10.01.10, 16:04
bardzo współczuję Pani siostrze i Pani. Życzę z całego serca, żeby
spełniły się wszystkie marzenia Pani siostry! Życzę siły,
wytrwałości i wiary, że będzie dobrze. Musi być!!! Pozdrawiam i
łączę się z Paniami w nadziei! M.
Obserwuj wątek
    • gladia Komisja 24.02.10, 21:59
      Proszę zasięgnąć porady u adwokata, radcy prawnego, czy nawet poprosić studenta prawa żeby napisał pozew i skierował sprawę do sądu. Tylko w ten sposób można wygrać sprawę z naszą Polska bezduszna biurokracją. Powodzenia :)
    • kochanic.a.francuza Re: Komisja 11.10.10, 11:48
      To brzmi jak scenariusz filmu o oswiecimiu. Czy takie "panie lakarki" nie maja rozumu, ani ludzkich odruchow by jakos zminimalizowac upodlenie badanej w ten sposob osoby?!! Skoro nie ma procedur, trzeba samemu glowa ruszyc.
      Ja bym pisala do sadu nie tylko odwolanie w awi e renty ale i w sprawie nieludzkiego traktowania.
      Co to za kraj? Ani rodzic po ludzku ani chorowac!?
    • zwyczajnae Komisja 30.01.11, 12:17
      Mysle,ze nie o Biurokracje tu chodzi-ta jest wszedzie,ale....o ludzi,o podejscie do sprawy....
      a glownie lekarzy-gdzie etyka,morale,czlowieczenstwo????gdzie.....,
      nie mieszkajac w Polsce wiem,ze Lekarze i Rzad to jedna Mafia....,
      nie,nie przesadzilam....i doskonale wiem,co pisze .Znam realia....i stwierdzam to z calkowita odpowiedzialnoscia i swiadomoscia.
      Wszystkim,czytaj zainteresowanym na Interesie jest taka sytuacja na reke ,jaka jest.

      Nigdzie na Swiecie nie ma,by lekarz prowdzil dzialalnosc w godzinach pracy -Prywatna i na nie swoim sprzecie ,czytaj np.lokal z wyposazeniem....
      tak nie ma nigdziue-jest oddzielnie calkowicie prywaty.....,
      a w Polsce jest to nieuregulowane z jakis powodow,tzn.ze znanych powodow tylko zainteresowanym.
      To cala prawa i wlasnie takie traktowanie Pacjenta....za wlasne skladki co miesiac.
      Do wspolnej kasy chorych.
      Wspolczuje badanej
      A Taka komisje wyslac ..do diabla,delikatnie rzecz ujmujac.
    • dabrowska.czestochowa Komisja 07.02.11, 21:05
      Czy coś się zmieniło w orzecznictwie na przestrzeni tego roku?... nie sądzę.

    • lugnateks Komisja 25.03.11, 14:55
      Podczas badania na komisji o przyznaniu renty pani dr przez cały czas omawiała pewien bardzo wykwintny bankiet u swoich znajomych a samą pacjentką nawet dokładnie się nie zainteresowała! Było to na komisji odwoławczej w SĄDZIE.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka