Dodaj do ulubionych

POLSKA............R.I.P

13.07.20, 07:35
...i tyle w temacie.
Obserwuj wątek
  • 1zorro-bis Re: POLSKA............R.I.P 13.07.20, 07:44
   Wadim Tyszkiewicz FP
   2t SpolSstngdscdiso.nred
   · Mit Öffentlich geteilt
   Jak mogłaś tak nisko upaść i się upodlić, Polsko?
   Polacy dali się kupić cwaniakom i hochsztaplerom za swoje własne pieniądze. Ale dopiero teraz, po wyborach, przyjdzie do zapłacenia prawdziwy rachunek.
   Nasz kraj jest pęknięty i rozdarty na pół. Przed nami trudne lata. Szkoda. Czas ucieka, a życie jest jedno.
   Polacy wybrali marionetkę, pacynkę sterowaną z Nowogrodzkiej, która będzie posłusznie realizować plan odsuwania nas od cywilizowanej Europy.
   Polacy za swoje własne pieniądze (2 mld zł) dali się nakarmić jadem sączonym z prymitywnych przekazów na czerwonych paskach telewizji, która ma w nazwie: "Polska".
   Polacy kupili kartonowe obietnice rozdawane przez partyjnych dygnitarzy, którzy rozjechali się po miasteczkach i wsiach całej Polski ekskluzywnymi, rządowymi limuzynami prowadząc kampanię ogłupiania du,nego narodu.
   Kłamstwa i miliardowe afery tej władzy, na niespotykaną dotąd skalę, suweren wybaczył, choć nie wybaczył zjedzonych ośmiorniczek poprzednikom. Ot co znaczy skuteczna propaganda (Kurski: "ciemny lud to kupi"). Co tam zagrabione czy zmarnowane miliardy, liczy się moja jałmużna, ochłap w garści.
   Cena honoru i rozumu jest dość niska: 500 zł (przez 5 lat połowę wartości już zżarła inflacja) czy 800 zł raz do roku (mniej niż roczna rewaloryzacja za poprzednich rządów).
   Nawet mityczni, emerytowani "SBecy" i "komuniści" zagłosowali za Duda-PiSem. Ludziom minionej epoki, którzy budowali powojenną Polskę i żyli w PRLu, było zawsze bliżej do SLD, niż do PiS. A jednak, mimo poniżania i opluwania. Okazuje się, że wszystko jest kwestią ceny.
   Co teraz du.ny Narodzie?
   Wybrałeś but i dyktaturę. Wybrałeś autorytaryzm zamiast wolności i demokracji, za którą ojcowie przelewali krew.
   Będzie bolało.
   P.S. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję wszystkim godnym Polkom i Polakom, którzy się zmobilizowali w walce o wolną i demokratyczną Polskę, i poszli na wybory. Było nas niestety o 1-2% za mało. Ci, którzy zostali w domach, niech teraz noszą piętno hańby, tak jak ci, którzy upodlili się za pisowskie srebrniki. Jeśli to prawda, że nie zagłosowało aż 240 000 wyborców SH, to ja wycofuję się z jakiejkolwiek działalności, choć planowałem zaangażowanie na rzecz "żółtych". Strzelić focha i sprzedać Polskę? To nie moje klimaty.
   P.S.II. I jeszcze jedno: zanim PiSowska sfora skoczy mi do gardła, proszę o wykasowanie z grona moich znajomych wszystkich tych, którzy zamiast za demokracją i samorządem, zagłosowali za dyktaturą partyjnych sekretarzy.
   W życiu osiągnąłem bardzo wiele, w samorządzie niemal wszystko, podniosłem moje miasto z ruiny, poświęcając temu 17 lat mojego życia, mam ogromne doświadczenie i wiedzę, i... muszę ustąpić pola partyjnym naganiaczom, miernym sekretarzom partii. Powodzenia, Polsko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka