simian-raticus 05.11.06, 19:04 www.polchat.pl/chat/?room=Fobia+spoleczna+i+Nerwica+Lekowa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niech_zyje_euforyjka Re: Chat 06.11.06, 17:52 bez obrazy ale po co założyłeś drugi czat o fobii społecznej? bez przesady, jeden naprawdę wystarczy. a jak już tak bardzo chciałeś mieć na własnośc jakiś czat to może na inny temat. wyobraźni Ci chyba nie brakuje. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
depresyjneterefere Re: Chat 09.11.06, 11:50 niech_zyje_euforyjka napisała: > bez obrazy ale po co założyłeś drugi czat o fobii społecznej? może nie przepada za towarzystwem wszędobylskiego xmana2000? Odpowiedz Link Zgłoś
niech_zyje_euforyjka Re: Chat 09.11.06, 16:50 być może. skoro tak to nawet go rozumiem. zakładaj człowieku ten czat śmiało, skoro będziesz jego właścicielem to łatwo będziesz mógł pozbywać się takich szkodników, typu na przykład wspomniany wyżej xman2000 (dla niewtajemniczonych super_ktoś lub smutny_czat). pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś