26.11.03, 21:39
Co? Licznik!
Mam już 3000 wpisów jako zalogowany użytkownik. A do tego jeszcze kawałek
kariery na tym forum jako Gość.
Ale to zleciało.
Obserwuj wątek
    • qwerty.tarnow Re: Bije! 26.11.03, 21:49
      Czy wraz z taką liczbą wstępuje się już w tzw. wiek średni? ;-PPP
      • ellenai Re: Bije! 26.11.03, 23:25
        e tam z taka aktywnoscia to sie odmladzasz, ze mna ostatnio bardzo kiepsko
        jest, zlapalam grype i ledwo zyje, w poniedzialek "zagoraczkowalam" sie na
        smierc, dzis sie zakaszle heheh, mowie ci -choc dopiero sroda dzis to od
        poczatku tygodnia pare razy "umieralam" heheh ale wroce do was, i przede
        wszystkim poodpisuje na maile,bo straszliwe mam zaleglosci:((((
        • qwerty.tarnow Re: Bije! 26.11.03, 23:55
          Odmładzam się? :-) Chyba jednak raczej nie. Ale dzięki za słowa pocieszenia.
          I wiedz, że czuję prawie to samo co Ty - też się nie mogę dalej pozbyć
          przeziębienia, choć u mnie nie ma ono aż tak wielkich rozmiarów.
          Trzymaj się! :-)))
          • ellenai Re: Bije! 27.11.03, 00:38
            badz optymista,-Odmadzasz sie- i juz:)))))))))))
            male przeziebionko to bylby balsam dla mnie, rozkosz prawdziwa, a ja tu
            wpadalam w straszna dziure przeziebieniowa i siem z niej wydostac nie
            mogiem:((((((
            • qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 09:01
              Będzie dobrze! :-)
    • tradycja1 Re: Bije! 27.11.03, 17:31
      Ja przekroczylam 5000 wpisow, choc pisze mniej i nie rozdzelam tresci jednego
      postu na kilka, wtedy mialabym hoho, choc czy to wazne?
      W kazdym razie cieszy.
      • teklat Re: Bije! 27.11.03, 18:00
        tradycja1 napisała:

        > Ja przekroczylam 5000 wpisow, choc pisze mniej i nie rozdzelam tresci
        jednego
        > postu na kilka, wtedy mialabym hoho, choc czy to wazne?
        > W kazdym razie cieszy.

        Wow!!!!!! Gratulacje - i dla Ciebie, i dla Qwerty'ego!
        Wolę nie liczyć swoich, przy Was jestem pikuś!
        Choć też uważam, że nie o to chodzi.
        • tradycja1 Re: Bije! 27.11.03, 18:02
          Teklat nie musisz liczyc:) Licznik policzyl za Ciebie wystarczy zerknac w
          -swoje forum- :)
    • teklat Re: Bije! 27.11.03, 18:18
      No dobra - sprawdziłam - 935... Z czym do gościa? :)))
      • qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 22:31
        Gratulacje dla wszystkich!
        Ja od siebie dodam, że te moje 3000 (no, teraz już troszkę więcej), to jest
        tylko forum Tarnów, ewentualnie z kilkadziesiąt na Tarnów i okolice, i
        jeszcze z naście gdzieś indziej. Ale główna koncentracja - z racji mojego
        nicka - mieści się na niniejszym forum. :-)
        • qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 22:39
          P.S. A ja rzeczywiście rozdrabniam się i dzielę swoje wpisy. Ale tak jest mi
          trochę łatwiej. Czasami ciężko się pisze taki przydługawy post, pote ciężko
          też takie się czasami czyta. Niekiedy również trudno jest mi coś połączyć
          sensownie jedno z drugim - a po wpisaniu w dwóch oddzielych postach nie ma
          tego problemu. No i nierzadko o czymś zapomnę i dodaję dopiero po chwili.
          I potem jest jak jest, wychodzi jak wychodzi i widać jak widać. :-)
      • okropna_gadula Re: Bije! 27.11.03, 23:03
        No dobra!sprawdziłam : 135 -strasznie cieniutko.
        Ale za to jaka jakość:)))))
        A na swoje usprawiedliwienie dodam ,że zalogowałam się dopiero we wrześniu a
        odkryłam forum gdzieś wczesną wiosną.Wcześniejsze wpisy były jako gość-choć
        pod tym samym nickiem.I właśnie wiosną byłam chyba najbardziej aktywna na FT.
        Teraz niestety tylko dorażnie:(((((
        • qwerty.tarnow Re: Bije! 27.11.03, 23:05
          Na pewno przyjdą jeszcze te lepsze czasy! :-)
    • qwerty.tarnow Ciekawa liczba 15.03.04, 21:21
      Właśnie zerknąłem na Moje forum. Pokazało tam, że w tej chwili stuknęło mi 5555
      wpisów.
      • tradycja1 Re: Ciekawa liczba 16.03.04, 00:28
        ja mam ok 6300.
        • ellenai Re: Ciekawa liczba 16.03.04, 04:11
          a ja mam 6885,gdzie ja sie tak naprodukowalam?bosh
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka