Gość: gomez IP: 217.144.196.* 02.11.03, 09:23 jak jest 10 tysiecy z przodu to juz nic pisac nie trzeba bo po co?.a klawiatura rdzewieje.kliknijcie cos chocby z wyzej wymienionego powodu always zawsze czysto zawsze pewnie zawsze sucho Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
teklat Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 14:33 Klikam, klikam, chociaż tylko chwilę mam tymczasem - rodzina mnie odgania od kompa, obiad se każą gotować... Pogoda wpędzająca w jesienną depresję, brak dobrego światła do malowania. Nawet, gdybym chciała iść na ryby, to pewnie taka pogoda by mnie skutecznie zniechęciła. W czasie deszczu dzieci sie nudzą? Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 18:10 Zgłaszam swoją obecność na posterunku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gomez Re: nabzykalo czy cus? IP: 217.144.196.* 02.11.03, 20:09 uwazam ze ten watek jest nielegalny.nikt nie ma prawa zmuszac kogos do czego ten nie ma ochoty w tym wypadku do pisania.wstydz sie gomez .i sie wstydze.dodatkowo plucha na polu .ot listopad Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 21:37 Nie ma się czego wstydzić. A apele o aktywność zawsze są mile widziane. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lobuzek Re: nabzykalo czy cus? IP: *.zetosa.com.pl / 192.168.202.* 02.11.03, 21:40 Popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 21:41 No to jest nas na razie dwóch. :-) Reszta może później dołączy. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: nabzykalo czy cus? 14.11.03, 02:29 no ja klikam,klikam,zablakana dusza wirtualna znalazla sie w Tarnowie, i sie cieszy z tego powodu:))))) Odpowiedz Link Zgłoś