Gość: Krzychu IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 11:18 Odstawiłem Efectin. Zrobiłem to bez konsultacji z lekarzem po przeszło rocznej kuracji. Jak długo odczuwał będę skutki odstawienia leku ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krzysiek Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: 217.8.176.* 10.04.02, 17:35 Ja mialem zawroty glowy po rzuceniu. Ale tylko 2-3 tygodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kilian Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: *.pp.rzeszow.pl 11.04.02, 03:54 spróbuj Spamialnu w zamian na jakis czas, działanie podobne, ale dużo tańszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kafka Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.04.02, 03:22 Gość portalu: kilian napisał(a): > spróbuj Spamialnu w zamian na jakis czas, działanie podobne, ale dużo tańszy A ja miałem nawrót depresji i było jeszcze gorzej, niż przed rozpoczęciem leczenia. Czym prędzej wróciłem do effectinu. Po paru tygodniach znów jest jako tako ze mną. Odpowiedz Link Zgłoś