lukaszko_82
04.09.14, 08:54
Widzę że pojawił się następca xtensafixa czyli ADVANSAFIX. Próbuję znaleźć różnice między nimi i naprawdę ciężko je dostrzec. Ciekawe czy udało im się znaleźć sposób na dobry wynik w ADAC.
Mi ten fotelik bardzo się podoba jako następny fotelik po 9-18. Uprząż do 25KG powinna wystarczyć do 6-7 lat. Jakoś nie mam zaufania żeby 4 latka przypinać pasami samochodowymi.
Co sądzicie o tym foteliku?