Dodaj do ulubionych

Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić?

    • tepicpo Holland rób dalej swoje kiepskie 01.08.09, 13:12
      filmy. Mimo wszystko lepiej ci to wychodzi :P
    • elsby Banderas realizuje swoją misję. 01.08.09, 13:52
      Ale najpierw na nią sam zarabia jako gwiazdor.W Polsce państwo ma
      finansowac prywatne obrzydzenie gwiazdorstwem np.pp.Holland czy
      Zanussi /się od uduchowienia/.
    • tadek-1 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 14:06
      Myslalem ze SLD jest uczciwa partia, a weszli w uklad z dziadami od guru Rydzyka.
    • terleo Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 14:12
      Tylko gangster, k**** i złodziej "załatwiają sprawy" pod osłoną nocy...W
      Polskim Zadupiu - jak na Dzikim Zachodzie, który już dawno zaszedł...A TU -
      Dziki Wschód...Z nim nie wygra żaden Inteligencik z PO...Na szczęście już PO
      abonamencie... Mafii Polacy nie popierają... nawet tak egzotycznej...
    • wojtek2784 Kwaśniewski na prezesa Telewizji ? 01.08.09, 14:20

      Ta pani i ci "inteligenci" spod tej inteligenckiej gwiazdy to
      żałosna grupa quasi-mafijna.
      • sharn.1 Zlokalizowano mafie, która rządzi w TVP i w RM.... 01.08.09, 14:54
        Rydzyk i....
        haneczka1950.blox.pl/resource/Ku_Klux_Klan_4_RP.jpg
    • strikemaster Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:03
      Jeden Fanfar odejdzie, następny przyjdzie. :( Może ten nie będzie nazistą i może troche lepiej będzie się znał na zarządzaniu, ale i tak BBC w ten sposób nie zbudujemy.
    • edi54 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:32

      Byloby lepiej ,gdyby reprezentanci lobby zydowskiego w tym
      kraju byli bardziej ostrozni i umiarkowani w swych sadach.
      Nie wydaje mi sie,by TVP i Polskie Radio pod rzadami P.Farfala
      musialo bic sie w piersi.Trzeba byc osoba zlej woli ,by nie
      doceniac troski mediow publicznych o dochowanie wiernosci
      idei obiektywizmu,bezstronnosci i misji narodowej.Jesli nawet
      P.Farfal jest zaprzysieglym endekiem ( faszysta ,etc), to
      nie "przenosi" swych pogladow na funkcjonowanie mediow
      publicznych.Jest wyraznym naduzyciem okreslanie nowej sytuacji
      w mediach publicznych mianem ukladu mafijnego.Powiem wiecej,
      lepszy jest ten tzw. uklad mafijny od ukladu zydowskiego.
      PO jest zreszta bezposrednio odpowiedzialna za te nowa sytuacje,
      gdyz zlamala ustalenia porozumienia z SLD.
      • maaac Re: Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 15:51
        a co to lobby żydowskie czy układ żydowski?

        Wildstein z Dornem?
    • fackir Nie mafijny ale polityczny - jeszcze gorzej 01.08.09, 16:15
      mafia ma na celu zarabianie pieniędzy wszelkimi metodami, politycy zagrabianie
      władzy i pieniędzy oraz ich marnotrawienie.
    • henioboy Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 16:21
      A może dla dobra Polski i obywateli sprywatyzować. Niech się właściciel martwi
      jak dziury łatać i ile komu płacić. Jakoś Solorz i Walterowie nie płaczą. A
      oglądalność tych stacji jest dużo większa niż TVP. Wtedy pani Holland za swoje
      pieniądze zrobiłaby kilka ambitnych filmów i sprzedała je za dobrą kasę. I w
      ten sposób robi się pieniądze. A za wspólne czyli nie swoje to każdy potrafi.
    • danka2007 Stary mafijny sojusz pani Holland ? 01.08.09, 16:23
      Ta grupa cwaniaków , pseudo artystów i nygusów krecących się za
      forsą za nic , to jest mafia tej warszawki wiecznie żywej .
    • euro-pa cala IIIRP zostala stworzona przez ubeckie mafie 01.08.09, 16:28
    • eruduma Jaka afera Rywina? 01.08.09, 16:33
      Jaka afera Rywina? To była afera Michnika i przez Michnika. A w
      czasach Kwiatkowskiego to była "Wielka Gra", "Milard w rozumie"
      i "Va banque". A teraz co ? Żenujące "300% normy" i "Kocham cię
      Polsko"
    • z.wyspy za kwiatkowskiego telewizja byla o niebo lepsza... 01.08.09, 17:26
      ...o niebo lepsza i bardziej obiektywna od tego syfu, ktory nastal
      po nim. i żadna propaganda tego nie zmieni.
    • slavik222 Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 17:27
      Jako obywatele polscy wszyscy macie jednakowe prawa i obowiązki
      (m.in. obrona interesów POLSKI)
      • maaac Re: Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 19:27
        Tylko nie Ty decydujesz o tym co jest a co nie jest interesem
        POLSKI. I w tym cały ból. To co TOBIE wydaje się być interesem
        POLSKI nie musi być nim z czyjegoś innego punktu widzenia.
        • slavik222 Re: Holland, Farfał, Michnik, Rydzyk 01.08.09, 20:41
          maaac napisał:

          > Tylko nie Ty decydujesz o tym co jest a co nie jest interesem
          > POLSKI.

          Jesli ktos podejmuje sie publicznej działalności w naszych mediach
          za pieniadze podatnika/abonamenta to powinien działac działać w
          interesie Polski.
          Oczywiście,że nie ja decyduje, tylko w przypadku TVP polityczne
          gremium nadzorujace TVP/PR...
          Było SLD,PIS,UW a teraz jest Farfał również obywatel PL.
          Nie musze sie z nim zgadzac, ale musze uznac ten stan...
    • maaac Co mi zacytowałeć? 01.08.09, 19:26
      No i gdzie tu jest coś o Żydach? Jest tylko o tym że Kaczyńskiemu
      wydaje się że cała redakcja GW miała przodków w KPP.
      Wydaje mu się też że GW ma jakieś nadzwyczajne środki wpływania na
      sytuację w Polsce.

      Czyli nic o Żydach a wiele o paranoi Kaczyńskiego.

      No chyba, że to pośrednio o Żydach bo wszakże wszyscy wiemy, że:
      www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
    • signal Holand, sld komuna i pisuar 01.08.09, 19:27
      to twoje partie
    • bokassa Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 20:17
      W odróżnieniu od Wildsteina pani Holland jest kwintesencją
      apolityczności i wybitną znawczynią telewizji,w szczególności w
      wyciąganiu forsy publicznej na gnioty.Ta córeczka
      żydowskiego,komunistycznego dziennikarza-propagandzisty,radiowego
      stalinowskiego łgarza była tak prześladowana w komunie PRL-u,że "za
      karę" została zesłana na studia filmowe do czeskiej Pragi,gdzie
      prowadziła ogromną działalność opozycyjną.Nigdy nie słyszałem jej
      bezkompromisowej krytyki telewizji Kwiatkowskiego,oczywiście w
      czasie jego prezesowania.Dziwne ,że jeszcze nikt nie zaproponował
      tej wybitnej ,co ja mówię, genialnej ,bo czyż genialnymi nie sa ci
      co mają tak wymyślne,wzięte z powietrza nazwiska ,no więc zbrodnia
      jest ,że ta rozmemłana brzydula o właściwym pochodzeniu nie jest
      prezesem TVP lub szefem KRRiT.
    • quorum Wielka Gra 01.08.09, 20:33
      To może tym razem umysłowe kurduple zgodzą się na Wielką Grę? No,
      chyba że wróci Brońcio W.Jemu wystarczali Kaczyńscy i "Ziarno".
    • manfred211 Wstyd mi za wypowiedź Pani Holland! 01.08.09, 21:29
      Żeby niezły w końcu reżyser, jakim jest Agnieszka Holland, gadał takie
      głupstwa, to doprawdy nie rozumiem.

      Być może, że wynika to z chęci przypodobania się nowej władzy (POpaprańcom z
      Pomyłki Obywatelskiej)?, ale przecież każde szaleństwo ma jakieś granice!
    • pinio-1 Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 01.08.09, 22:03
      już nie mogę słuchać i czytać tego co pisze i mówi A.Holland. Jeszcze kilka dni temu dopraszała -chciaż w tym wypadku ciśnie mi się na usta bardziej dosadne określenie - się u prezydenta o patronat nad pracami przy ustawie medialnej, jakby nie znała pracy i patronatu jaki wykonal L.Kaczyński w nocy 2005 r. .To właśnie dzieki jego patronatowi prezesem jest teraz Farfał, a o wszystkim decydyje mianowaniec Samoobrony ,a obecnoie poplecznik SLD Borysiuk.I dostała pani szybko odpowiedź od prezydenta w kolejną noc tym razem 2009. I co warto było się tak poniżać.
    • rojblik Uśmiać się można 01.08.09, 22:49
      Śmieszni ci zwolennicy PO. Na każdym kroku przekonują się, na jakich
      nieudaczników zagłosowali a wciskają ciemnotę szaremu ludowi. Tak
      się dać wyd.mać, to się w głowie nie mieści. Komercyjne stacje im
      tego nie darują, bo publiczna ściągnie z rynku ogromną ilość reklam,
      żeby załatać swój budżet.
    • dyngos Nowy mafijny sojusz. Co z tym zrobić? 02.08.09, 06:16
      Dzialalnosc P. Fahrfalla ocenialem dobrze, zwlaszcza na tle jego
      poprzdnikow.

      A Holland? Cóż... Żydówka z plecami... ona wolałaby inny układ i
      tyle o jej zdaniu.
    • kendypajac widać żerujacych cwaniaków, jak stonka 02.08.09, 06:52
      czekam na nowe afery ojca Rywina, Kwiatkowskiego itp. ciekawe skad
      takie ludzie po raz kolejny sie odgrzewaja jak naleśniki?? Korytko
      pachnie kasa..... wiec Gazeto konktetnie kto kogo i z życiorysami
      proszę, ba ja widzę tylko stonkę..
    • kendypajac Frafała nie oceniam tak źle jak kiedyś, nawet były 02.08.09, 06:56
      neonazista coś zrobił, wiec uznanie, liczą się fakty zacietrzewione
      Polaki, bierzcie przykład z Merkel, i porównajcie ja z Kaczynskim,
      to macie Polskę w jakości jak Kaczynski..
    • yesname Platusy wariują 02.08.09, 08:11
      Mafijny sojusz bo bez PO. Gdyby z Platformą powiedziałaby, że
      nadchodzi odrodzenie TVP.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka