Dodaj do ulubionych

PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE

26.06.05, 10:15
mam problem i może ktoś pomoże.Jestem już "weteranem" jeżeli chodzi o
przebywanie w stanie depresyjno lekowym.Ta codzienna gra itd .Jestem na
xanaksie od wielu lat,jakoś funkcjonuje .Teraz znowu mam szanse na zarabianie
na życie.Poniweaż jestem jeszcze lekko niepełnosprawny /lewa reka i noga /
tylko głowa moge coś zarobić.Ale po tych prochach już nie jest tą co kiedyś.
Szybko sie męcze,no i trzeba tez brać coraz wiecej bo trzeba być normalnym a
nie uciekać przed niewiadomo czym e strachu,czy też nie wychodzić z domu no bo
przecierz PRACA.Zamkniete koło.Nie potrzebuje porad i wiedzy na temat depresji
nerwicy stanów lękowych itp.Jak już pisałem jestem wetreranem ok 20 lat
udawania itd.Ci co to przechodza wiedza o czym pisze.POTRZEBUJE ODPOWIEDZI.CZY
MOGE JESZCZE NIE PRZERYWAJAC PRACY,NIE STAC MNIE NA TO, WYWALIĆ PROSZKI Z
MOJEGO ŻYCIA I NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ,TERAZ TYLE SIE ZMIENIA ,A MOŻE JAKIEMUS
WETERANOWI SIE JUŻ UDAŁO.
NA KONIEC DO WSZYSTKICH KTÓRZY PRÓBUJA POMÓC SOBIE PROCHAMI.ZRÓBCIE WSZYSTKO
ZEBY NIC NIE BRAĆ,GOŃCIE JAK W CZYM I GDZIE CHCECIE ,OBOJETNIE O KTÓREJ PORZE
DOBY,JAK MACIE POTRZEBE UCIEKAC,NIE PRZEPRASZAJCIE ZA NIC,BĄDŹCIE NIEGRZECZNI
/A CO/ WYCHODZIĆ DO LUDZI NIE CHOWAC SIE W DOMU .NIE UCIEKAĆ PRZED PROBLEMAMI
NA SIŁE Z ZAGRYZIONYMI ZEBAMI ZAŁATWIAĆ CO SIE DA OD RAZU A JAK SIE ZLE
POCZUJECIE NP.PRZY KASJERCE W SKLEPIE TO POWIEDZCIE JEJ O TYM NA GLOS A NIE W
NOGI ITD.
ZA EWENTUALNA POMOC DZIĘKI.
Obserwuj wątek
    • lizavieta1 Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 12:34
      Ty wiesz lepiej niż my czy możesz funkcjonować bez leków. Znasz sam każdy dzień
      swojego wieloletniego doświadczenia.
      Uważam, że nadmiernie chcesz zwrócić na siebie uwagę, po co zakładasz tyle
      postów??? Możesz w skrócie opisać w jednym.
      Wracając do leków, bez względu na to, co ktokolwiek tutaj napisze, Ty poniesiesz
      zarówno pozytywne i negatywne konsekwencje każdej decyzji.
      Ja też myślałam o chorobie w kategoriach:brać leki czy zaprzestać? Skup się
      raczej na zmianach jakie możesz wprowadzić w swoim życiu. a jeśli uważasz, że
      jest beznadziejnie i nic nie zmienisz, to ...tym bardziej nad tym popracuj,
      najlepiej z terapeutą.
      • hasanet Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 12:54
        lizavieta1 napisała:

        > Uważam, że nadmiernie chcesz zwrócić na siebie uwagę, po co zakładasz tyle
        > postów??? Możesz w skrócie opisać w jednym.
        To wolny Forum. Każdy robi to, co mu dobrze robi.
        Weźmy taką Lizavietę1. Wypisuje oklepane banały porażające swą trywialnością.
        Widać jest to jej do czegoś potrzebne. Ciekawe do czego? [patrz-poniższy
        cytat].
        > Wracając do leków, bez względu na to, co ktokolwiek tutaj napisze, Ty
        poniesies
        > z
        > zarówno pozytywne i negatywne konsekwencje każdej decyzji.
        > Ja też myślałam o chorobie w kategoriach:brać leki czy zaprzestać? Skup się
        > raczej na zmianach jakie możesz wprowadzić w swoim życiu. a jeśli uważasz, że
        > jest beznadziejnie i nic nie zmienisz, to ...tym bardziej nad tym popracuj,
        > najlepiej z terapeutą.
        Pozdr
        asa
        • lizavieta1 Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 17:32
          Jak nei masz nic do powiedzenia koledze, to po co tu wlazisz. ja tak samo jak on
          pisze co uwazam za stosowne i delowe aby mu pomoc. To jest moim celem, a nie jak
          twoim ocenianie czy bardziej trywialnie przypieprzanie się.
          Po co cytujesz moj watek? Przeciez jest powyzej i mozna sobie przeczytac? Jak
          nei masz nic do powiedzenia, to założ pusty wątek tylko ze swoim imieniem albo
          poprzesiewaj piasek.
          • hasanet Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 17:49
            lizavieta1 napisała:

            > założ pusty wątek tylko ze swoim imieniem albo
            > poprzesiewaj piasek.
            Przesiewanie piasku - jałowe zajęcie. Beton występuje w wystarczających
            ilościach, a samorodka nie znajdę.
            asa
    • hasanet Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 12:48
      lekki3 napisał:

      > POTRZEBUJE ODPOWIEDZI.CZY
      > MOGE JESZCZE NIE PRZERYWAJAC PRACY,NIE STAC MNIE NA TO, WYWALIĆ PROSZKI Z
      > MOJEGO ŻYCIA I NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ
      Nie, ale zawsze możesz mieć nadzieję.
      asa
    • ogrom Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 13:10
      Oj wiesz masz rację.......ten kto ma miekkie serce to jest niezłą dupą........
      tak sobie myślę, że ja sama byłabym bardzo szcześliwa, gdyby nie kilka błednych
      decyzji z którymi się teraz męcze!!!

      robić jak namnniej ale miec kaskę:)
      Ale tak naprawdę to głownie liczyć trzeba się z samym sobą!!!! koniec i basta
      inaczej pewna deprechaa to mjało przyjemne jest !!! niezły syf prawda?
      mam dośc paniesi, które zwykle zwalaja wszytsko na kulturkę;) głupie baby!!!!
    • mskaiq Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 17:20
      Mysle ze warto abys przeczytal ten post

      "forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=24586422:"

      Jesli chcesz pozbyc sie nawyku musisz pokonac w Sobie uzaleznienie. Ktos
      napisal na tym forum ze przez pare miesiecy lazil po scianach ale sie
      odzwyczail. Jest to mozliwe, Ty tez to mozesz zrobic.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • lekki3 Re: PROBLEM UWAGA PROBLEM... MOŻE KTOŚ POMOŻE 26.06.05, 18:48
        mskaiq napisał:

        > Mysle ze warto abys przeczytal ten post
        >
        > "<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=24586422:""
        target="_blank">forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=24586422:"</a>
        >
        > Jesli chcesz pozbyc sie nawyku musisz pokonac w Sobie uzaleznienie. Ktos
        > napisal na tym forum ze przez pare miesiecy lazil po scianach ale sie
        > odzwyczail. Jest to mozliwe, Ty tez to mozesz zrobic.
        > Serdeczne pozdrowienia.
        ]
        DZIEKI

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka