Dodaj do ulubionych

Chono Rowy debil

06.04.20, 15:08
gowiniątko rozdarło szatę Rejtana.
Z rozczarowaniem przyjąłem formę dymisji, spodziewałem się bowiem przyjęcia pozycji horyzontalnej przy Seymowym wyjściu "pod krzyżem", blokady nożnej w formie szpagatu oraz rozchełstanej na owłosionej piersi koszulinie pod niedbale poluzowanym i nieco krzywo ułożonym krawatem.
Oczekiwałem okrzyku podobnego do "po moim trupie", co doskonae wpisywałoby się w wirusową pandemię.
Znając odwagę osłów, po takim dictum z pewnością nie znalazłby się nikt chętny przeskoczenia/zdeptania/przejścia leżącego bohatera - groza zarażenia pokierowałaby mafią ku drzwiom wahadłowym - położonym u schodów szczytu.
gowiniąko straciło więc niepowtarzalną szanse równie okazałego przejścia do historii naszego parlamentaryzmu. Za lat setki wciąż będą wspominać Rejtana, a nazwisko gowin nie wywoła ani dreszczyku emocji, ani wzmożenia uczuć patryotycznych, ani chęci naśladownictwa.
Stanęło to jak jakaś wołowa dupa przed wysuniętym na 1.85 mikrofonem i łamiącym się głosem oznajmiło, że spierdala z rządu zostawiając tam znajdkę emilewicz.
Powód? Protest wobec procedowania terminu wyborów majowych.
Powód protestu? Poczucie honoru rejterującego.
Toże nakazało, by jego byłe już przydupasy winny poprzeć mafię.

podsumowanie.
Dowiedzieliśmy się, że gowiniatko ma chonor.
Dowiedzieliśmy się, że gowiniatko uważa, że byłe już przydupasy nie mają chonoru.
Bo gowiniątko nie pozostawiło im możliwości wyboru.
Jeśli czyjś honor nie pozwalał wesprzeć bandyckiego pomysłu pisoniego bydła, to musiał zmutowac w kierunku chonoru.
Na szczęście dwójka jego byłych miała należyte pojecie honoru.
terleckie ostrzegło, iż ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Dziś wieczorem będzie reasumpcja, a nocą pierwsze, drugie i n-te czytanie.
Jutro rankiem Senat otrzyma ustawkę do procedowania.
I żydolewacka totalna opozycja przestanie się śmiać wsłuchując się namiętnie w rechot mafii.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka