slukash 29.12.09, 07:16 Dziś rano obudziłem się i ku memu zaskoczeniu kaloryfery są zimne! WTF? Jest zima a ja mam małe dziecko. Czy tylko u mnie się tak zadziało? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lasic01 Re: Zimne kaloryfery 29.12.09, 10:23 U mnie dziala ok, sprawdziales na pelnym rozkreceniu termostatu? Odpowiedz Link Zgłoś
bialymuzyn69 Re: Zimne kaloryfery 29.12.09, 15:26 U mnie one zaczynają działać dopiero od 4 na termostacie. Odpowiedz Link Zgłoś
lasic01 Re: Zimne kaloryfery 30.12.09, 11:19 Znaczy masz goraco w mieszkaniu i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
slukash Re: Zimne kaloryfery 31.12.09, 13:13 Wstałem trochę wcześniej niż wszyscy:) Byłą awaria - nie było tez ciepłej wody - szczęśliwie szybko ją naprawili. Odpowiedz Link Zgłoś