Dodaj do ulubionych

Wychowanie wg Majewskiego

04.09.06, 11:48
bardzo spodobał mi sie ten wywiad. majewski pokazał ludzkie oblicze, nie
tylko błazna z telewizji
Obserwuj wątek
    • trollomsmierc Uwielbiam pana poczucie humoru ,ale... 04.09.06, 11:57
      noo panie Majewski , czlowieku mediow , to media winne ,ze sie boimy?
      Jestesmy w podobnym wieku wiec tez pamietam z dziecinstwa rozne dziwne
      rzeczy -porwanie corki milicjanta przez kierowce z pgr-u , ktoremu ten
      funkcjonariusz po entym ostrzezeniu zabral prawo jazdy("dokumenty albo
      dziecko") , pamietam opowiesci o molestowaniu i widok nauczyciela
      obmacujacego piersi 13-nich uczennic, pamietam podsluchane opowiesci pani z
      przedszkola o tym jak bola skrobanki,pamietam afere gdy zlapano nauczycielke
      calujaca sie z 14-latkiem.Dzieci jednak czuja sie tak samo bezpieczne jak my
      w dziecinstwie , tylko my dorosli mamy jakas paranoie i strzezone osiedla.
      • koreczek77 Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 04.09.06, 19:10
        > pamietam podsluchane opowiesci pani z
        > przedszkola o tym jak bola skrobanki

        No to rzeczywiście można sie bać napadów - widocznie na każdym rogu stoją
        skrobankowi chuligani i kozikami wyskrobują ciężarnym macice, hehehehe
        • trollomsmierc Re: Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 04.09.06, 21:02
          napady, kradzieze , pedofilia to bylo od zawsze, a dlaczego boimy sie
          bardziej teraz? Moze nasi rodzice tak samo sie bali o nas jak my teraz o swoje
          dzieci, tylko punkt widzienia na bezpieczenstwo sie odwrocil. A-cha pani
          przedszkolanka wyskrobywala moje przyrodnie rodzenstwo...
          • rakkar5 Re: Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 05.09.06, 12:37
            Ale prochów nie było.
            • lucusia3 Re: Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 05.09.06, 14:59
              Był kompot i była trawa. Mozna było też nażreć się różnych leków.
              • edagr Re: Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 05.09.06, 17:38
                Pamietacie? były takie tabletki co sie kupowało zamiast cukierków - Acron to sie
                chyba nazywało :)
            • forum0wicz Re: Uwaga - napadają na ciężarne i skrobią!!!! :) 05.09.06, 22:09
              rakkar5 napisał:

              > Ale prochów nie było.

              Acron, astmosany, aviomarin - to było wszędzie.
          • amral a jednak... 05.09.06, 16:18
            a jednak Szymuś Majewski to też człowiek :lol:
            kto by się tego spodziewał xD
    • allspice Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 11:59
      Człowiek-nawet najbardziej zwariowany- 'normalnieje' kiedy mówi o własnych
      dzieciach i problemach z nimi.
      • jacgg Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 12:13
        chociaz nie mam jak dotad wlasnych dzieci, wydaje mi sie ze to jednak rodzice
        powinni wychowywac dzieci, a z własnych obserwacji zmian swojego potomstwa sami
        się uczą, nie zaś poprzez swiadome działania swych mądrych dzieci. proszę nie
        mówić niewychowawczych bzdur panie szymku, zwłaszcza jeżeli doprowadził pan do
        sytuacji, że własne dziecko jest w stanie powiedziec panu: siedź cicho.
        • jacgg Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 12:14
          bo za chwilę nasze własne dzieci naprawdę zaczną nas wychowywać... znam takie
          kwiatki...
          • aga1000 Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:10
            Niestety nie zrozumiałeś...Sorki, że to tak napisze ale naprawdę trzeba
            powychowywac troche potomstwo, zeby zrozumieć co "autor miał na mysli" i
            naprawde nie vodziło mu o to, zeby dzieciarnia rozstawiała nas po kątach.
          • anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:10

            A co w tym tak ogólnie złego, że dziecko powie do ojca "siedź cicho"?
            Może akurat była taka sytuacja, że dziecko miało rację? Może ojciec mówił jakieś
            rzeczy, które dziecku sprawiały przykrość?

            Rodzic do dziecka może powiedzieć "siedź cicho", a jak dziecko do rodzica - to
            już chamstwo nie wiadomo jakie??

            → → → → → → → → → →
            Odkryjmy Białoruś!
            odkryjmybialorus.blox.pl
            • jacgg Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:17
              czyżbym napisał, że rodzic może tak do dziecka powiedzieć? interesujące,
              chociaż jakoś sobie nie przypominam. czyżbym sugerował, że szacunek powinien
              tutaj iść tylko w jedna stronę? od dziecka do wszechwładnego antenata z marmuru?
            • resztka Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 14:46
              dziecko, jesli nie widzisz roznicy w tym kto do kogo mowi "siedz cicho" to widze
              w tym tragedie (twoja tragedie). to ze rodzic nie_powinien/zle_zrobil w ten
              sposob zwracajac sie do dziecka NIE oznacza ze jest DOPUSZCZALNE zeby dziecko
              tak sie zracalo do rodzica (niezaleznie w jakiej sytuacji) - jesli nawet?
              pominiesz kulture,szacunek itp. to pozostaje lekcja/nauka ograniczen w
              zachowaniu. nie wszystko jest dopuszczalne.
              • lucusia3 Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 15:06
                To świadczy, że rodzice tak mówią, a dziecko powiela takie formy wypowiedzi, które słyszy. Ja zrozumiałam, że Majewski nie bardzo wie jak reagować, gdy dzieci nas naśladują i mówią jak dorośli.dla mnie to lustro, z którego muszę się uczyć. Nie będę uczyć dzieci, że mnie wolno ich obrażać a im mnie nie. Moi rodzice tak mnie wychowywali i myślę, że wychowywali dobrze. Oni mieli do mnie szacunek jako dziecka, a ja teraz mam absolutny szacunek jako rodziców. Czy ty, resztko możesz to samo o sobie powiedzieć. Czy możesz być pewny, że Twoje dzieci też gdy będziesz niedołężny i zależnych od nich będą mieć do Ciebie szacunek? ja mam wrażenie, że uczysz ich, że rację ma ten, kto silniejszy.
                • titta Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 17:52
                  To wcale nie znaczy, ze rodzice tak mowia. wystarczy, ze tak mowia koledzy.
        • pantau007 Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 19:51
          Moja sąsiadka wychowywała dzieci "tradycyjnie" i teraz jej syn kradnie radia i
          mówi do niej tak, jak ja na widok komunistów po pijaku.
    • bri Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 12:34
      Trochę niesprawiedliwie, że córce nie pozwala się z Romana ponabijać ;)
      • stoicki_obserwator Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 12:44
        Miejsce 12-latki jest w klasie i przy książce a nie na demonstracji. Takie
        dziecko jest jeszcze niezdolne do samodzielnego krytycznego myślenia i ślepo
        przyjmuje wzorce podane z zewnątrz. Zwłaszcza w dziedzinach o których nie ma
        pojęcia, np. polityka.
        • bri Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 14:40
          Ale w tym wypadku zdaje się naśladowała właśnie tatusia ;)
        • lokalny7 Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 23:37
          stoicki_obserwator 05.09.06, 12:44 + odpowiedz

          Miejsce 12-latki jest w klasie i przy książce a nie na demonstracji. Takie
          dziecko jest jeszcze niezdolne do samodzielnego krytycznego myślenia i ślepo
          przyjmuje wzorce podane z zewnątrz. Zwłaszcza w dziedzinach o których nie ma
          pojęcia, np. polityka.

          Wiesz to z autopsji czy z literatury?
    • milet_z_sedesu ***A co mnie to obchodzi?***** 05.09.06, 12:46
      Roumiem, że nie ma o czym pisać. Ale co mnie obchodzi czy Szymon Majewski
      puscil corke na demonstracje.
      • loginmel To nie czytaj - jeszcze mamy wolność wyboru 05.09.06, 13:30
        lektury!
      • ssee Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 05.09.06, 13:32
        > Roumiem, że nie ma o czym pisać....

        Nie, facet, nic nie rozumiesz. Nie interesuje - nie czytasz. To nie takie
        trudne.
        • milet_z_sedesu Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 05.09.06, 15:08
          Nie interesuje mnie Majewski, Doda, Mandaryna etc. Dlatego kupuje GW a nie
          Super Express, fakt czy inne kolorowe brukowce.
          "Szymon Majewski Show" miałem wątpliwą przyjemność oglądać przez 15 minut.
          Dłużej nie zdzierżyłem.
          • zibbys Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 06.09.06, 00:27
            Słuchaj Sedes, na tym polega wolność wyboru: nie podoba się to wyłącz
            telewizor.Prościej już nie można.
            • raftter Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 06.09.06, 02:07
              jak nie można prościej?
              niech wyrzuci telewizor przez okno.
              nie będzie musiał więcej różnych głupot oglądać i pisać na forum o tym jak mu
              ciężko. I już jego życie stanie się prostsze.
              • tanczacy.z.myslami Z tym telewizorem to bym nie przesadzał... 07.09.06, 12:13
                raftter napisał:

                > jak nie można prościej?
                > niech wyrzuci telewizor przez okno.

                Dobra dobra... A potem pan Majewski w następnym wywiadzie dorzuci do listy
                rzeczy, którymi straszą nas media, jeszcze taką: 'na Ursynowie znowu ktoś
                wyrzucił telewizor przez okno' :)
      • darida Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 05.09.06, 15:16
        Skoro Cię nie obchodzi, to po co czytasz? Skąd twój prymitywizm się bierze?
        Jakim prawem możesz decydować o tym,o czym dziennikarze będą pisać? A może
        kogoś innego interesuje co Majewski ma do powiedzenia? Ja np. wolę słuchać i
        czytać to, co on ma do powiedzenia, niż naszych polityków z prezydentem na
        czele.
        • milet_z_sedesu Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 05.09.06, 15:23
          darida napisała:

          > Skoro Cię nie obchodzi, to po co czytasz? Skąd twój prymitywizm się bierze?
          > Jakim prawem możesz decydować o tym,o czym dziennikarze będą pisać? A może
          > kogoś innego interesuje co Majewski ma do powiedzenia? Ja np. wolę słuchać i
          > czytać to, co on ma do powiedzenia, niż naszych polityków z prezydentem na
          > czele.
          Jeżeli o moim prymitywiźmie świadczy, że nie interesuje mnie Majewski, Doda,
          Mandaryna etc to zgoda jestem prymitywem. Inny gust mam inny smak.
      • rudy17 Re: ***A co mnie to obchodzi?***** 06.09.06, 07:55
        A dlaczego, Sedes_z_Minety, zmuszasz czytelników do czytania TWOICH wynurzeń?
        Jak nie lubisz Dody, Mandaryny i Majewskiego (i skoro nie widzisz między nimi
        żadne różnicy), a czytasz tylko te artykuły, które lubisz, to czytaj Nasz
        Dziennik, tam raczej będzie nie o tym, jak Majewski wychowuje dzieci, ale z
        jaką swadą i luzem robi to Roman albo posłanka Sobecka :)
    • skorrrpion Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:09
      Fajny kolo, słowo daję
      • chabergebertwilker Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:27
        P. Majewski odtruwa kazdy spleen z taka wrodzona latwoscia i wdziekiem, ma
        talent humorystycznym pierwszej klasy!
        I konserwatywny do tego. Dziecka na demonstracje nie wezmie. Nie uprawia
        wiec,jak to ktos ladnie nazwal, politycznego, lewicowego pedofilstwa.
        Pozdrawiam!
    • dymna Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 13:53

      Mirkowie: bo tak naprawdę Majewski to jest mądry facet. W swoim programie
      wygłupia się bardzo celowo i z premedytacją.
      I trzeba mieć w sobie dużo odwagi i ironii, żeby tak umieć.

      Czytałam już kilka wywiadów z nim i facet naprawdę na poukładane w głowie.
      • stoicki_obserwator Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 14:21
        szkoda tylko, że w swoim programie obśmiewa ludzi według ściśle określonego
        politycznego klucza
        • loginmel Ten klucz to nietolerancja, 05.09.06, 14:39
          fanatyzm,dogmatym,głupota itd.
          Twój post świadczy, że nie oglądasz.Kpi nie tylko z polityków i nie tylko z
          tematów politycznych.
    • amanasunta53 Na jakie stanowisko startuje Pan Szymon? 05.09.06, 13:58
      A może szykuje go TVN do kampanii wyborczej PO? A GW przygotowuje
      grunt.Napiszcie jak Kaczyński bij córkę pasem w dzieciństwie albo jak Kurski
      zamyka dzieciaki w komórce.WY nic nie robicie bez powodu!
      A tak wogóle to dość sympatyczny blazen.Wolę go od chamskiego ,,powiatowego''.
      • zgodnik1 talesik !.. twoje komentarze, tylko do TV Trwam ! 05.09.06, 14:12
        opowiedz to wszystko, co wiesz o Kurskim,Kaczyńskim..Rydzyka bioą takie
        opowiastki!...spieprzaj dziadu!
    • aldonab1960 Inteligentny gostek 05.09.06, 15:15
      Bardzo interesujacy wywiad. Widać, że ma się do czynienia z inteligentnym
      człowiekiem a nie z jakimś niedoukiem. Na pewno miał piatkę z matematyki na maturze.
      • peinture Re: Inteligentny gostek 05.09.06, 21:35
        Kiedy podobno wlasnie z matmy matury nie zdal!
      • langston Inteligencja, wiedza, wyksztalcenie-to 3gracje:))) 05.09.06, 23:10
        Inteligencja, wiedza, wyksztalcenie-to 3 rozne Gracje:)))
        Widac, ze nie miales z nim do czynienia-nie myl ich ze soba:))
    • moffff Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 15:34
      Produkcje telewizyjne p.Majewskiego z powodu, że są mizerne, bardzo szkodzą
      jego dzieciom. Wiem jak one się wstydzą. Ojciec-błazen, w znaczeniu
      pejoratywnym, jest nie do zniesienia przez dzieci.Muszą to być b.inteligentne
      dzieci, że do p.Szymusia powiedzą tylko: "cicho bądź!"
    • scolopetarius Majewski żenujący człowieczek 05.09.06, 16:39
      Wzdychanie do czasów minionych to ulubione zajęcie komuchów.
      Program jest strasznie niskich lotów , taka chała polityczna na zamówienie
      opozycji. Nawet śmiać się nie ma z czego bo zakrawa to o obrazę osoby.Kiedyś na
      szkoleniu dziennikarzy padło takie stwierdzenie, że jeżeli w swojej pracy
      władzy dorobisz świńską gębę to jak będziesz się czuł w kraju, mieście,
      województwie rządzonym przez świnię. Na tym szkoleniu Majewskiego nie było.
      Tak dziś czuje się Majewski, ale to jego zasługa, że ten świat jest zeświniony.
      • util Re: Majewski żenujący człowieczek 06.09.06, 13:35
        > Program jest strasznie niskich lotów , taka chała polityczna na zamówienie
        > opozycji. Nawet śmiać się nie ma z czego bo zakrawa to o obrazę osoby.

        Buahahahahahaha!!! No rewelacyjny jesteś!!!

        By sie kaczki nie osmieszały, to by satyrycznych programów o nich nie było.
    • wojtek2784 Teraz dzieci dojrzewają wcześniej od rodziców ? 05.09.06, 16:46
      To jest fenomen . Polityczna "dojrzałość" i niedostateczny z matematyki na
      maturze ?
    • prorok14 Przepowiadam 05.09.06, 18:38
      Błazen wychowuje błazna. Czyż mogło być inaczej?
      polecam: www.narodowy.eblog.pl
    • bbibbibbi Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 19:17
      Super Panie Szymonie! - Po prostu -> normalnie
      • sasanka2411 Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 19:34
        Nie znam Majewskiego z telewizji
        Po prostu nie ogadam
        Wywiad czytalam i dobrze sie dzieje gdy rodzic ma swidomsc ze czasami dzieci "
        wychowuja" rodzicow
        Doswiadczylam na wlasnej skorze....
        takie wychowanie wcale nie jest głupie
        Młodzi to tolrancja tolerancja....
        dajmy im tylko dobry prykład
    • piskoala Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 19:32
      mirkowie napisała:
      > bardzo spodobał mi sie ten wywiad. majewski pokazał ludzkie oblicze, nie
      > tylko błazna z telewizji

      Majewski to poprostu normalny człowiek, a nie żaden PiSuar.

      Chciałem wznieśc okrzyk: Majewski nq Prezydenta,
      ale nie chcę go obrażać
      • jedynataka Re: Wychowanie wg Majewskiego 05.09.06, 22:10
        mądry facet, dobry ojciec. Niektóre jego żarty są dla mie zbyt grubą nicią
        szyte, ale ma on zdecydowanie dystans do świata i do samego siebie.
    • langston Podziwiam obywatelska odwage Szymona 05.09.06, 23:14
      W dzisiejszych czasach powiedziec publicznie, ze corce odradza sie rzucanie
      jajkami w gmach Ministerstawa Edukacji na manifie organizowanej przez lewackie
      organizacje wymaga odwagi cywilnej (odwagi towarzyskiej)
      Widac ze facet ma rowno pod sufitem i nie dostal "malpiego rozumu" o ktorym
      pisal w Dzienniku -Ziemkiewicz.
    • slawwek Pamiętajmy, że to tylko wywiad.. 05.09.06, 23:58
      ..to rozmowa z człowiekiem, który nie do końca obcuje z problemami jakie mają
      inny mniej zamożni rodzice. Ale ogólnie podejście fajne, bardzo fajne, myślę że
      będę starał się być podobnym ojcem. Może już niedługo :)
    • century211 Cienki bolek z Pana Szymona 06.09.06, 00:47
      Wlasciwie niczym sie nie rozni Szymon Majewski (polglupek) z TV od Szymona
      Majewskiego ojca.
      Kolczyki w uchu, pempku, jezyku... (jeszcze ich nie maja w pempku, ale beda
      miec za pol roku).
      Wychowanie takie jaki Szymon Majewski zafundowal dziciom...uksztaltuje z nich
      takie miniatury Szymonki...i albo sie beda ojaca wstydzily (raczej watpliwe)
      albo beda go malpowaly.
      Niby rozsadnie mowi, ale gdzies ten wirus swira przebija w wychowaniu...
      Tak jak z Lepera nie da sie zrobic inteligenta, z Kaczorow wielkoludow a z
      Girtycha konia, tak a Majewskiego nic oprocz swira nie bedzie. A cvo bedzie z
      dzieci? Przekonacie sie za kilka lat :-).
      Powodzenia Panie Szymku...jedyna nadzieja w panskiej zonie! Z Pana bedzie tylko
      blazen...ale program ogladam.
      • rkb10 Re: Cienki bolek z Pana Szymona 06.09.06, 01:00
        Century zabierając głos naucz sie pisac słowo "pępek", bo to obciach walić
        takie błędy
        • century211 Nie wiem jak sie pisze pepek 06.09.06, 04:38
          (wymowa:peumpek)
          Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...
          A teraz ad rem:
          czy masz jeszcze jakies uwagi bardziej merytoryczne? Czy tylko ten pepek ci nie
          pasuje :-)?
          • bajbol Re: Nie wiem jak sie pisze pepek 06.09.06, 08:00
            Tylko ten pępek, reszta jest nieuleczalna.
          • rudy17 Re: Nie wiem jak sie pisze pepek 06.09.06, 08:06
            > (wymowa:peumpek)

            że jak? A w jakiej części Polski mówi się pEUMpek? Chyba, tam, skąd Roman
            pochodzi (Młodzoeżom Wszechpolskom, bijom, Zytom Gilowskom etc.) czy może
            największy ostatnio wielbiciel gejów Wierzejski (cyt. "zaszkodziło imieniowi
            Polski")

            A co do "ad remu" - jeśli sądzisz, że kolczyk w tej czy innej części ciała robi
            z człowieka błazna, że luz i odwaga, jakie ma w sobie Majewski zaszkodzi jego
            dzieciom, skoro uważasz, że obawy i rozterki, o jakich mówi Majewski, nie
            świadczą o jego myśleniu i wrażliwości, to zdecydowanie bliżej Ci do modelu
            wychowania różnych Romanów, Wierzejskich, Rydzyków, Sobeckich, Cymańskich
            (zwolennik kar cielesnych z masochistycznym uśmiechem wspominajacy własne
            dzieciństwo) i tym podobnych. Gratuluję!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka