jessika_1
09.10.21, 13:08
Cześć mieliście
Przez pewien okres uczucie bania się ze ktoś was opęta? Czuje się tak nie wiem czy coś jest ze mną nie tak czy ktoś tez tak miał i umie poradzić mi co zrobić modlę się codziennie. Po prostu jedna myśl i siedzi mi w głowie mimo wszystko funkcjonuje normalnie proszę o odpowiedz.