Dodaj do ulubionych

Policjanci z suszarka

26.01.09, 09:41
Dzisiaj rano na Batorego (niedaleko apteki) Panowie policjanci stali z
suszarką. Bardzo dobrze w sumie, szkoda tylko że mnie wysuszyli ;). Ech życie.
Obserwuj wątek
    • piotr7171 Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 10:36
      koło pl.Trzech Krzyży w W-wie jest knajpa - "Szwejk" (chyba tak się
      nazywa); swego czasu jak przyniosło się mandat było gratis
      śniadanie :)

      nie wiem czy jeszcze aktualne - proszę sprawdzić na www
      może będzie to forma pocieszenia

      ppp
      • bioo Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 13:44
        szwejk jest na placu konstytucji z nie trzech krzyzy :)
    • sibeliuss Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 15:45
      Szkoda, że stają tak rzadko.
      • corrida_pl Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 19:45
        sibeliuss napisał:

        > Szkoda, że stają tak rzadko.

        Szkoda, że stają rzadko tak aby było ich widać...

        Poza tym jak mniemam zawsze jeździsz przepisowo?
        • ladydakota Re: Policjanci z suszarka 27.01.09, 18:24
          A może lepiej byłoby dla takich jak Ty żeby stali na środku ulicy i
          przepraszali że wogóle stoja.ŚMIESZNE
          • corrida_pl Re: Policjanci z suszarka 27.01.09, 18:36
            ladydakota napisała:

            > A może lepiej byłoby dla takich jak Ty żeby stali na środku ulicy i
            > przepraszali że wogóle stoja.ŚMIESZNE

            Po 1. Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania do lepiej nic nie pisz.
            Po 2. Skąd wiesz ile jechałem i jakie były warunki, według Ciebie pewnie 250
            km/h, a obok chodnikiem szła wycieczka szkolna.
            Po 3. Dostałem 2 w życiu mandat a jeżdżę do 1999r. Pierwszy był za parkowanie w
            niedozwolonym miejscu.
            Po 3. Z tego co wiem to Policja miała "wyjść z krzaków". Dostałem niski mandat i
            stosunkowo mało punktów, zatem doszedłem do wniosku, że ciąganie się po sądach
            nie ma sensu.
            Po 4. Swoje frustracja proszę kierować pod innym adresem.

            • ladydakota Re: Policjanci z suszarka 28.01.09, 15:06
              Skoro piszesz że:szkoda że stają tak rzadko żeby ich było widać to
              próbuje Ci wytłumaczyć że policja nie ma teraz prawa chować sie i
              znienacka zaskakiwać kierowców i jak sądze(bo jeżdze Batorego
              codziennie)to napewno byli na tyle widzialni na ile potrzeba.Moje
              gratulacje że jak narazie udało Ci sie dostać tylko dwa mandaty bo
              ja mam ich troche więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka