Dodaj do ulubionych

Odmłodzić pisonie chujki

12.03.20, 15:24
"No to cóż...". Skandaliczne słowa europosła PiS na temat ofiar koronawirusa.

Always Look On The Bright Side Of Life" – dobrze, gdy ta zasada przyświeca nam w trudnych chwilach w życiu. Gorzej jeśli ktoś tą maksymą rzuca, gdy nikomu raczej do śmiechu nie jest. Europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami, co się stanie, gdy ofiar śmiertelnych koronawirusa będzie więcej. I dostrzegł w tym pewien plus.
Prezydent Andrzej Duda jeszcze w środę przyznawał, że niestety, ale zgonów należy się spodziewać. W czwartek to się potwierdziło. W szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta, u której na początku tygodnia potwierdzono koronawirusa.

Prezydent oraz minister zdrowia złożyli kondolencje rodzinie zmarłej (koronawirusa stwierdzono także u jej córki oraz u męża, który jest szafarzem w kościele w miejscowości Czapury pod Poznaniem).

Europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wystąpił parę godzin przed tym, jak poinformowano, że jest w Polsce pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa, ale i tak musiał przecież zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji. A jednak...

– Ten wirus jest głównie niebezpieczny dla osób powyżej lat 60, więc gdyby rzeczywiście nastąpił ten bardzo czarny scenariusz, no to cóż: nasze społeczeństwa się trochę odmłodzą, prawda? – skomentował polityk PiS, a na jego twarzy zagościł lekki uśmiech.

Co za chuj!
To zbieranina niewyobrażalnych skurwysynów.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka