ma2144 30.01.13, 14:12 Witam serdecznie! Szukam naprawdę dobrego endokrynologa, czy możecie mi kogoś polecić? Z góry dziękuję za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pixe Re: Szukam dobrego endokrynologa 03.02.13, 09:46 Nie znam dobrych endokrynologów w Tarnowie. Odpowiedz Link Zgłoś
dziartom Re: Szukam dobrego endokrynologa 17.02.13, 14:59 pani Blicharz jest dobrym endo. Przyjmuje prywatnie w Medicusie na Mostowej. Odpowiedz Link Zgłoś
dziartom Blicharz 17.02.13, 15:01 a, i jeszcze w przychodni na Skłodowskiej-Curie w ramach NFZ. Tylko tam czeka się nieraz pół roku na pierwszą wizytę. Odpowiedz Link Zgłoś