Dodaj do ulubionych

ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 11:18
Odstawiłem Efectin. Zrobiłem to bez konsultacji z lekarzem po przeszło rocznej
kuracji. Jak długo odczuwał będę skutki odstawienia leku ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: 217.8.176.* 10.04.02, 17:35
      Ja mialem zawroty glowy po rzuceniu. Ale tylko 2-3 tygodnie.
      • Gość: kilian Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: *.pp.rzeszow.pl 11.04.02, 03:54
        spróbuj Spamialnu w zamian na jakis czas, działanie podobne, ale dużo tańszy
        • Gość: kafka Re: ODSTAWIENIE EFECTINU ER 75 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.04.02, 03:22
          Gość portalu: kilian napisał(a):

          > spróbuj Spamialnu w zamian na jakis czas, działanie podobne, ale dużo tańszy

          A ja miałem nawrót depresji i było jeszcze gorzej, niż przed rozpoczęciem
          leczenia.
          Czym prędzej wróciłem do effectinu. Po paru tygodniach znów jest jako tako ze mną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka