Dodaj do ulubionych

nabzykalo czy cus?

IP: 217.144.196.* 02.11.03, 09:23
jak jest 10 tysiecy z przodu to juz nic pisac nie trzeba bo po co?.a
klawiatura rdzewieje.kliknijcie cos chocby z wyzej wymienionego powodu






always zawsze czysto zawsze pewnie zawsze sucho
Obserwuj wątek
    • teklat Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 14:33
      Klikam, klikam, chociaż tylko chwilę mam tymczasem - rodzina mnie odgania od
      kompa, obiad se każą gotować... Pogoda wpędzająca w jesienną depresję, brak
      dobrego światła do malowania. Nawet, gdybym chciała iść na ryby, to pewnie
      taka pogoda by mnie skutecznie zniechęciła. W czasie deszczu dzieci sie nudzą?
      • qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 18:09
        Dzieci, i dorośli też!
        • qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 18:10
          Zgłaszam swoją obecność na posterunku.
          • Gość: gomez Re: nabzykalo czy cus? IP: 217.144.196.* 02.11.03, 20:09
            uwazam ze ten watek jest nielegalny.nikt nie ma prawa zmuszac kogos do czego
            ten nie ma ochoty w tym wypadku do pisania.wstydz sie gomez .i sie
            wstydze.dodatkowo plucha na polu .ot listopad
            • qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 21:37
              Nie ma się czego wstydzić. A apele o aktywność zawsze są mile widziane. :-)
              • Gość: lobuzek Re: nabzykalo czy cus? IP: *.zetosa.com.pl / 192.168.202.* 02.11.03, 21:40
                Popieram.
                • qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 02.11.03, 21:41
                  No to jest nas na razie dwóch. :-)
                  Reszta może później dołączy.
    • ellenai Re: nabzykalo czy cus? 14.11.03, 02:29
      no ja klikam,klikam,zablakana dusza wirtualna znalazla sie w Tarnowie, i sie
      cieszy z tego powodu:)))))
      • qwerty.tarnow Re: nabzykalo czy cus? 14.11.03, 17:06
        My też. :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka