03.08.08, 08:02
co mogę podać mojemu 3,5 miesięcznemu synkowi dostał wysypki na czole i
trochu na buzi napewno to nie jest alergia pokarmowa ani kontaktowa bardzo na
to uważam karmię piersią i prowadze diete eliminacyjną nic nowego nie
wprowadzałam.od 2 tygodni dostaje zyrtec 5 kropli na noc ze wzgledu na
przewlekły katar. ma też poranne pokasłyanie.mały ogólnie choruje mi non
stop.wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek.dziekuje
Obserwuj wątek
    • carolina122 Re: co podac 03.08.08, 22:20
      ja bym posmarowala kremem specjalnym emolium a jesli chodzi o lekarstwa
      uwazalabym ztakim malym maluszkiem i poczekala na wizyte

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka