wobysk 25.08.03, 23:20 Mam do sprzedania wózek dziecięcy firmy Deltim. Duże pompowane koła, szelki w spacerówce. Bardzo dobry stan. Zainteresowanym przesyłam zdjęcia. Jestem z Rybnika. wobysk@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Noworodek Re: WÓZEK DELTIM IP: 217.146.137.* 26.08.03, 02:53 heheheheh......... Odpowiedz Link Zgłoś