mskaiq 26.03.05, 13:33 Najlepsze zyczenia z okazji Swiat Wielkanocnych. Oby bylo w nas coraz mniej depresji a coraz wiecej radosci. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
o0oo Re: Zyczenia 26.03.05, 17:13 zycze ci mskaiq wielu smacznych warzyw. www.herbapol.wroc.pl/~darek/humor_xxx/warzywa/page_01.htm Odpowiedz Link Zgłoś
o0oo Re: Zyczenia 26.03.05, 20:50 po diecie warzywnej rzeczywiscie czlowiek nabiera ochoty na pompki Odpowiedz Link Zgłoś