Dodaj do ulubionych

Wspomnienia

19.05.20, 11:34
Mardaani bo chyba tylko Ty mi sie kojarzysz ze starych czasow. Wczoraj mialam chwilke i tak mnie wzielo na wspomnienia i zaczelam grzebac po forum dogrzebalam sie do roku 2005gdy tutaj zaczynalam. To byl inny swiat, wspomnienia wrocily inny klimat inny czas.
Czesci z nas juz nie ma...

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Obserwuj wątek
    • mardaani.74 Re: Wspomnienia 19.05.20, 11:45
      Tak, nie ma już wielu osób z którymi kiedyś się człowiek zżył czy to w necie czy w realu, i to chyba najbardziej mówi mi że to już zdecydowanie ta druga połowa życia.
      Forum było wtedy bardzo żywe i bardzo autentyczne, ale ja byłam wtedy bardzo bardzo chora, bardziej niż mi się samej zdawało. W sumie cala młodość przeszła na chorowaniu i szarpaniu się ze sobą, tak więc wolę nie wspominać bo od tego nic się nie zmieni, czasu nie cofnę a tylko doła łapię. Jednak co ciekawe choć w realu niemal tego nie robię często w snach przenoszę się do przeszłości.

--
      "świat dziwny jest jak sen, a sen jak świat"
      Kwiat Jabłoni
      • martyna2525 Re: Wspomnienia 19.05.20, 16:41
        A mnie sie zrobilo tak lagodnie bo wtedy to ja zdrowa bylam bez oficjalnej diagnozy z wagą 31kg. Zle sie czulam ale to nie bylo takie jak teraz. Tutaj bylo naprawde pare wspanialych ludzi za ktorymi zwyczajnie tesknie.

--
        Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
        • mardaani.74 Re: Wspomnienia 20.05.20, 01:11
          Ci ludzie mam nadzieję żyją jakimś w miarę normalnym życiem. Z jednej strony chętnie bym z nimi pogadała, ale z drugiej się cieszę że nie mają potrzeby tutaj być. No i co ja im mogę powiedzieć, zawsze byłam trochę zbyt prozaiczna i co tu dużo mowić parafianka w porównaniu do :)

--
          Kwiat Jabłoni
    • paraproktolog Re: Wspomnienia 20.05.20, 12:34
      Kiedyś dotarłem do absolutnego początku, to był rok 2004. Forum założył jakiś psychiatra, chyba jako jeszcze Zdrowie to było, potem udzielała się sporadycznie też jakaś psychiatra ale też nie za długo i były jakieś jeszcze próby. Obecny doktor imponuje wytrwałością tak że szacunek.
      • mardaani.74 Re: Wspomnienia 20.05.20, 13:27
        Pierwsze wisy były w 2003. Wtedy pisała pani Iwona Grobel, a z wpisów na forum wynika że nie była pierwsza, nawet dość się starała ale w końcu wymiękła, potem już tylko epizody eksperckie aż do czasu doktora Porczyka, to jest twardy zawodnik, forum przeczołgało go straszliwie, ale się nie poddał, chwała mu!

załaczam link
        forum.gazeta.pl/forum/w,99,6862113,6862113,Iwona_Grobel.html
        --
        Kwiat Jabłoni
        • mardaani.74 Re: Wspomnienia 20.05.20, 13:35
          tu jest jeszcze starszy wątek
          forum.gazeta.pl/forum/w,99,4654965,4654965,DO_mr_hyde_dot_ona_blue_itd_.html

--
          Kwiat Jabłoni
          • paraproktolog Re: Wspomnienia 20.05.20, 21:08
            Aż sprawdziłem. Witryna gazeta.pl działa od grudnia 1996 (patrz Wiki). W 2001 to chyba jakiś formalny podział redakcji. Tam były wpisy już z 1999 wydaje mi się pod forum Zdrowie. Dotarłem teraz do marca 2001ale to z pewnością nie jest początek, pamiętam jeszcze archiwalne wpisy w innym kolorze.
            forum.gazeta.pl/forum/w,99,6423,6423,depresja.html
            • mardaani.74 Re: Wspomnienia 20.05.20, 22:47
              Na wiki jest napisane że data powstania to 2001 pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta.pl
              gdzie znalazłeś tą informację że od 1996?
              Poniżej wkleiłam Ci pierwszy post na Forum Depresja, jeżeli coś było przedtem to było pewnie tak jak piszesz w jakimś ogólnym forum Zdrowie, ale tego to nie pamiętam, chyba nie miałam wtedy jeszcze dostępu do netu.

--
              Kwiat Jabłoni
              • paraproktolog Re: Wspomnienia 20.05.20, 23:09
                pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Wyborcza#Strona_internetowa.
                "Pierwsze zarchiwizowane strony witryny informacyjnej pisma pochodzą z grudnia 1996 (zamieszczone w domenie gazeta.pl)[66] i z maja 2001 (zamieszczone w domenie wyborcza.pl)[67]. Już w 2001 serwis funkcjonujący w domenie gazeta.pl, początkowo będący wersją internetową Wyborczej, został przekształcony w osobny informacyjny portal internetowy."
                • mardaani.74 Re: Wspomnienia 21.05.20, 13:26
                  no ok, ale internetowe wydanie wyborczej to nie to samo co forum, ale tak czy siak, kawał czasu.

--
                  Kwiat Jabłoni
        • mardaani.74 Re: Wspomnienia 20.05.20, 19:48
          Parafrazując Maggie Smith z Marigold Hotel "nawet nie kupuję zielonych bananów a co dopiero myśleć co będzie za 20 lat"

--
          Kwiat Jabłoni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka