Dodaj do ulubionych

Zimne kaloryfery

29.12.09, 07:16
Dziś rano obudziłem się i ku memu zaskoczeniu kaloryfery są zimne!
WTF? Jest zima a ja mam małe dziecko. Czy tylko u mnie się tak
zadziało?
Obserwuj wątek
    • lasic01 Re: Zimne kaloryfery 29.12.09, 10:23
      U mnie dziala ok, sprawdziales na pelnym rozkreceniu termostatu?
      • bialymuzyn69 Re: Zimne kaloryfery 29.12.09, 15:26
        U mnie one zaczynają działać dopiero od 4 na termostacie.
        • lasic01 Re: Zimne kaloryfery 30.12.09, 11:19
          Znaczy masz goraco w mieszkaniu i tyle
          • slukash Re: Zimne kaloryfery 31.12.09, 13:13
            Wstałem trochę wcześniej niż wszyscy:)
            Byłą awaria - nie było tez ciepłej wody - szczęśliwie szybko ją
            naprawili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka