Dodaj do ulubionych

Pytanie o działke

25.03.06, 19:52
Witam, mam pytanie jaka jest rozsądna cena za działkie w Ząbkach, działka
traktowana jako inwestycja na 5 lat, gdzie warto ją kupić (Ząbki. Zielonka,
MArki itp) i ile taka działka moze kosztować??? około 600-700 metrów
Obserwuj wątek
    • maxion Re: Pytanie o działke 30.03.06, 15:19
      od 200zł do 350zł za metr działki w Ząbkach.... kiedyś to była swietna
      inwestycja... developerzy tak skupują działki (chociaż 600m2 to nie jest dużo),
      ze cena wzrosła prawie kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich lat...
      im bliżej centrum Warszawy tym lepiej kupić działkę... no zalezy też od
      komunikacji i otoczenia, media itp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka