16.04.07, 23:39
"miały podobny kodeks, jeśli chodzi o ubranie" - domyslam sie, ze przelozono w
ten sposob wyrazenie "dress code", ktore akurat nie bardzo tu pasuje. To juz
nie mozna bylo napisac "styl ubierania sie"?
Obserwuj wątek
    • annastang Re: Niewinne 17.04.07, 11:13
      A ten ich styl ubierania sie, dres i kola w uszach, wskazuje na przynaleznosc
      to tzw. chavs (luznym odpowiednikiem bylyby polskie 'dresiary'). Wiecej o chavs:
      www.chavscum.co.uk/
      • maheda Re: Niewinne 17.04.07, 11:39
        Czyli ciąże u 13-14latek są w tym środowisku normalne.
        Ciekawe, co na to socjologowie w UK - i nie mam na myśli gadania, tylko działań.
        • sztuka.latania Re: Niewinne 20.04.07, 18:57
          Moja kolezanka mieszka w Nottingham faktycznie sama mowila, ze duzo widzi takich
          malolat z wozkami ...

          Powinnismy im Giertycha wyslac w prezencie:)
    • tiusza68 Co to ma być? 19.04.07, 08:53
      To zdjęcie ze związaną nastolatką w bieliźnie jest koszmarne.Przeraża mnie.Po co?
      • iluminacja256 Re: Co to ma być? 21.04.07, 09:20
        O ile mnie oczy nie mylą, to ona nie jest zwiazana - jest skulona. Jednąrękę ma
        włozona w majtki na boku i dlatego tak to wygląda, a to na dole to gałęzie
        wystające z drzewa. A poza tym ona jest w ciązy - mnie się to zdjęcie ogromnie
        podoba, ma w sobie cos takiego bezradnego.
        • meg303 Re: Co to ma być? 21.04.07, 09:39
          Wg mnie to najlepsze zdjecie. Jest przejmujące, dziewczyna ( dziewczynka?) ma
          bardzo widoczne rozstępy na brzuchu. Widoczny ślad macierzyństwa, także tego
          niechcianego i nie w porę...Zapamiętam to zdjęcie na długo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka