25.10.20, 18:43
Idol, autorytet, guru miłośników „ dobrej zmiany”. Bez komentarza.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122594580_10157728864763595_3526535258618102361_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3Cy3GmSBxcoAX-GLctw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=d5f7c055388d384531c799cceb47aa92&oe=5FBAD62B
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Rafał... 26.10.20, 01:13
      Z netu.

Kaczor sam się zaje...ał... Naprawdę cała Polska jest w ogniu. W Olkuszu - tysiąc osób, kilkanaście tysięcy (i to wg policji, czyli trzeba przemnożyć przez 2 lub 4) w Białymstoku, setki osób w 9-tys. Pobiedziskach w Wielkopolsce, w Nowym Dworze Gdańskim przyłączyli się rolnicy na traktorach, a w Toruniu: "Jebać Rydzyka" i "Zdejmij koloratkę, przeproś matkę".
      I jeszcze za GW (setki osób w Świeciu): "W przeważającej większości były to kobiety w średnim wieku, nie brakowało towarzyszących im mężczyzn, a nawet całych rodzin. Pojawiło się też dużo młodzieży.
      Ludzie nieśli hasła: "Wybór, nie zakaz", "Macie krew na rękach", "Wyrok za bycie kobietą", "Boli mnie Polska, wisi mi krzyż".
      Polska jest kobietą. Mądrą, piękną i wkurwioną na maksa!

https://oko.press/images/2020/10/poznan.jpg

https://oko.press/images/2020/10/122485003_363453558226340_3984473917413300380_n-1536x1152.jpg
                • sorel.lina Re: Rafał... 26.10.20, 11:47
                  PRZEGIĘCIE PAŁY

Czekałem na to od pięciu lat. Kiedy wreszcie zbuntują się młodzi ludzie? Kiedy powiedzą tym tłustym, zakłamanym pawianom u władzy "dość"?
                  Gdy patrzę na te tłumy, które wbrew zakazom (obowiązuje zakaz zgromadzeń - wszystkie demonstracje są nielegalne) rozlewają się w tysiącach pod biurami PiS, to serce rośnie.
                  I chcę zaznaczyć, że bardzo podoba mi się wulgarny charakter tych protestów.

Przegięli. Myśleli, że w pandemii przestraszą Polaków. Że już mogą załatwić te swoje zaległe interesy z obrońcami pedofilii w sutannach. Że tematem aborcji przykryją swoje afery z nie działającymi respiratorami, lipnymi testami i maseczkami bez atestu. Że kilka feministek pokrzyczy pod siedzibą kucharki Przyłębskiej i się skończy.

A TERAZ ZACZĘLI SIĘ BAĆ.
                  Jarka wywieźli helikopterem z Warszawy. Duda udaje, że ma koronawirusa. Mateusz apeluje o jedność w obliczu pandemii. Strach widać też w nienawistnych komentarzach. Poseł PiS z Gliwic nazwał protestujące kobiety "małpami". Publicysta TVP, znany dżentelmen Rafał Ziemkiewicz wyzywa protestujących od "młodych kurewek" oraz sugeruje, że kobiety z manifestacji powinno się zabijać.
                  Takie nerwowe ruchy świadczą o tym, że robią w gacie.
                  Kłamią jak zawsze i jak Łukaszenka wezmą na przeczekanie.

Wczorajsze Wiadomości TVP nie informowały w ogóle o protestach. Wszystkie materiały były o tym jak pięknie buduje się szpital na Narodowym i jak dzielnie młodzież oraz władza pomaga seniorom. W ostatniej migawce pokazano, że jacyś oszaleli, lewicowi chuligani weszli na msze i atakują Kościoły, a błyskawica - symbol protestów ma charakter faszystowski.

A WY NIE MOŻECIE TERAZ odpuścić. Bo będzie jeszcze gorzej. Na grzebaniu w majtkach i waszych brzuchach się nie skończy. Zobaczcie tylko co za potwór został ministrem edukacji.
                  W kolejce czeka ZAKAZ ROZWODÓW i CENZURA INTERNETU. To nie są bajki. Oni chcą to zrobić i zrobią. Albo będziemy mieli tu normalną, wolną Polskę, albo Katotaliban.

K. Skiba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka