Dodaj do ulubionych

uufffffffff...........

12.07.07, 17:41
jak sie nagle spokojnie tu zrobilo :)))
Obserwuj wątek
    • aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:43
      nooo... zupełnie jak nie to forum ;)
      • rozgwiezdnick Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:48
        aurelia troche spanikowala, ale to normalne na tym forum

        --

        nobody can stop Kowalski, only himself
        youtube.com/watch?v=CWR0vgg4AEM
        • aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:49
          yyy? spanikowałam?
          raczej się wku..łam ;P
          (ale już mi przeszło. teraz swój wkurw przeniosę na inne forum)
          • nienill Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:52
            napisz na ktore, bo mi sie nudzi :)
            • aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:54
              na to, gdzie pomnicka powycinali.
              • aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:55
                ale na razie poprzywracałam powycinane posty i czekam ,co się będzie działo.
                ehhh, pomnickowi dostała się rola Przedmiotu Sporu :)
    • obatala Re: uufffffffff........... 12.07.07, 18:04
      Az za spokojnie.

      Wychodze szukac wrazen...smakowych.

      www.youtube.com/watch?v=UZaTEIyo8rk

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka