sinta-rama 10.01.10, 16:04 bardzo współczuję Pani siostrze i Pani. Życzę z całego serca, żeby spełniły się wszystkie marzenia Pani siostry! Życzę siły, wytrwałości i wiary, że będzie dobrze. Musi być!!! Pozdrawiam i łączę się z Paniami w nadziei! M. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gladia Komisja 24.02.10, 21:59 Proszę zasięgnąć porady u adwokata, radcy prawnego, czy nawet poprosić studenta prawa żeby napisał pozew i skierował sprawę do sądu. Tylko w ten sposób można wygrać sprawę z naszą Polska bezduszna biurokracją. Powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanic.a.francuza Re: Komisja 11.10.10, 11:48 To brzmi jak scenariusz filmu o oswiecimiu. Czy takie "panie lakarki" nie maja rozumu, ani ludzkich odruchow by jakos zminimalizowac upodlenie badanej w ten sposob osoby?!! Skoro nie ma procedur, trzeba samemu glowa ruszyc. Ja bym pisala do sadu nie tylko odwolanie w awi e renty ale i w sprawie nieludzkiego traktowania. Co to za kraj? Ani rodzic po ludzku ani chorowac!? Odpowiedz Link Zgłoś
zwyczajnae Komisja 30.01.11, 12:17 Mysle,ze nie o Biurokracje tu chodzi-ta jest wszedzie,ale....o ludzi,o podejscie do sprawy.... a glownie lekarzy-gdzie etyka,morale,czlowieczenstwo????gdzie....., nie mieszkajac w Polsce wiem,ze Lekarze i Rzad to jedna Mafia...., nie,nie przesadzilam....i doskonale wiem,co pisze .Znam realia....i stwierdzam to z calkowita odpowiedzialnoscia i swiadomoscia. Wszystkim,czytaj zainteresowanym na Interesie jest taka sytuacja na reke ,jaka jest. Nigdzie na Swiecie nie ma,by lekarz prowdzil dzialalnosc w godzinach pracy -Prywatna i na nie swoim sprzecie ,czytaj np.lokal z wyposazeniem.... tak nie ma nigdziue-jest oddzielnie calkowicie prywaty....., a w Polsce jest to nieuregulowane z jakis powodow,tzn.ze znanych powodow tylko zainteresowanym. To cala prawa i wlasnie takie traktowanie Pacjenta....za wlasne skladki co miesiac. Do wspolnej kasy chorych. Wspolczuje badanej A Taka komisje wyslac ..do diabla,delikatnie rzecz ujmujac. Odpowiedz Link Zgłoś
dabrowska.czestochowa Komisja 07.02.11, 21:05 Czy coś się zmieniło w orzecznictwie na przestrzeni tego roku?... nie sądzę. Odpowiedz Link Zgłoś
lugnateks Komisja 25.03.11, 14:55 Podczas badania na komisji o przyznaniu renty pani dr przez cały czas omawiała pewien bardzo wykwintny bankiet u swoich znajomych a samą pacjentką nawet dokładnie się nie zainteresowała! Było to na komisji odwoławczej w SĄDZIE. Odpowiedz Link Zgłoś