Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik

12.06.10, 15:47
Witam znacie dobrego prawnika zajmującego się prawem rodzinnym? prosze o
jakies namiary
Obserwuj wątek
    • justthe1 Re: Dobry prawnik 29.06.10, 17:46
      Ja z czystym sumieniem mogę polecić pani kancelarię z poznania
      nie jest droga a bardzo rzetelna . Majchrzak Brandt i wspólnicy sp.k więcej na
      stronie www.mbwnet.pl
    • plonacydab Re: Dobry prawnik 12.03.12, 11:52
      Świetny prawnik od spraw rodzinnych jest w KRK, mec Mariusz Boruch. Jak ci zależy na fachowcu to się zgłoś do niego, mimo że pewnie będziesz musiał się przejechać do krakowa, ale naprawdę warto bo gość nie przerywa spraw!
    • o.nyx Re: Dobry prawnik 28.12.13, 16:23
      Ja korzystałem z usług adwokata Bukartyka. Sprawa była przed sądem okręgowym w Tarnowie o rozwód. Przebywałem cały czas w UK, pełnomocnictwo ściągłem ze stronki i nawet nie musiłem pojawiać się w Polsce :) poszło sprawnie, polecam adwokat Jakub Bukartyk - Tarnów
    • 3agiczek Re: Dobry prawnik 27.01.14, 12:48
      ja polecam adw. Katarzynę Waniołek, polecil mi ją znajomy. profesjonalnie zajela sie moja sprawa, nie musialam sie o nic martwic, jest mila a ponadto niedroga.
      biuro ma na mickiewicza a jej stronka to www.pw-adwokaci.pl

• kropkipaski Re: Dobry prawnik 06.03.14, 20:35
        Ja tez bylam u Szybilskiego Kamila na Krakowskiej i polecam jak najbardziej. Bardzo dobry specjalista a przy tym bardzo sympatyczny taki ludzki facet. Poza tym mam wrazenie ze łatwiej jest z Panem Mecenasem przejsc przez rozwod - kto widzial ten wie :P

• marta90mod Re: Dobry prawnik 05.07.14, 00:47
          Ja również szczerze polecam. Profesjonalizm i życzliwość, a do tego dużo wyrozumiałości i chęci pomocy. W prawdzie moja sprawa nie dotyczyła rozwodu, ale zgadzam się, że p. Szybilski to świetny adwokat i dobry człowiek. Pozdrawiam
    • miss_shery Re: Dobry prawnik 27.08.15, 10:49
      Polecam radcę prawnego Piotra Frosika. Rzetelny i bardzo ludzki. Stara się naprawdę pomóc. Kancelarię ma w Tarnowie na ulicy Brodzińskiego. Więcej informacji jest na jego stronie www.piotrfrosik.pl
    • topadwokat Re: Dobry prawnik 09.01.19, 19:43
      Polecam adwokata w Tarnowie Andrzej Brzeziński topadwokat.com/tarnow/adwokat-andrzej-brzezinski/ - pomoc prawna w sprawach rodzinnych (rozwód, separacja, ustalenie władzy rodzicielskiej).
    • zuza.kus Re: Dobry prawnik 23.02.21, 13:14
      To sprawdź sobie skuteczność tej kancelarii adwokackiej. Ja jestem bardzo zadowolona, adwokat Pan Piotr świetnie doradzi i podpowie co robić. Polecam serdecznie. adwokattarnow.info/pl/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka