16.07.20, 16:02
Kłamców lekceważących prawo i niszczących praworządność nie zaprasza się!

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/109909462_329362145125749_3356864913925657651_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=-aUqKrMHMMkAX-UtjcF&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=605de0a3214ce6450f0e0a564a710df5&oe=5F352156
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Afront? 16.07.20, 18:25
      Ale "My" oglosimy ze to my nie chcemy tam jechac bo z zabojadami w uklady wchodzic nie bedziemy, zawsze przeciw nam sa.
      • 1zorro-bis Re: Afront? 16.07.20, 19:39
        no, bo te zabojaby musialyby sie od Polakow nauczyc widelcem jesc!big_grinbig_grinbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka