20.12.06, 09:58
chcalabym, Wam zyczyc wesolych swiat, ale wiem, ze weseli nie jestescie.
Zycze wiec Wam swiąt milych i zdrowych. buziak.
Obserwuj wątek
    • tristezza Re: Zyczenia 20.12.06, 11:02
      www.care2.com/ecards/build/1/6116
    • dolor Re: Zyczenia 20.12.06, 12:06
      happy.tree.friends.gry-online.egry.net/Karols/
    • euforyjka Re: Zyczenia 20.12.06, 14:48
      nawzajem. całuski :*
    • lucyna_n Re: Zyczenia 20.12.06, 15:00
      Dzięki Carla
      i Tobie też zdrowych i pogodnych:)
    • tristezza Re: Zyczenia 20.12.06, 16:08
      to te zyczenia sa tylko dla Carli?!
      to ile watkow ma powstac w tej sprawie?
      kazdy kazdemu bedzie skladal?
      moje zyczenia byly dla wszystkich
      • lucyna_n Re: Zyczenia 22.12.06, 13:51
        pani _be_wszystko_źle_
        • tristezza Re: Zyczenia 22.12.06, 16:59
          lucyna_n napisała:

          pani _be_wszystko_źle_

          sugerowany nowy nick dla mnie?
          rozwaze :-)

          no to przy okazji zindywidualizowane zyczenia dla Ciebie: zdrowych,
          slonecznych, lesnych!
          • lucyna_n Re: Zyczenia 22.12.06, 18:29
            dzięks,
            wszystkiego naj naj spokojnnych świąt:)
    • abasia471 Re: Zyczenia 21.12.06, 01:19
      Pogodnych meteorologicznie i psychicznie Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich
      forumowiczów.

      www.republika.pl/hestia2006/zyczenia.swf
      • carlabruni spicie juz? 21.12.06, 01:50
        • abasia471 Re: spicie juz? 21.12.06, 02:22
          Nie śpię, bo mi się piernik dopieka, więc muszę poczekać.
          • anksis Re: spicie juz? 21.12.06, 02:58
            chyba dzisiaj to nie pospimy.
            • marwolo Ja nie śpię juz:) 21.12.06, 08:57
              I wzajemnie,, moja droga, i wzajemnie!:)
              • carlabruni a jakie Wy macie zyczenia na swieta/ 21.12.06, 19:46
                • euforyjka Re: a jakie Wy macie zyczenia na swieta/ 21.12.06, 19:54
                  żeby Suchy i fascisto dostali rozwolnienia i całe święta spędzili w kiblu :D
                  • carlabruni Re: a jakie Wy macie zyczenia na swieta/ 22.12.06, 02:42
                    ale ty im dobrze zyczysz:).
                  • el_fascisto Re: a jakie Wy macie zyczenia na swieta/ 22.12.06, 10:07
                    euforyjka napisała:

                    > żeby Suchy i fascisto dostali rozwolnienia i całe święta spędzili w kiblu :D

                    I wzajamnie, panienko, i wzajemnie!:|
      • cymbalek-iii Re: Zyczenia 22.12.06, 12:10
        abasia471 napisała:

        > Pogodnych meteorologicznie i psychicznie Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich
        >
        > forumowiczów.
        >
        > www.republika.pl/hestia2006/zyczenia.swf


        baskaa postarałas sie.......zadnego plucia jadem i bardzo ladny link. wesolych
        swiat!
    • mskaiq Re: Zyczenia 22.12.06, 09:25
      i Tobie najlepsze zyczenia, przede wszystkim usmiechu, wiary w Siebie i tych
      wyborow ktore beda przynosily Ci milosc. To uczucie rozjasnia wszystko, otwiera
      wszystkie drzwi i zmienia to co jest zle w dobre. Na tym polega jej magia,
      szukaj tej magi.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • subrealism Re: Zyczenia 22.12.06, 11:16
        Chciałbym żeby już było po świętach i po sylwestrze i wszystko było jak dawniej.
        • suchyxxx2 Re: Zyczenia 22.12.06, 11:23
          a ja chcę śnieg:/ bo święta uwielbiam ale tylko ze śniegiem-ten
          charakterystyczny zapach mrozu i śniegu:)))
          • subrealism Re: Zyczenia 22.12.06, 11:51
            > a ja chcę śnieg:/ bo święta uwielbiam ale tylko ze śniegiem-ten
            > charakterystyczny zapach mrozu i śniegu:)))

            Będzie dobrze jak chociaż kwaśny deszcz popada ;)
            • suchyxxx2 Re: Zyczenia 22.12.06, 11:59
              sugerujesz kolejny wybuch elektrowni ala czarnobyl?;p
              • lucyna_n Re: Zyczenia 22.12.06, 13:53
                wtedy byłby opad radioaktywny a nie kwaśny deszcz.
          • euforyjka Re: Zyczenia 22.12.06, 13:09
            suchyxxx2 napisał:

            > a ja chcę śnieg:/ bo święta uwielbiam ale tylko ze śniegiem-ten
            > charakterystyczny zapach mrozu i śniegu:))) i psich gówien na sniegu wszedzie
            sie walających, nie mowiąc już o tym, że obsikany i obsrany snieg jest żólty
            lub brazowy a nie biały.
            to ja już wolę, żeby nie było śniegu!!!
            • suchyxxx2 Re: Zyczenia 22.12.06, 13:15
              tu gdzie ja mieszkam ludzie dbają o czystość trawników więc nie ma obawy przed
              gównami^^ zresztą chodzi się drogami zaśnieżonymi a nie trawnikiem
              • euforyjka Re: Zyczenia 22.12.06, 13:37
                no to chyba mieszkasz w jakiejś dziwnej okolicy, bo u mnie w Łodzi to zawsze
                jak spadnie snieg to wszędzie czy to na ulicach,drogach, chodnikach, trawnikach
                czy w parkach wszędzie pełno gówna, tak ze trzeba naprawdę uważać jak się
                idzie :/
            • lucyna_n Re: Zyczenia 22.12.06, 13:56
              Euforyjka, czepiasz się "gó..anych" tematow jak pijany płota.
              zgłoś to municypalnym bo ile można czytać te intymne zwierzenia
              • euforyjka Re: Zyczenia 22.12.06, 14:00
                lucyna_n napisała:

                > Euforyjka, czepiasz się "gó..anych" tematow jak pijany płota.
                > zgłoś to municypalnym bo ile można czytać te intymne zwierzenia

                co to za jedni ci municypalni?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka