19.08.10, 15:25
słyszałam, że do Ząbek ma przyjechać cyrk. Ma ktoś może informację, gdzie
będzie rozstawiony? Kiedy obędzie się pokaz i o której godzinie? Dziękuję z
góry za informacje.
Obserwuj wątek
    • ross-jac Re: cyrk 19.08.10, 17:13
      W Ząbkach bywają różne cyrki-ostatni to zbieranie podpisów z poparciem dla Jarosława Kaczyńskiego pod kościołem przez zastępcę burmistrza Grzegorza Mickiewicza za cichym przyzwoleniem i błogosławieństwem proboszcza Ciesielskiego.
      (Proszę pamiętać przy następnych wyborach samorządowych).
    • bioo Re: cyrk 19.08.10, 18:28
      22.08 o 15 i 18 na terenie stadionu
    • ki-tty Re: cyrk 19.08.10, 19:47
      A gdzie są jakieś informacje nt.cyrku?Ceny biletów itp.?
    • ki-tty Re: cyrk 22.08.10, 13:21
      Nikt nic nie wie?
    • tomkrt Re: cyrk 22.08.10, 22:22
      Cyrk rozstawił się na terenie MOSIRu od strony Skorupki (tam gdzie ma być w przyszłości basen) ale kiepsko go widać z za tego nasypu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka