marwiolek1 19.08.10, 15:25 słyszałam, że do Ząbek ma przyjechać cyrk. Ma ktoś może informację, gdzie będzie rozstawiony? Kiedy obędzie się pokaz i o której godzinie? Dziękuję z góry za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ross-jac Re: cyrk 19.08.10, 17:13 W Ząbkach bywają różne cyrki-ostatni to zbieranie podpisów z poparciem dla Jarosława Kaczyńskiego pod kościołem przez zastępcę burmistrza Grzegorza Mickiewicza za cichym przyzwoleniem i błogosławieństwem proboszcza Ciesielskiego. (Proszę pamiętać przy następnych wyborach samorządowych). Odpowiedz Link Zgłoś
ki-tty Re: cyrk 19.08.10, 19:47 A gdzie są jakieś informacje nt.cyrku?Ceny biletów itp.? Odpowiedz Link Zgłoś
tomkrt Re: cyrk 22.08.10, 22:22 Cyrk rozstawił się na terenie MOSIRu od strony Skorupki (tam gdzie ma być w przyszłości basen) ale kiepsko go widać z za tego nasypu. Odpowiedz Link Zgłoś