Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego endokrynologa

30.01.13, 14:12
Witam serdecznie! Szukam naprawdę dobrego endokrynologa, czy możecie mi kogoś polecić? Z góry dziękuję za odp.
Obserwuj wątek
    • pixe Re: Szukam dobrego endokrynologa 03.02.13, 09:46
      Nie znam dobrych endokrynologów w Tarnowie.
    • dziartom Re: Szukam dobrego endokrynologa 17.02.13, 14:59
      pani Blicharz jest dobrym endo. Przyjmuje prywatnie w Medicusie na Mostowej.
      • dziartom Blicharz 17.02.13, 15:01
        a, i jeszcze w przychodni na Skłodowskiej-Curie w ramach NFZ. Tylko tam czeka się nieraz pół roku na pierwszą wizytę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka