corrida_pl 26.01.09, 09:41 Dzisiaj rano na Batorego (niedaleko apteki) Panowie policjanci stali z suszarką. Bardzo dobrze w sumie, szkoda tylko że mnie wysuszyli ;). Ech życie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr7171 Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 10:36 koło pl.Trzech Krzyży w W-wie jest knajpa - "Szwejk" (chyba tak się nazywa); swego czasu jak przyniosło się mandat było gratis śniadanie :) nie wiem czy jeszcze aktualne - proszę sprawdzić na www może będzie to forma pocieszenia ppp Odpowiedz Link Zgłoś
bioo Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 13:44 szwejk jest na placu konstytucji z nie trzech krzyzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 15:45 Szkoda, że stają tak rzadko. Odpowiedz Link Zgłoś
corrida_pl Re: Policjanci z suszarka 26.01.09, 19:45 sibeliuss napisał: > Szkoda, że stają tak rzadko. Szkoda, że stają rzadko tak aby było ich widać... Poza tym jak mniemam zawsze jeździsz przepisowo? Odpowiedz Link Zgłoś
ladydakota Re: Policjanci z suszarka 27.01.09, 18:24 A może lepiej byłoby dla takich jak Ty żeby stali na środku ulicy i przepraszali że wogóle stoja.ŚMIESZNE Odpowiedz Link Zgłoś
corrida_pl Re: Policjanci z suszarka 27.01.09, 18:36 ladydakota napisała: > A może lepiej byłoby dla takich jak Ty żeby stali na środku ulicy i > przepraszali że wogóle stoja.ŚMIESZNE Po 1. Jak nie masz nic konstruktywnego do napisania do lepiej nic nie pisz. Po 2. Skąd wiesz ile jechałem i jakie były warunki, według Ciebie pewnie 250 km/h, a obok chodnikiem szła wycieczka szkolna. Po 3. Dostałem 2 w życiu mandat a jeżdżę do 1999r. Pierwszy był za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Po 3. Z tego co wiem to Policja miała "wyjść z krzaków". Dostałem niski mandat i stosunkowo mało punktów, zatem doszedłem do wniosku, że ciąganie się po sądach nie ma sensu. Po 4. Swoje frustracja proszę kierować pod innym adresem. Odpowiedz Link Zgłoś
ladydakota Re: Policjanci z suszarka 28.01.09, 15:06 Skoro piszesz że:szkoda że stają tak rzadko żeby ich było widać to próbuje Ci wytłumaczyć że policja nie ma teraz prawa chować sie i znienacka zaskakiwać kierowców i jak sądze(bo jeżdze Batorego codziennie)to napewno byli na tyle widzialni na ile potrzeba.Moje gratulacje że jak narazie udało Ci sie dostać tylko dwa mandaty bo ja mam ich troche więcej. Odpowiedz Link Zgłoś