qwerty.tarnow 26.11.03, 21:39 Co? Licznik! Mam już 3000 wpisów jako zalogowany użytkownik. A do tego jeszcze kawałek kariery na tym forum jako Gość. Ale to zleciało. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qwerty.tarnow Re: Bije! 26.11.03, 21:49 Czy wraz z taką liczbą wstępuje się już w tzw. wiek średni? ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Bije! 26.11.03, 23:25 e tam z taka aktywnoscia to sie odmladzasz, ze mna ostatnio bardzo kiepsko jest, zlapalam grype i ledwo zyje, w poniedzialek "zagoraczkowalam" sie na smierc, dzis sie zakaszle heheh, mowie ci -choc dopiero sroda dzis to od poczatku tygodnia pare razy "umieralam" heheh ale wroce do was, i przede wszystkim poodpisuje na maile,bo straszliwe mam zaleglosci:(((( Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Bije! 26.11.03, 23:55 Odmładzam się? :-) Chyba jednak raczej nie. Ale dzięki za słowa pocieszenia. I wiedz, że czuję prawie to samo co Ty - też się nie mogę dalej pozbyć przeziębienia, choć u mnie nie ma ono aż tak wielkich rozmiarów. Trzymaj się! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Bije! 27.11.03, 00:38 badz optymista,-Odmadzasz sie- i juz:))))))))))) male przeziebionko to bylby balsam dla mnie, rozkosz prawdziwa, a ja tu wpadalam w straszna dziure przeziebieniowa i siem z niej wydostac nie mogiem:(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Bije! 27.11.03, 17:31 Ja przekroczylam 5000 wpisow, choc pisze mniej i nie rozdzelam tresci jednego postu na kilka, wtedy mialabym hoho, choc czy to wazne? W kazdym razie cieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Bije! 27.11.03, 18:00 tradycja1 napisała: > Ja przekroczylam 5000 wpisow, choc pisze mniej i nie rozdzelam tresci jednego > postu na kilka, wtedy mialabym hoho, choc czy to wazne? > W kazdym razie cieszy. Wow!!!!!! Gratulacje - i dla Ciebie, i dla Qwerty'ego! Wolę nie liczyć swoich, przy Was jestem pikuś! Choć też uważam, że nie o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Bije! 27.11.03, 18:02 Teklat nie musisz liczyc:) Licznik policzyl za Ciebie wystarczy zerknac w -swoje forum- :) Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Bije! 27.11.03, 18:18 No dobra - sprawdziłam - 935... Z czym do gościa? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 22:31 Gratulacje dla wszystkich! Ja od siebie dodam, że te moje 3000 (no, teraz już troszkę więcej), to jest tylko forum Tarnów, ewentualnie z kilkadziesiąt na Tarnów i okolice, i jeszcze z naście gdzieś indziej. Ale główna koncentracja - z racji mojego nicka - mieści się na niniejszym forum. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 22:39 P.S. A ja rzeczywiście rozdrabniam się i dzielę swoje wpisy. Ale tak jest mi trochę łatwiej. Czasami ciężko się pisze taki przydługawy post, pote ciężko też takie się czasami czyta. Niekiedy również trudno jest mi coś połączyć sensownie jedno z drugim - a po wpisaniu w dwóch oddzielych postach nie ma tego problemu. No i nierzadko o czymś zapomnę i dodaję dopiero po chwili. I potem jest jak jest, wychodzi jak wychodzi i widać jak widać. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
okropna_gadula Re: Bije! 27.11.03, 23:03 No dobra!sprawdziłam : 135 -strasznie cieniutko. Ale za to jaka jakość:))))) A na swoje usprawiedliwienie dodam ,że zalogowałam się dopiero we wrześniu a odkryłam forum gdzieś wczesną wiosną.Wcześniejsze wpisy były jako gość-choć pod tym samym nickiem.I właśnie wiosną byłam chyba najbardziej aktywna na FT. Teraz niestety tylko dorażnie:((((( Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 23:05 Na pewno przyjdą jeszcze te lepsze czasy! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Ciekawa liczba 15.03.04, 21:21 Właśnie zerknąłem na Moje forum. Pokazało tam, że w tej chwili stuknęło mi 5555 wpisów. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Ciekawa liczba 16.03.04, 04:11 a ja mam 6885,gdzie ja sie tak naprodukowalam?bosh Odpowiedz Link Zgłoś