Dodaj do ulubionych

jak trafic

28.06.06, 19:46
witam

ludziki podczas wycieczki rowerowej po naszych lasach warto bylo by sie czegos
napic i w zwiazku z tym moje pytanie, jak trafic do baru dzik lub dziki,
slyszalem ze taki jest w lesie w choszczowce ale nie mam pojecia jak tam
trafic, a wygoglowac mi sie nie udalo.
Obserwuj wątek
    • guayazyl1 Re: jak trafic 28.06.06, 19:51
      a ja znalazlem :) ale wychodzi na to ze bar nie za specjalny.

      duch.mimuw.edu.pl/~abuczyns/rower/?a=bialoraffi
      • guayazyl1 Re: jak trafic 28.06.06, 19:57
        no i tu sobie znajdziesz dokladnie jak dojechac. bedziesz pil browarek to
        pomysl o moim zdrowiu :)

        www.nowa-ama.pl/wyjazdy_pamietnik2005.php
        • ptaku Re: jak trafic 29.06.06, 09:13
          dzieki za linki, ale ja za cholere nie moge tam wyczytac jak tam dojechac.
          Znalazlem tez to www.dzikizakatek.pl/ i jest mapka :) teraz tylko
          przydala by sie mapa duktow lesnych
          • clakier Re: jak trafic 29.06.06, 09:36
            najłatwiej - uparcie jechać wzdłuż torów (od strony legionowa) przy stacji choszczówka - przedostać się przez tory i juz tylko jakieś 50 metrów do postoju :)
            • ptaku Re: jak trafic 29.06.06, 10:10
              tez tak mysle patrzac na mape, ale jeszcze swita mi w glowie taka mysl, dukt
              lesny ktory zaczyna sie przy SP1 i ciagnie sie przez caly las miajac po drodze
              lesniczowke (bajorko nie dom lesniczego) powinien chyba wpadac na ulice Chlubna
              w kazdym razie tak mi sie wydaje. Lasem zawsze przyjemniej niz przy torach.
            • ralphie Re: jak trafic 29.06.06, 11:04
              Czy macie na myśli może te drewniane puby w Choszczówce? Jeśli tak, to najprościej trafić jadąc z Legionowa ul. Strużańską, na pierwszym zakręcie w lesie odbić na betonówkę i tam cały czas prosto, aż do tego miejsca.
      • ralph123 Re: jak trafic 29.06.06, 12:49
        Łeee tam nie zaspecjalny, bo ktoś pomarudził. Żarcie pyyyyycha, a i porcje
        spore.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka