sorel.lina 16.07.20, 16:02 Kłamców lekceważących prawo i niszczących praworządność nie zaprasza się! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dunajec1 Re: Afront? 16.07.20, 18:25 Ale "My" oglosimy ze to my nie chcemy tam jechac bo z zabojadami w uklady wchodzic nie bedziemy, zawsze przeciw nam sa. Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Afront? 16.07.20, 19:39 no, bo te zabojaby musialyby sie od Polakow nauczyc widelcem jesc! Odpowiedz Link