porzezin
22.09.08, 21:42
witam,
córa ma trzy miesiące.... i straaasznie spocone stopy (ale chłodne).
skarpetki można niemal wyżymać....
rączki też: choć to można wytłumaczyć ciągłym trzymaniem ich w buzi :)
Reszta ciała, główka, szyja: ok.
Czy takie strasznie spocone stopy to powód do niepokoju i wizyty u lekarza, z
pytaniem czy witaminy D nie podawać więcej?
pozdrawiam