Dodaj do ulubionych

moookre stopy?

22.09.08, 21:42
witam,
córa ma trzy miesiące.... i straaasznie spocone stopy (ale chłodne).
skarpetki można niemal wyżymać....
rączki też: choć to można wytłumaczyć ciągłym trzymaniem ich w buzi :)

Reszta ciała, główka, szyja: ok.


Czy takie strasznie spocone stopy to powód do niepokoju i wizyty u lekarza, z
pytaniem czy witaminy D nie podawać więcej?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zawszeabc Re: moookre stopy? 23.09.08, 10:43
      moja coreczka tez miala takie spocone stopki i na dodatek nieladnie
      pachnialy,lekara mi powiedziala,ze jak dzieci maja alergie to
      wlasnie poca sie stopki,nie wiem czy to prawda,ale nic nie robilam z
      tym i malej to przeszlo a wit D3 daje 1 a czasami 2 kropelki
    • mikolaj_danko Re: moookre stopy? 28.09.08, 21:19
      Niemowlakom czsem faktycznie pocą się bardziej stópki i dłonie,
      zwykle usyępuje to do ok. 6 m-ca życia. Przy okazji jakiejś wizyty
      zwróć na to uwagę pediatry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka