Dodaj do ulubionych

Pytanie do Aldonki.....

08.08.20, 22:04
...a ty cipo kim jestes, he?big_grin

al-szamanka Re: Margot aresztowane 08.08.20, 20:23
Najsmieszniejsze, że ten agresywny facet nie tylko jest kobietą, ale jak widać z powyższego zdjęcia, także lesbijką.

Zakamuflowana?big_grinbig_grinbig_grin
Obserwuj wątek
  • 1zorro-bis Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 10:35
   ty buraku podobno z wykszalceniem po psychologii zajmujesz sie niepelnosprawnymi?
   Ty sie zajmujesz?! Ty ??! Chyba tylko sracze tam pucujesz....smirk

   al-szamanka Re: Margot aresztowane 09.08.20, 18:45
   Wiecie co? Byli kiedyś hippisi, potem punki - być może gdzies się paru z nich jeszcze zachowało, ale daaaaaawno nie widziałam i nie słyszałam o nich. Teraz jest LGB.
   Trochę poczekamy a i ci lesbopedalscy zboczeńcy pójdą w zapomnienie.
   • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 12:02
    Fucktycznie psycholog o wiedzy PODSTAWOWEJ nigdy nie wypisywałby (głosił) takich bredni świadczących o ZEROWYCH KWALIFIKACJACH, ani tez nie uczestniczył w dyskusjach prowadzonych przez jeszcze większe dyletantki (namawiające nomen omen do seksualnego gwałtu techniką wywiedziona niewątpliwie z doświadczeń własnych)

    cdn
    • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 12:08
     A przecież wystarczy sięgnąć do Wikipedii i zapoznać się nie z teoriami z końca lat 70-tych ub. wieku, gdy studiujące myślało na zajęciach jak jest śliczne miast uważać na treści przekazywane przez renomowanych wykładowców (choć oczywiście poglądy na homoseksualizm uległo w kolejnym półwieczu niewyobrażalnej ewolucji - tyle, że opiekunię zatrzymało się na poziomie średniowiecza)
     A więc WIKI.

     Naukowcy nie wiedzą dokładnie, co determinuje orientację seksualną danej osoby, ale uważają, że jest ona spowodowana złożoną zależnością wpływów genetycznych, hormonalnych i środowiskowych i nie uważają, by była ona kwestią wyboru. Uznają teorie biologiczne, i choć niektórzy wskazują także czynniki społeczne, to istnieje znacznie więcej dowodów na biologiczne podłoże orientacji seksualnej niż jej społeczne uwarunkowania, zwłaszcza w przypadku mężczyzn (to wiele tłumaczy gdy mowa o pieprzeniu banialuk przez opiekunię).
     Nie ma przekonujących dowodów, które sugerowałyby, że rodzicielstwo lub doświadczenia z wczesnego dzieciństwa odgrywają rolę, jeśli chodzi o kształtowanie orientacji seksualnej. Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że aktywność homoseksualna jest nienaturalna, badania naukowe wykazały, że homoseksualność jest NORMALNĄ I NATURALNĄ wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków psychologicznych

     cdn
     • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 12:49
      Poza ludźmi zachowania homoseksualne zostały udokumentowane u wielu gatunków zwierząt]. Nie ma wystarczających dowodów na poparcie interwencji psychologicznych w celu zmiany orientacji seksualnej. Brak badań dowodzących skuteczności takich interwencji.

      Zatem bełkot opiekunia, iż kiedyś środowisko LGBT zostanie zapomniane per analogiam np. do hippisów PO PROSTU PRZERAŻA.
      Homoseksualizm BYŁ< JEST I BĘDZIE nieuku i zawodowy dyletancie. Tym bardziej, iz:

      Istnieje konsensus naukowy, że homoseksualność jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności .

      W Wiki można zapoznać się z listą Towarzystw Naukowych podzielających ten pogląd.
      Wśród nich są:

      Austriackie Towarzystwo Psychiatrii, Psychoterapii i Psychosomatyki, Federalna Grupa Ekspertów Psychiatrii i Medycyny Psychoterapeutycznej Austriackiego Towarzystwa Medycznego, Austriackie Towarzystwo Zdrowia Publicznego, Austriackie Towarzystwo Seksuologiczne.

      To tłumaczy bidulko twój zawodowy status. Zdanie egzaminu nostryfikującego w tym kraju było z gry skazane na porażkę wobec ŻADNEJ wiedzy specjalistycznej.

      A cóż starożytni?

      Hipokrates, grecki lekarz żyjący na przełomie V i IV wieku p.n.e., wśród zaburzeń psychicznych wymieniał „chorobę Scytów” (transwestytyzm), ale nie homoseksualność. (w ówczesnej Grecji stosunki seksualne między dojrzałymi a dorastającymi mężczyznami BYŁY NORMĄ!)

      Soranus z Efezu, grecki lekarz żyjący na przełomie I i II wieku n.e. i Caelius Aurelianus, rzymski lekarz praktykujący w V wieku n.e., w swoich pracach zaliczali homoseksualność do zaburzeń psychicznych.

      Awicenna, perski lekarz żyjący w latach 980–1037 n.e., w Kanonie medycyny sklasyfikował pasywną homoseksualność jako zaburzenie psychiczne.

      A sam Zyga Freud - Austriak wszakże?

      Jak pisze Wiki - wedle Sigmunda Freuda (1905/1915), austriackiego lekarza i twórcy psychoanalizy, każdy człowiek rodzi się biseksualny. Nie uważał on homoseksualności za chorobę, lecz nie uznawał, że jest ona tak samo normalna jak heteroseksualność. Zdaniem Freuda, homoseksualizm był wynikiem zatrzymania rozwoju seksualnego.

      Badania naukowe pokazują, że homoseksualność nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi. Homoseksualność została wykreślona przez Światową Organizację Zdrowia z dziesiątej rewizji klasyfikacji ICD, która ukazała się w 1992 roku.(ICD to klasyfikacja międzynarodowa jednostek chorobowych - przy. mój).
      Ówczesne przekonanie o patologicznym charakterze homoseksualności bazowało na błędnych metodologicznie badaniach opartych na obserwacjach osób homoseksualnych osadzonych w więzieniach i takich które znalazły się w szpitalach psychiatrycznych na skutek innych problemów psychicznych bez badań porównawczych osób heteroseksualnych i osób homoseksualnych zdrowych psychicznie przebywających na wolności. Istnieje badanie naukowe opublikowane psycholog Evelyn Hooker, w którym wskazuje ona że eksperci w dziedzinie zdrowia psychicznego nie są w stanie rozróżnić osób homoseksualnych od heteroseksualnych na podstawie testów stosowanych powszechnie wtedy przy diagnostyce psychiatrycznej. To badanie było jednym z argumentów wskazujących że postrzeganie homoseksualizmu jako patologii psychicznej opierało się na wadliwych metodologicznie badaniach i uprzedzeniach społecznych, a nie na faktach naukowych.

      (czyli Ciemnogród)

      cdn
      • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 12:54
       Homoseksualność została sklasyfikowana jako dewiacja seksualna zarówno w pierwszym wydaniu Diagnostycznego i Statystycznego Podręcznika Zaburzeń Psychicznych (DSM-I) z 1952 roku, jak i w drugim wydaniu (DSM-II) z 1968 roku.

       W DSM-III-R, opublikowanym w 1987 roku, ta diagnoza została zarzucona, tym samym Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uznało homoseksualność za normalny wariant ludzkiej seksualności. W tym wydaniu DSM, a potem również w DSM-IV (1994) i DSM-IV-TR (2000) „utrwalone i znaczne cierpienie związane z orientacją seksualną” zaliczono do kategorii zaburzeń seksualnych nieokreślonych inaczej.

       Łopatologicznie dla opiekunia i miłośniczek seksu analnego z bezpośredniego otoczenia tegoż -
       homoseksualizm jest uznany za chorobę wyłącznie wtedy, gdy osoba z powodu takiej orientacji seksualnej odczuwa dyskomfort.

       SKUMAŁO?
       W 2013 roku ukazał się DSM-5, w którym ta kategoria diagnostyczna została usunięta.
       • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 13:05
        Od VI rewizji ICD w 1948 aż do IX rewizji w roku 1975 homoseksualizm zaliczano do dewiacji seksualnej.

        17 maja 1990 roku Światowe Zgromadzenie Zdrowia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zaaprobowało depatologizację homoseksualności. (z pewnością wskutek interwencji Sorosa lub Gatesa - przyp. mój))
        W 2004 roku na pamiątkę tego wydarzenia 17 maja ustanowiono Międzynarodowym Dniem Przeciw Homofobii, który od 2015 roku obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

        Może zatem Azjaci mają w tym względzie zdanie odrębne?
        Nic z tego.
        Chiny - tamtejsza klasyfikacja schorzeń psychiatrycznych od 2001r nie uznaje homoseksualności za zaburzenie psychiczne, choć nie uważa jej za normalny wariant ludzkiej seksualności.

        Szkoda czasu na dalszą łopatologię.
        Ale Czytelnik ma prawo poznać aktualny stan WIEDZY NAUKOWEJ w tym temacie.
        Sprowadzanie homoseksualizmu wyłącznie do stosunków analnych (ukryte tęsknoty krytykantów?) jest trywializacją problemu jakże powszechną na niszowym forum portalu GW.
        Tyle, że wykształcenie - nawet mimo braku sukcesów zawodowych - winno obligować do przynajmniej prób (niekoniecznie udanych ze względu na prymitywizm dyskutantek w tej dziedzinie) przedstawienia problemu w sposób ocierający się choćby o fachowość.
        Niestety opiekunię przerosło to wyzwanie.
        • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 13:17


         Mazurek zauważa. Mężczyzna może chcieć zostać kobietą, by mieć szybszą emeryturę.

         polityczek.pl/uncategorised/13487-mazurek-zauwaza-mezczyzna-moze-chciec-zostac-kobieta-by-miec-szybsza-emeryture?fbclid=IwAR2fCYU-3Aqm7oH-tk6Q5wKDa-rNxTfzoxz9ve2WJMi57bXEVjFeDsvB7W8

         Identyczny poziom wiedzy jak omówione forum.
         Absolutna atrofia mózgu.
         • wscieklyuklad Re: Pytanie do Aldonki..... 10.08.20, 13:21
          I stąd zamiłowanie infantylnych do skrajnie infantylnego psiaka.

          Andrzej Duda tuż po zaprzysiężeniu wyleciał śmigłowcem do prezydenckiego ośrodka w Juracie. Musi odpocząć.

          Tam w towarzystwie SOP często korzysta ze sportów wodnych. Jak donosi se.pl w niedzielę na skuterze miał wypadek.

          Prezydent najpierw siada sam za sterami potężnej maszyny. Z dużą prędkością wykonuje kilka rund. Później wraca na pomost, gdzie jego wyczyny podziwia kilka osób. Andrzej zmienia maszynę i na jej pokład zabiera pasażerkę. (…) W pewnej chwili maszyna przechyla się na bok, a pasażerowie lądują w wodzie, trzymając się kurczowo przewróconego skutera – informuje se.pl

          Prezydenta i jego pasażerkę ratowali agenci SOP pływający obok.

          Pytanie tylko czy prezydent ma patent sternika?

          Podobno uczy się na sternika, bo ono się cały czas uczy - w trakcie jazdy skuterem wodnym bez uprawnień też się łuczy. I dlatego na łuku wypadła pasażerka (przyp mój).

          https://politycznapolska.info/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot_20200810_090522.jpg

          https://politycznapolska.info/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot_20200810_090546.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka