puchatka.kratka
25.07.14, 15:06
Witam
Mój synek od dni goraczkuje bez innych objawów
Max.tem.39.3 Min 35 !
Wczoraj nic właśnie taka niska a dziś 37.7 Max.
Zrobiłam wyniki i wszystko w normie prócz
PLT 159 (230~430)
LYMPH % 74.6 NORMA do 59
Neut 0.80 norma od 2
Neut % 17.1 norma od 37
Crp 0.24
Segment.15
Kwasoch.1.0
Limficyty 80
Monocyty 4.0
Wbc 4.50
LYMPH 3.40
Tu w normie
Proszę o ocenę tych.wyników