Dodaj do ulubionych

Jaka wysokość czynszu ?!

23.07.09, 07:41
Witam,
Ponieważ jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Grafitowym
Osiedlu II chciałabym się dowiedzieć jaka będzie (orientacyjnie)
wysokość czynszu (chodzi mi o mieszkanie o pow. 88m2.
Z góry dziękuję//
Obserwuj wątek
    • delishya Re: Jaka wysokość czynszu ?! 21.09.09, 16:39
      od marca nikt tu nie zagląda
      albo im prąd podłączyli i nie mają już na co narzekać albo ich odłączyli
      całkowicie i nie ma teraz z nimi kontaktu
      z tego co mi mówiono to przy 60m jest ok 200zł
      pozdrawiam mam nadzieję przyszłą sąsiadkę :)
    • artus54 Re: Jaka wysokość czynszu ?! 26.10.09, 16:59
      Nikt tu nie zagląda bo administrator usuwa posty związane z developerem ale
      jesli chodzi o czynsz to tak za 54m ok 200 zl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka