asix444 23.07.09, 07:41 Witam, Ponieważ jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Grafitowym Osiedlu II chciałabym się dowiedzieć jaka będzie (orientacyjnie) wysokość czynszu (chodzi mi o mieszkanie o pow. 88m2. Z góry dziękuję// Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
delishya Re: Jaka wysokość czynszu ?! 21.09.09, 16:39 od marca nikt tu nie zagląda albo im prąd podłączyli i nie mają już na co narzekać albo ich odłączyli całkowicie i nie ma teraz z nimi kontaktu z tego co mi mówiono to przy 60m jest ok 200zł pozdrawiam mam nadzieję przyszłą sąsiadkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
artus54 Re: Jaka wysokość czynszu ?! 26.10.09, 16:59 Nikt tu nie zagląda bo administrator usuwa posty związane z developerem ale jesli chodzi o czynsz to tak za 54m ok 200 zl Odpowiedz Link Zgłoś