Dodaj do ulubionych

WÓZEK DELTIM

25.08.03, 23:20
Mam do sprzedania wózek dziecięcy firmy Deltim. Duże pompowane koła, szelki
w spacerówce. Bardzo dobry stan. Zainteresowanym przesyłam zdjęcia. Jestem z
Rybnika.

wobysk@interia.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Noworodek Re: WÓZEK DELTIM IP: 217.146.137.* 26.08.03, 02:53
      heheheheh.........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka