01.08.09, 13:52 Ale najpierw na nią sam zarabia jako gwiazdor.W Polsce państwo ma finansowac prywatne obrzydzenie gwiazdorstwem np.pp.Holland czy Zanussi /się od uduchowienia/. Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 14:06 Myslalem ze SLD jest uczciwa partia, a weszli w uklad z dziadami od guru Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 14:12 Tylko gangster, k**** i złodziej "załatwiają sprawy" pod osłoną nocy...W Polskim Zadupiu - jak na Dzikim Zachodzie, który już dawno zaszedł...A TU - Dziki Wschód...Z nim nie wygra żaden Inteligencik z PO...Na szczęście już PO abonamencie... Mafii Polacy nie popierają... nawet tak egzotycznej... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Kwaśniewski na prezesa Telewizji ? 01.08.09, 14:20 Ta pani i ci "inteligenci" spod tej inteligenckiej gwiazdy to żałosna grupa quasi-mafijna. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn.1 Zlokalizowano mafie, która rządzi w TVP i w RM.... 01.08.09, 14:54 Rydzyk i.... haneczka1950.blox.pl/resource/Ku_Klux_Klan_4_RP.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:03 Jeden Fanfar odejdzie, następny przyjdzie. :( Może ten nie będzie nazistą i może troche lepiej będzie się znał na zarządzaniu, ale i tak BBC w ten sposób nie zbudujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
edi54 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:32 Byloby lepiej ,gdyby reprezentanci lobby zydowskiego w tym kraju byli bardziej ostrozni i umiarkowani w swych sadach. Nie wydaje mi sie,by TVP i Polskie Radio pod rzadami P.Farfala musialo bic sie w piersi.Trzeba byc osoba zlej woli ,by nie doceniac troski mediow publicznych o dochowanie wiernosci idei obiektywizmu,bezstronnosci i misji narodowej.Jesli nawet P.Farfal jest zaprzysieglym endekiem ( faszysta ,etc), to nie "przenosi" swych pogladow na funkcjonowanie mediow publicznych.Jest wyraznym naduzyciem okreslanie nowej sytuacji w mediach publicznych mianem ukladu mafijnego.Powiem wiecej, lepszy jest ten tzw. uklad mafijny od ukladu zydowskiego. PO jest zreszta bezposrednio odpowiedzialna za te nowa sytuacje, gdyz zlamala ustalenia porozumienia z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:51 a co to lobby żydowskie czy układ żydowski? Wildstein z Dornem? Odpowiedz Link Zgłoś
fackir Nie mafijny ale polityczny - jeszcze gorzej 01.08.09, 16:15 mafia ma na celu zarabianie pieniędzy wszelkimi metodami, politycy zagrabianie władzy i pieniędzy oraz ich marnotrawienie. Odpowiedz Link Zgłoś
henioboy Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 16:21 A może dla dobra Polski i obywateli sprywatyzować. Niech się właściciel martwi jak dziury łatać i ile komu płacić. Jakoś Solorz i Walterowie nie płaczą. A oglądalność tych stacji jest dużo większa niż TVP. Wtedy pani Holland za swoje pieniądze zrobiłaby kilka ambitnych filmów i sprzedała je za dobrą kasę. I w ten sposób robi się pieniądze. A za wspólne czyli nie swoje to każdy potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Stary mafijny sojusz pani Holland ? 01.08.09, 16:23 Ta grupa cwaniaków , pseudo artystów i nygusów krecących się za forsą za nic , to jest mafia tej warszawki wiecznie żywej . Odpowiedz Link Zgłoś
eruduma Jaka afera Rywina? 01.08.09, 16:33 Jaka afera Rywina? To była afera Michnika i przez Michnika. A w czasach Kwiatkowskiego to była "Wielka Gra", "Milard w rozumie" i "Va banque". A teraz co ? Żenujące "300% normy" i "Kocham cię Polsko" Odpowiedz Link Zgłoś
z.wyspy za kwiatkowskiego telewizja byla o niebo lepsza... 01.08.09, 17:26 ...o niebo lepsza i bardziej obiektywna od tego syfu, ktory nastal po nim. i żadna propaganda tego nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 17:27 Jako obywatele polscy wszyscy macie jednakowe prawa i obowiązki (m.in. obrona interesów POLSKI) Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 19:27 Tylko nie Ty decydujesz o tym co jest a co nie jest interesem POLSKI. I w tym cały ból. To co TOBIE wydaje się być interesem POLSKI nie musi być nim z czyjegoś innego punktu widzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Re: Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 20:41 maaac napisał: > Tylko nie Ty decydujesz o tym co jest a co nie jest interesem > POLSKI. Jesli ktos podejmuje sie publicznej działalności w naszych mediach za pieniadze podatnika/abonamenta to powinien działac działać w interesie Polski. Oczywiście,że nie ja decyduje, tylko w przypadku TVP polityczne gremium nadzorujace TVP/PR... Było SLD,PIS,UW a teraz jest Farfał również obywatel PL. Nie musze sie z nim zgadzac, ale musze uznac ten stan... Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Co mi zacytowałeć? 01.08.09, 19:26 No i gdzie tu jest coś o Żydach? Jest tylko o tym że Kaczyńskiemu wydaje się że cała redakcja GW miała przodków w KPP. Wydaje mu się też że GW ma jakieś nadzwyczajne środki wpływania na sytuację w Polsce. Czyli nic o Żydach a wiele o paranoi Kaczyńskiego. No chyba, że to pośrednio o Żydach bo wszakże wszyscy wiemy, że: www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 20:17 W odróżnieniu od Wildsteina pani Holland jest kwintesencją apolityczności i wybitną znawczynią telewizji,w szczególności w wyciąganiu forsy publicznej na gnioty.Ta córeczka żydowskiego,komunistycznego dziennikarza-propagandzisty,radiowego stalinowskiego łgarza była tak prześladowana w komunie PRL-u,że "za karę" została zesłana na studia filmowe do czeskiej Pragi,gdzie prowadziła ogromną działalność opozycyjną.Nigdy nie słyszałem jej bezkompromisowej krytyki telewizji Kwiatkowskiego,oczywiście w czasie jego prezesowania.Dziwne ,że jeszcze nikt nie zaproponował tej wybitnej ,co ja mówię, genialnej ,bo czyż genialnymi nie sa ci co mają tak wymyślne,wzięte z powietrza nazwiska ,no więc zbrodnia jest ,że ta rozmemłana brzydula o właściwym pochodzeniu nie jest prezesem TVP lub szefem KRRiT. Odpowiedz Link Zgłoś
quorum Wielka Gra 01.08.09, 20:33 To może tym razem umysłowe kurduple zgodzą się na Wielką Grę? No, chyba że wróci Brońcio W.Jemu wystarczali Kaczyńscy i "Ziarno". Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Wstyd mi za wypowiedź Pani Holland! 01.08.09, 21:29 Żeby niezły w końcu reżyser, jakim jest Agnieszka Holland, gadał takie głupstwa, to doprawdy nie rozumiem. Być może, że wynika to z chęci przypodobania się nowej władzy (POpaprańcom z Pomyłki Obywatelskiej)?, ale przecież każde szaleństwo ma jakieś granice! Odpowiedz Link Zgłoś
pinio-1 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 22:03 już nie mogę słuchać i czytać tego co pisze i mówi A.Holland. Jeszcze kilka dni temu dopraszała -chciaż w tym wypadku ciśnie mi się na usta bardziej dosadne określenie - się u prezydenta o patronat nad pracami przy ustawie medialnej, jakby nie znała pracy i patronatu jaki wykonal L.Kaczyński w nocy 2005 r. .To właśnie dzieki jego patronatowi prezesem jest teraz Farfał, a o wszystkim decydyje mianowaniec Samoobrony ,a obecnoie poplecznik SLD Borysiuk.I dostała pani szybko odpowiedź od prezydenta w kolejną noc tym razem 2009. I co warto było się tak poniżać. Odpowiedz Link Zgłoś
rojblik Uśmiać się można 01.08.09, 22:49 Śmieszni ci zwolennicy PO. Na każdym kroku przekonują się, na jakich nieudaczników zagłosowali a wciskają ciemnotę szaremu ludowi. Tak się dać wyd.mać, to się w głowie nie mieści. Komercyjne stacje im tego nie darują, bo publiczna ściągnie z rynku ogromną ilość reklam, żeby załatać swój budżet. Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 02.08.09, 06:16 Dzialalnosc P. Fahrfalla ocenialem dobrze, zwlaszcza na tle jego poprzdnikow. A Holland? Cóż... Żydówka z plecami... ona wolałaby inny układ i tyle o jej zdaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
kendypajac widać żerujacych cwaniaków, jak stonka 02.08.09, 06:52 czekam na nowe afery ojca Rywina, Kwiatkowskiego itp. ciekawe skad takie ludzie po raz kolejny sie odgrzewaja jak naleśniki?? Korytko pachnie kasa..... wiec Gazeto konktetnie kto kogo i z życiorysami proszę, ba ja widzę tylko stonkę.. Odpowiedz Link Zgłoś
kendypajac Frafała nie oceniam tak źle jak kiedyś, nawet były 02.08.09, 06:56 neonazista coś zrobił, wiec uznanie, liczą się fakty zacietrzewione Polaki, bierzcie przykład z Merkel, i porównajcie ja z Kaczynskim, to macie Polskę w jakości jak Kaczynski.. Odpowiedz Link Zgłoś
yesname Platusy wariują 02.08.09, 08:11 Mafijny sojusz bo bez PO. Gdyby z Platformą powiedziałaby, że nadchodzi odrodzenie TVP. Odpowiedz Link Zgłoś