26.03.05, 13:33
Najlepsze zyczenia z okazji Swiat Wielkanocnych. Oby bylo w nas coraz mniej
depresji a coraz wiecej radosci.
Serdeczne pozdrowienia.
Obserwuj wątek
    • o0oo Re: Zyczenia 26.03.05, 17:13
      zycze ci mskaiq wielu smacznych warzyw.

      www.herbapol.wroc.pl/~darek/humor_xxx/warzywa/page_01.htm
      • aneta10ta Re: Zyczenia 26.03.05, 18:02
        Marchewka, że aż się chce chrupać.
        Aneta
        • o0oo Re: Zyczenia 26.03.05, 20:50
          po diecie warzywnej rzeczywiscie czlowiek nabiera ochoty na pompki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka