libra72 27.04.05, 12:01 mam pytanie czy ty bywalas na forum ibs chodzi oto ze mam brac seroxat na ibs min jak go znosi sie jesli chodzi o zaparciaitd. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cassis Re: Cassis! 27.04.05, 13:00 Tak, bywałam, choć sporadycznie :) I niestety ale Cię zmartwię - u mnie Seroxat zwolnił przemianę materii no i problem z zaparciami gotowy. I z tego co wiem nie jestem odosobnionym przypadkiem... Odpowiedz Link Zgłoś