27.04.05, 12:01
mam pytanie czy ty bywalas na forum ibs chodzi oto ze mam brac seroxat na ibs
min jak go znosi sie jesli chodzi o zaparciaitd.
Obserwuj wątek
    • cassis Re: Cassis! 27.04.05, 13:00
      Tak, bywałam, choć sporadycznie :)
      I niestety ale Cię zmartwię - u mnie Seroxat zwolnił przemianę materii no i
      problem z zaparciami gotowy. I z tego co wiem nie jestem odosobnionym
      przypadkiem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka