13.03.09, 15:39
Pani Doktor, chcę odzwyczaić moją coreczkę ( 11 miesięcy) od zupek w
słoiczkach. Dziecko nie chce jeść obiadkow domowych. Ma swoje ulubione dania,
m.in. sinlac. Czy mogę na bazie sinlaca przygotować danie obiadowe, tj. łączyć
sinlac z mięsem i warzywami ( przede wszystkim z mięsem. Jeśli tak, to w
jakich proporcjach. Dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • murasaki33 Re: sinlac 13.03.09, 16:05
      Dobrym pomyslem sa domowe zupki-kremy z miesem w srodku i z
      sinlakiem, ktory smakuje maluchowi. Powoli zmniejszaj ilosc sinlaku,
      tak zeby odzwyczajac od smaku mieszanki.
      • kol196 Re: sinlac 13.03.09, 23:42
        witam. moj synek tez nie chcial jesc domowych obiadkow tylko sloiczki. poczytalam sklady sloikow- i w kazdym jest troche soku z jablek lub winogron. na poczatek mieszalam sloiczek z domowym,zmieniajac proporcje,a pozniej do domowego dodawalam troche jablka. teraz juz nie dodaje a synek nie za bardzo jada obiadki ze sloiczkow. pozdrawiam
    • hanula12 Re: sinlac 14.03.09, 18:25
      mój syn tez je sinlac i bardzo go lubi, jednak każde połaczenie
      sinlacu z mięsem czy np.zupką konczyło się wymiotami. myślę, że to
      ten słodki smak sinlacu kolidował ze smakiem mięsa czy warzyw.
    • kasiaalbrecht Re: sinlac 16.03.09, 21:07
      na początku można dodać trochę sinlacu i stopniowo zmniejszać jego zawartość.
      Można też domową zupkę wlać do słoiczka lub domowy obiadek dosmaczyć wg gustu malca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka