Dodaj do ulubionych

O’bajubajtek

27.02.21, 19:33
Geny to dramatyczne dziedzictwo. Ten i ów bezczelny chromosom wtrynia się w czyjeś życie i potrafi zjebać je na amen.
W naszym przypadku draństwo chromosomu nie jest unikalne - dotyka paru na dziesięć tysiaków, nic więc dziwnego, źe dotarła też do przysłowiowego Pcimia. Bydlę ma to do siebie, ze dziedziczy się poprzez gen dominujący i z płcią niezwiązany, wobec czego cała rodzinka ma we łbie rąbnięte i to bez szansy oporu.
Rodzisz się z „turetem” i po tobie. No chyba, że jesteś siostrzeńcem witanego na lotnisku sukcesora głosowania w parlamencie UE z wynikiem 27:1. Sam kaczelnik pofatygowało się wtedy z bandą przydupasów do sekcji „przyloty” gdzie w radosnym uśmiechu ukazywało spoza naręcza mocno nadwiędłych kwiatków równie zbutwiałe pniaczki.

Trudno orzec co urzekło emerytowanego zbafcę Narodu w pcimskim świrze - fakt, ze niczym nastolatek zakochało się toto w o’bajubajtku do nieprzytomności, dostrzegając w zachowaniu matoła boskiego ręką tknięcia.
Fakt, jeśli założyć oską kreację świata zatem i DNA skręcenie, to dopust jaki spadł na Pcim można określić nadprzyrodzoną ingerencją, co jednak w niej unikalnego i budzącego Niewysłowioną Miłość w staruszku-geju tego pewnie nie ustalimy.
Po necie krąży bowiem jedynie tekścik wyrzucany do słuchawki, w którym więcej kurew, chujów i podobnie ciepłych odnośników w stosunku do pierwszego pracodawcy matoła niż treści merytorycznych. Bydło uchwyciło się wulgaryzmów jak dobrze naostrzonej brzytwy, wystającej z ostatniej deski ratunku. Przekaz dnia oscyluje zatem wokół usprawiedliwiania rynsztoka w ryju Człowieka Wolności, wolskiego Napoleona itp. Określeń padających z pysków liżących dupsko O’bajubajtka wazeliną namaszczone. N9 bo skoro dotknięty odpustem (czytaj „palcem”) Boga to przecież najoczywistszą oczywistością staje się potoczysta łacina kuchenna płynąca z jestestwa wręcz tak wyróżnionego.
Przekaz ów kupi jednak jedynie Lud Ciemny a w tej rzeszy zakamuflowana opcja niemiecka i faszyzująca łemigracja ale przecież nie człek myślący. Przekleństwa w chorobie trawiącej o’bajubajtka jakkolwiek rzucane są pod adresem konkretnej osoby, to jednak wplecione w treść wypowiedzi nie mają żadnego sensu. Rynsztok w ryju bur Mistrza cechuje zaś tak,olbrzymi ładunek nienawiści, iż nie można podciągnąć pod siłę wyższą (chorobę) nawet w promilu.

Na temat swego schorzenia wypowiedziało się też samo matolę, twierdząc, że aczkolwiek dotkliwe w młodości, zostało obecnie opanowane w stopniu zadowalającym co jest zdecydowanym bełkotem, gdyż choroby uwarunkowane genetycznie są niestety czymś trwałym, zatem gdyby przyjąć przekaz dnia, iż stek wyzwisk jest konsekwencją choroby, to stąd przecież wniosek prosty, iż.... choroba jest od remisji równie odległa, jak Pluton od Alfa Centauri. Włazidupcy tłumaczący wulgarność nowej miłości kaczajewa pogrążają toto zupełnie, dowodząc, iż kłamie mówiąc o choroby swej skutecznym stłumieniu.
A człek chory kurwujący i rzucający mięsem z częstością nadświetlną jako potencjalny reprezentant zagarnianych przez mafię kolejnych sektorów ekonomicznych/społecznych naraża Powstały z Kolan Naród na kłopoty, bowiem któż zagwarantuje, iż w rozmowach z partnerami negocjacyjnymi czy uczestnikami spotkań/konferencji, nie rzuci jakimś chujem w kierunku ważnego prezesa, lub cipą wobec członkini zarządu

No dobra, wobec tego co mogło podpalić ogień miłości w wystygłym tyglu kaczelnika?

Otóż schorzenie siostrzeńca sołtysowej cechuje tendencja do podskakiwanie, obracania się wokół własnej osi, czy wreszcie natarczywe i nie do opanowania dotykanie osób z otoczenia.
Pod tym względem o’bajubajtek wpisuje się doskonale w rewztę mafijnego bydła.
kaczelnik uwielbia takie bezwolne i bezmyślne stado tknięte kołowacizną. Toto jest jak Batiuszka Stalin, który rechotał zmuszając swych notabli do zachowań poniżających i komicznych zarazem.
Podskakujący bur Mistrz ze stekiem wyzwisk na ryju jest tego stada kwintesencją.
I to z pewnością jeden (choć nie jedyny) z powodów tej starczej miłości.
Obserwuj wątek
               • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 28.02.21, 09:54
                Pupil Kaczyńskiego jako wójt Pcimia załatwiał biznesy nawet na Jasnej Górze

                gazetaplus.pl/pupil-kaczynskiego-jako-wojt-pcimia-zalatwial-biznesy-nawet-na-jasnej-gorze/35111/?fbclid=IwAR3OwUJeYpJu-16Ux3vuXogdfro8Q5ybKLKFEcGChBtqtWX0ezdPwkqfrbw
                • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 28.02.21, 14:13
                 Zespół taboreta z komentarzem z neta.

                 https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155794263_267592301399013_6497300439707931976_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SMlDxhkmkBIAX_N4sw-&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=744e47b69ac27b05ba292e9cf5439122&oe=606118AC

                 ZESPÓŁ TABORETA
                 Obajtek jest kopią zapasową Morawieckiego, nawet w typie okularów, czy raczej w erotycznym typie Kaczyńskiego dobierającego sobie uładzonych parobków jak spod patologicznej sztancy.
                 TVP broniąc Obajtka nazywa jego chamstwo zespołem Tourette'a. W lud pójdzie wieść, że to syndrom taboreta, czyli stołka którego się trzyma orlątko Orlenu. Bo stołek jest gniazdem rządzących, dawniej zwano go w Polsce stolcem. Słusznie - władza zawsze osrywa Polki i Polaków. Polki bardziej. Osrajtek należy więc do polskiej tradycji.
                 PiS ujdzie sprawiedliwości dzięki diagnozie psychiatrycznej. Nie można będzie karać całego zespołu psychopatycznego: prezydent, premier, prezes. Wsadzić do więzienia cierpiących, na zespół psychopatologicznej dysocjacji osobowości? Nowoczesne sumienie nam nie pozwoli tak, jak w 89 chrześcijańskie miłosierdzie ułaskawiło komuchów.
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 28.02.21, 19:13
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155509441_212075630700415_4814902758110084080_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=JS2o3jucpTkAX9Imq_s&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9ea7b9aeedacb95df7ce664da4032bbc&oe=605F7CE2

                          Pic na wodę - fotomontaż, czyli: Sukcesy finansowe o'Bajtka - Wójta Orlenu... 🤣
                          Przez okres wójtowania o'Bajtka w Orlenie, akcjonariusze stracili prawie 21 miliardów złotych, czyli ok. 45,5% wartości swoich akcji... 🤣
                          Na ile potrafiłem, przejrzałem kursy giełdowe PKN Orlen od początku "kariery" o'Bajtka w tej firmie, do dnia dzisiejszego. Podane są kursy akcji w zł; odpowiadająca im wartość giełdowa całej firmy; zmiana wartości w stosunku do 1 lutego 2018 roku w miliardach złotych; oraz zmiana wartość Orlenu w procentach.
                          Starałem się powiązać zmiany kursu akcji z towarzyszącymi im wydarzeniami...
                          Mam nadzieję, że nie popełniłem poważnych błędów... ☺️
                          Na życzenie prześlę plik PDF...

                          Z netu

                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 01.03.21, 14:30
                          Koleżanka z pracy w gminie Pcim - prezesem Lotosu, krewna wspólnika - wiceprezesem Energa-Obrót, kuzyn w Tauronie, a brat obecnego prezesa Orlenu - szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Oto jak bliscy i znajomi Daniela Obajtka robią kariery za "dobrej zmiany" - Dołęga Mostowicz wielkim pisarzem był

                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 01.03.21, 14:42
                          www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26836444,przyszedl-obajtek-i-wszystko-posprzatal-bliscy-szefa-orlenu.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm&fbclid=IwAR1u8ShniG-pCxRSsE1APGEjvgBYJaHzgfMdedPRuHIYlEXNMDq95iGlVdc
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 01.03.21, 15:05
                          Wojciech Maziarski
                          Rządzenie bardzo wyczerpuje organizm i może być przyczyną wielu groźnych chorób. Unaocznił to przypadek Daniela Obajtka, który nabawił się zespołu Tourette’a. Co prawda na razie w lekkiej formie, bo zaburzenie ujawnia się tylko w czasie prywatnych rozmów za zamkniętymi drzwiami, a w trakcie gali i odbierania tytułu Człowieka Wolności Braci Karnowskich nie daje żadnych objawów. Ale może się pogłębić i wtedy będzie kłopot. Zostanie, dajmy na to, Człowiek Wolności premierem i przywita, dajmy na to, Viktora Orbána słowami: „Stary bucu, na emeryturze powinieneś siedzieć po sześćdziesiątce, kurwa, chuju tryplu”. To byłaby niezręczna sytuacja.
                          Ale nie tylko o zespół Tourette’a chodzi. Władza przyprawia też o inne choroby. Weźmy taką dnę moczanową (dawniej: podagrę). Objawia się m.in. bolesnością kolan – raz większą, raz mniejszą. Człowiek cierpiący na nią w chwili zaostrzenia objawów, pod wpływem silnego bólu potrafi pokuśtykać na mównicę sejmową bez żadnego trybu i obrzucić ludzi wyzwiskami: „kanalie, mordy zdradzieckie”. Potem jest wielkie oburzenie i opozycja to wykorzystuje do swoich celów, a tymczasem to choroba, a nie brak taktu. Człowiekowi wypadałoby współczuć, a nie wyzłośliwiać się.
                          Trudy rządzenia i nocne ślęczenie nad ważnymi państwowymi papierami, drukowanymi małym druczkiem, może spowodować odklejanie się siatkówki. Cierpiący na to odruchowo sięga palcem do oka, by przykleić z powrotem tę siatkówkę – i później przeciwnicy mają używanie, że niby pokazał środkowy palec.
                          Oczywiście dobrze wiedzą, że to choroba, a nie wulgarny gest. Ale właśnie taka jest opozycja – cyniczna, bezwzględna, wyrachowana.
                          Kolejną chorobą spowodowaną przez rządzenie jest pląsawica. Objawia się niekontrolowanymi ruchami ciała i kończyn. Może się zdarzyć, że osoba cierpiąca na tę przypadłość nieintencjonalnie spoliczkuje demonstrantkę z KOD przed Grobem Nieznanego Żołnierza – i oczywiście potem jest skandal, że pełnomocniczka dolnośląskiego wojewody rzekomo bije opozycjonistkę. Albo że patrioci z Marszu Niepodległości kopią kobiety na moście. Albo że w Radomiu w rocznicę Czerwca 76 biją działaczy KOD. Wrogowie Polski tak właśnie wykorzystują choroby, by oczernić patriotów.
                          Rządzenie obciąża też system nerwowy, powodując liczne zaburzenia, nerwice i stany lękowe. Człowiek wyczerpany sprawowaniem władzy może żyć w nieustannym napięciu, obawiając się np., że ludzie, którym podaje rękę na wiecach i spotkaniach z wyborcami, a już zwłaszcza cudzoziemcy, przenoszą na dłoniach zarazki egzotycznych chorób, na które przeciętny Polak nie jest uodporniony. Taka nerwica natręctw powoduje u człowieka władzy kompulsywną potrzebę nieustannego mycia rąk i zamykania granic kraju przed imigrantami.
                          Związana ze sprawowaniem władzy utrata poczucia bezpieczeństwa skutkuje też syllogomanią – czyli patologicznym zbieractwem, podobnym do tego, które czasem dotyka ludzi w zaawansowanym wieku. Gromadzą oni stare kalosze, słoiki, parasole, pudełka po twarożku wiejskim oraz agrafki. Natomiast cierpiący na tę przypadłość ludzie władzy gromadzą posady w zarządach spółek skarbu państwa, nagrody kwartalne i roczne, premie i etaty. Ofiarą kompulsywnego przymusu zbierania takich rzeczy padają także małżonkowie, dzieci, teściowie, dalsi krewni, a nawet znajomi. Nękany taką przypadłością premier, minister czy dyrektor departamentu często wmusza w nich etaty, pensje i premie, nie zważając na ich protesty. A gdy się bardzo opierają, krzyczy, że te nagrody im się po prostu należą.
                          Jak więc widzimy, polska władza płaci zdrowiem za trud rządzenia. To naprawdę słona cena. Inne władze w innych państwach dawno już poszłyby na L4, a nasza wciąż się poświęca. Dla nas to robi, więc winniśmy jej naszą wdzięczność i podziw
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 01.03.21, 18:13
                          Santu stupido...
                          Czyli, jak się za Obajtka na Jasnej Górze modlono. Mszę w intencji poskromienia obajtkowego języka wykupił Orlen a transmisję za pieniądze podatników przeprowadziła Kurwizja Kłamskiego. Ciągi dalsze są możliwe...
                          Piszą w internecie, że metodą na wnuczka oszukano kilku księży...
                          To nic, metodą na Obajtka oszukano cały klasztor...
                          Grupa trzymająca władzę po raz kolejny zmienia przepisy Tarczy ileśtam... A ja się po prostu pytam - nie można było raz a dobrze?
                          Emerycie! I tyle mają im do powiedzenia. Z jednej strony coś niby dają, a z drugiej zabierają. Rosną dopłaty własne do sanatoriów, kurczą się listy leków refundowanych, a wyjścia z impasu jak nie było, tak i dalej nie ma...
                          Prezes pomstował w wywiadzie, że, gdy wygra opozycja, będzie to początek rewolucji obyczajowej, niszczącej polską rodzinę. Prezes dużo mówił o miłości w rodzinie, o dzieciach, o płodności, o aborcji. Hmmm... Chyba jednak teoretyzował, bo praktyki ma zero... To trochę tak, jak z naukami przedmałżeńskimi w kościele, o seksie, o miejscach intymnych. Nasuwa się tu od razu pytanie, skąd oni to znają?
                          Kempa ma wątpliwości, czy kobieta powinna robić karierę bez zgody męża. Patrząc na nią też mam te wątpliwości... Musi mieć bardzo litościwego chłopa, że nie oponował...
                          Mimo poniedziałku, grupa trzymająca władzę trzyma sztangę i robi kabaret...

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 01.03.21, 19:03
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155276259_1106738149798471_2708530005947764063_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sjT84R3OW7AAX9AphMa&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0d89a7361147461f0efc924e415e03e6&oe=60647493

                          PILNE ! Od jutra, kurwa, chrzczone, kurwa , paliwo na każdej , kurwa , stacji , kurwa , Orlenu, kurwa. I chuj. Zapraszam, Obajtek

                          Komentarz z netu

                          Wodą chrzcili paliwo od dawna. Święcona to nasz wolski patent!

                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 02.03.21, 16:30
                          Obajtek uczył się w technikum weterynaryjnym w Nowym Targu.Nauczyciele zapamiętali jego pewność siebie, ambicję i bezwzględność.Pisał donosy na jednego z pedagogów, nie chciał udostępnić sprawozdań finansowych z działalności samorządu szkolnego
                          #PaństwoMafijne potrzebuje takich ludzi
                          właśnie takich

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 02.03.21, 18:07
                          Czytajcie !!!!....włos sie jeży !!!!
                          Mój syn nie wymagał takiej opieki jak on. Uczyłem go, jak się ubierać, jak się zachowywać. Przecież on nie umiał nic. Doradzałem mu we wszystkim, uważałem, że był bardzo zaangażowany w pracę, i nabierałem coraz większego zaufania. Dziś powiedziałbym, że wyrządził mi wielką krzywdę. I że zrujnował relacje rodzinne - mówi Roman Lis, wuj Daniela Obajtka.
                          Roman Lis, wuj Daniela Obajtka: To był młody, zagubiony chłopak. Nie miał co robić, więc zatrudniłem go do pracy. Uważałem, że trzeba mu pomóc.

                          Obajtek miał kłopoty już w szkole, w 1994 roku "Rzeczpospolita" pisała o tym m.in. tak: "Dyrektor zarzucał mu m.in.: destabilizację samorządu, szkalowanie dobrego imienia wychowawcy, szantażowanie rady pedagogicznej, wykorzystywanie pomieszczeń samorządu szkolnego do przenocowywania pijanych absolwentów, uchylanie się od przedstawienia rozliczenia z działalności gospodarczej samorządu, notoryczne kłamstwa i arogancję w stosunku do nauczycieli". Pamięta pan go z tamtych czasów?

                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 02.03.21, 22:10
                          Pamiętacie film fabularny o Mozarcie? Jego podskoki, śmiechy i dziwaczne podrygi?
                          To jeden z tych dotkniętych zespołem taboreta.
                          W odróźnieniu od obajubajtka tknięty palcem Boga
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 04.03.21, 15:56
                          Przeprosin, zaprzestania naruszania dóbr osobistych, usunięcia kłamliwych materiałów i wpłaty 200 tys. zł na Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a domaga się od „Gazety Wyborczej” i jej dziennikarzy w wezwaniu przedsądowym Daniel Obajtek

                          Z netu

                          Nie słyszało? WYPIERDALAĆ!!
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 04.03.21, 18:44
                          Znana dziennikarka nie wytrzymała po słowach Obajtka! Jej wgniatająca w fotel riposta jest hitem sieci.
                          Kilka dni temu Gazeta Wyborcza ujawniła tzw. taśmy Obajtka. Sprawa wywołała lawinę komentarzy w niemal całej Polsce. W poniedziałek na ten temat w programie Fakty po Faktach wypowiedział się również Donald Tusk, który pod adresem prezesa Orlenu nie szczędził gorzkich słów. Problem z panem prezesem Obajtkiem jest taki, że ja bym się zastanawiał, czy zlecić mu prowadzenie stacji benzynowej, a nie Orlenu – mówił na antenie TVN24.
                          Jakkolwiek bulwersujące są sformułowania, których pan Obajtek używa na tych nagranych rozmowach, to jednak dużo poważniejszą sprawą jest to czy on, a także wielu innych mianowanych przez PiS i Kaczyńskiego najwyższych urzędników państwowych, prezesów spółek czy telewizji, ma podstawowe kwalifikacje nie tylko etyczne, ale także merytoryczne.
                          Orlen pod władzą Daniela Obajtka nie jest kwitnącą firmą – kontynuował były premier RP.
                          Na reakcję Obajtka nie musieliśmy długo czekać, ten odpowiedział Tuskowi na Twitterze.
                          Nawiązując do Pana wystąpienia w “Faktach po Faktach” pragnę przypomnieć, że Orlen w ciągu ostatnich 5 lat wypracował 26,2 mld zł zysku. W czasie 8 lat rządów PO-PSL było to łącznie 2,9 mld zł. Natomiast na inwestycje wydajemy 3x więcej niż za Pana rządów. Spokojnego wieczoru – napisał.
                          Jego słowa nie spodobały się znanej dziennikarce, Dominice Wielowieyskiej.
                          Prezes Obajtek zapomniał dodać, że niski zysk na papierze wynikał z tego, iż za czasów PO zarząd Orlenu musiał aktualizować wycenę spółki z powodu inwestycji w Możejki na Litwie. (odpisy z tytułu utraty wartości zgodnie z Międzynarodowym Standardem Rachunkowości (MSR 36) Orlen kupił Możejki w 2006 r. za czasów rządu PiS na żądanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
                          Przez lata spółka borykała się z tym problemem, w końcu uporządkowała ten segment, dzięki czemu Orlen mógł wyjść na prostą i w czasie koniunktury zaczął zarabiać.
                          Nawet jeśli uznać, że ta inwestycja była potrzebna ze względów geopolitycznych (co jest wątpliwe!), to jednak bezczelnością jest zrzucanie winy na zarząd Orlenu za czasów PO, bo niski zysk jest spowodowany właśnie Możejkami.
                          Każdy analityk widzi to gołym okiem. Zresztą sam prezydent Kaczyński przyznawał, że to musi kosztować.
                          Wygląda na to, że prezes Obajtek powinien zapoznać się bardziej wnikliwie z historią spółki, którą zarządza – czytamy na jej facebookowym koncie.
                          netinfo24.pl/.../znana-dziennikarka-nie.../

                          A cóż taki tuman może skumać, brudna pała.
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 04.03.21, 18:51
                          Radosław Fogiel, jeden z rzeczników PiS-u oburzył się na słowa Donalda Tuska o Danielu Obajtku, że zastanawiałby się, czy powierzyć mu prowadzenie stacji paliwowej.
                          Fogiel stwierdził, że D. Tusk nie jest godny komentować działania D. Obajtka.
                          Tu się zgadzam, to nie ten poziom.
                          Zdecydowanie bliższe kulturowo jest komentowanie jego chamstwa przez czeladnika piekarskiego po katolickim liceum. Ten bliski poziom wykształcenia i kultury bardziej pasuje do "ku*w i chu*ów" Obajtka niż przewodniczącego jednej z największych partii europejskich.
                          Adam Mazguła
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 06.03.21, 10:30
                          Bum💥💥 W tym wywiadzie Daniel Obajtek mówi o tym kto go zastrasza i co zamierza dalej. Ważne - tekst nie zawiera wulgaryzmów.
                          czyztak.pl/.../obajtek-o-tasmach-nikt-mnie-nie...

                          Brawo chuju tryplu!
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 06.03.21, 11:28
                          Okazuje się, że Ministerstwo Kultury przyznało na remont dworku Daniela Obajtka nie tylko 791 tys. zł, co ujawniła "Wyborcza", ale też kolejną dotację na 360 tys. zł. A pieniądze - co najmniej 410 tys. zł - dorzuciły też fundacje państwowych firm KGHM i PKO BP - ustaliło OKO.press.
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 07.03.21, 09:34
                          Pojawienie się Obajtka w polityce wydawało się realnym odkryciem Beaty Szydło. Ale teraz, po ujawnieniu taśm, tak już nie jest. Obajtek, jak wielu innych, którym prawo przeszkadzało w interesach, znalazł się w objęciach PiSu głównie za sprawą niejasnych finansów. To one pozwoliły im go dobrze przygarnąć i mocno "zahaczyć". Haki to domena Kaczyńskiego. To dzięki nim Prezes poznał się na Obajtku i zachwycił się jego "osobowością". Taśmy tylko potwierdzają, jak bardzo wójt z Pcimia pasuje do wyobrażeń Prezesa o biznesie. Ale ta wyobraźnia jest chora, bo w Polsce da się prowadzić biznes bez partyjnego wsparcia.
                          Prezes na miesięcznicach dochodził do prawdy (w sprawie zamachu). Nie udało się. Teraz Morawiecki będzie dochodził "do poziomu najbardziej rozwiniętych państw europejskich". Skutek będzie podobny, dalej będziemy błądzić we mgle ich propagandy.
                          Już się bałem, że dalsi znajomi czołowych działaczy PiS mogliby mieć kłopoty z pracą w dyplomacji. Ale teraz, po podpisaniu ustawy przez prezydenta, ścieżka awansu w tej "branży"została tak szeroko otwarta, że nawet przysłowiowy Dyzma będzie mógł ruszyć na ten szlak bez obaw, że zostanie brutalnie zatrzymany przez jakichś "specjalistów" od języków, czy wykształcenia.
                          Kiedy powstawał KOD byliśmy przekonani, że wystarczy dobrze poinformować zwolenników PiS, by przestali go wspierać. Tylko jak do nich dotrzeć, skoro propaganda z TVP i innych mediów tworzy tak trudną do przebycia barierę. Na dodatek ta bariera jest niezwykle skutecznie wzmacniana przez "cały opozycyjny fejsbuk". Ilość nienawistnych wobec PiSowskiego wyborcy wypowiedzi, jaka się na nim pojawia, powoduje, że nawet zainteresowany wieściami z naszej strony zwolennik PiS rezygnuje z czytania. To jak mamy się porozumieć, skoro sami odpychamy ich swoimi poglądami? Bo porozumieć się trzeba. Nie PiSwyborcy są dla nas zagrożeniem, a zwodzący ich politycy. To oni kuszą, kłamią, oszukują. Wyborcy PiS są ofiarami ich manipulacji, a nie sprawcami. Czas to zmienić, czas zmienić naszą "opowieść" o nich. Komuna też nie była piękna, ale Solidarność znalazła z nimi wspólny język, by uratować kraj.
                          Czym się różnimy? W zasadniczych sprawach niewiele. Czyli moglibyśmy iść razem. To spróbujmy. Tu nie chodzi o to, by razem szli politycy, a my wyborcy. Sami zobaczcie, ile my tu mamy na FB baniek informacyjnych. Zwolennicy Trzaskowskieg, Lewicy, Hołowni - to na ogół zupełnie oddzielne światy. A przecież to my zdecydujemy, jaka Polska będzie po PiSie.
                          Trzaskowski ma rację. Zachowania rządzących wyraźnie wskazują, że mają obawy, co do swego pozostania w Unii. Wiedzą, że ich "praworządność" nie będzie przez Unię respektowana, a bez niej, bez podporządkowanie sobie sądów, ich dalsza władza może się skończyć dla nich katastrofą.
                          Hartman diagnozuje. Syndrom BBC; Bezwstyd-Bezczelność-Chamstwo jest chorobą. Czy wystarczy pozbawić ich władzy, by przestali "cierpieć"?
                          Mimo nieustannego ataku rządzących na instytucje państwa demokratycznego, dalej próbujemy żyć nadzieją, że nasza przyszłość nie leży na ulicy, a w urnie wyborczej. To ona ma rozstrzygnąć, jak potoczą sie nasze losy. Nie jest to zandto racjonalna postawa. Od czasu przejęcia TVP przez PiS, żadne wybory nie były w pełni demokratyczne. PiS propaganda miała tak dominującą pozycję, że pokierowała decyzjami setek, jeżeli nie tysięcy obywatelek i obywateli. Te wybory też będa obarczone nierównym traktowaniem, ale czy mamy jakiś lepszy sposób na odsunięcie PiS od władzy?

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 07.03.21, 10:01
                          bortniczuk w sprawie „afery Obajtka”: Technika dzisiaj jest taka, że można sfabrykować każde nagranie rozmowy, a nawet film… Ciekawe skąd ta wiedza? Fabrykują?...

                          Z netu

                          Co za idiotyczne pytanie!

                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 08.03.21, 17:21

                          Lex Obajtek. Jego sprawa zniknęła z sądu, gdy PiS pozmieniał prawo
                          Ewa Ivanova
                          8 marca 2021 | 06:00


                          wyborcza.pl/7,75398,26858443,lex-obajtek-tak-pis-zmienial-prawo-by-oczyscic-prezesa-orlenu.html?fbclid=IwAR20fWlqmIKI1x17o-zeEdDj9ly9jwE4e_48m2qhqYFXq3880b14ytYLW3g
                         • wscieklyuklad Re: O’bajubajtek 12.03.21, 14:32
                          www.onet.pl/?utm_source=l.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=28fba210-e0c6-46e2-b709-195042912e04&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

                          Powolutku, bez pośpiechu. Niech prawda wyłazi na wierzch miesiącami ku utrapieniu bydła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka