Dodaj do ulubionych

Monitoring Przetargów

11.06.12, 13:13
Korzystacie z usług firm, które profesjonalnie zajmują się monitoringiem przetargów?
Jakie są wasze opinie? Czy dostajecie komplet informacji ?
Obserwuj wątek
    • msisz Re: Monitoring Przetargów 11.07.12, 15:12
      Ja korzystam z systemu InfoOne. Oprócz raportów e-mail mam dostęp do analizy działań zamawiających i wykonawców. Mogę też sprawdzić ceny w przetargach jakie wygrywali. Te wszystkie informacje dostępne są bezpośrednio z raportu. Posiada Informacje z UZP, TED, KIO, dofinansowania UE, przetargi prywatne i zagraniczne. Bardzo fajny system. Polecam innym.
    • jobs187 Re: Monitoring Przetargów 02.11.12, 23:17
      Witam,

Ja polecam serwis przetargowy informa24.pl. Startuje w przetargach budowlanych i remontowych ale są tam wszystkie branże.
      • budowlaniec59 Re: Monitoring Przetargów 22.01.13, 08:52
        Ja osobiście korzystam z portalu www.e-impala.pl
        Ceny w porównaniu z konkurencją bardzo przyzwoite, miła obsługa. Portal przetargowy bardzo funkcjonalny. Dużo informacji o zamówieniach publicznych. Wyszukiwarka kodów CPV i wszystko co może sie przydać.
        • mirkamolska Re: Monitoring Przetargów 05.04.13, 13:58
          mój mąż często bierze udział w przetargach i korzysta od kilku lat już z usług portalu Oferent. codziennie mamy nowe przetargi z branży budowlanej na email (akurat taka nas interesuje), ale z tego co wiem to można sobie wybrać zakres branż i obszaru terytorialnego z którego chce się dostawać oferty przetargowe. Na początku dają 20 dni bezpłatnie na próbę. z mojego doświadczenia nie mogę narzekać- portal solidny,a i co jest ważne przede wszystkim jest miła obsługa (bo to często też zniechęca jak się z kimś nieuprzejmym rozmawia). myślę, że warto spróbować przetargi
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka