wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:23 Urząd Federalny ( w dodatku statystyczny) alarmuje: Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:24 W 2012 roku na terenie DOjczlan Jugen-dam-ty odebrały dzieci Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:25 to dwieście dodatkowych sztuk do tych 40 tysiączaków! Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:29 że Prawdziwe Polki nigdy nie będą mieć do czynienia z Jugen-nie dam-tem! Odpowiedz Link
wscieklyuklad Re: FUS 14.08.13, 19:30 No chyba, że macie już pełnoletnie dzieci (jak ja) Odpowiedz Link