ptaku
28.06.06, 19:46
witam
ludziki podczas wycieczki rowerowej po naszych lasach warto bylo by sie czegos
napic i w zwiazku z tym moje pytanie, jak trafic do baru dzik lub dziki,
slyszalem ze taki jest w lesie w choszczowce ale nie mam pojecia jak tam
trafic, a wygoglowac mi sie nie udalo.