marta.m2
11.10.07, 08:32
Aniu_sor w jednym z wpisów napisałaś "pojechalam do poznania pani
doktor ktora robi dobre wymazy". Czy mogłabyś podać (ewentualnie
przesłać na maila gazetowego) namiary na tę lekarkę.
Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję.
Marta