Dodaj do ulubionych

Inter.badań :(

25.07.14, 15:06
Witam
Mój synek od dni goraczkuje bez innych objawów
Max.tem.39.3 Min 35 !
Wczoraj nic właśnie taka niska a dziś 37.7 Max.
Zrobiłam wyniki i wszystko w normie prócz
PLT 159 (230~430)
LYMPH % 74.6 NORMA do 59
Neut 0.80 norma od 2
Neut % 17.1 norma od 37

Crp 0.24
Segment.15
Kwasoch.1.0
Limficyty 80
Monocyty 4.0

Wbc 4.50
LYMPH 3.40
Tu w normie

Proszę o ocenę tych.wyników
Obserwuj wątek
    • puchatka.kratka Re: Inter.badań :( 25.07.14, 15:10
      Dodam że synek ma 11m
    • ewa.misko-wasowska Re: Inter.badań :( 25.07.14, 15:57
      Witam,
      wyniki sugerują infekcję wirusową (może to trzydniówka?), ale jeżeli gorączka będzie się utrzymywać dłużej wskazane badania kontrolne. Liczba płytek przy infekcjach wirusowych często jest niższa.
      Pozdrawiam serdecznie
      • puchatka.kratka Re: Inter.badań :( 25.07.14, 16:02
        Dziękuję za odp.
        Czyli antybiotyk nie jest wskazany
        Dziś 4 doba i tylko stan podgoraczkowy Wysypki brak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka