nienill 12.07.07, 17:41 jak sie nagle spokojnie tu zrobilo :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:43 nooo... zupełnie jak nie to forum ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rozgwiezdnick Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:48 aurelia troche spanikowala, ale to normalne na tym forum -- nobody can stop Kowalski, only himself youtube.com/watch?v=CWR0vgg4AEM Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:49 yyy? spanikowałam? raczej się wku..łam ;P (ale już mi przeszło. teraz swój wkurw przeniosę na inne forum) Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:52 napisz na ktore, bo mi sie nudzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:54 na to, gdzie pomnicka powycinali. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: uufffffffff........... 12.07.07, 17:55 ale na razie poprzywracałam powycinane posty i czekam ,co się będzie działo. ehhh, pomnickowi dostała się rola Przedmiotu Sporu :) Odpowiedz Link Zgłoś
obatala Re: uufffffffff........... 12.07.07, 18:04 Az za spokojnie. Wychodze szukac wrazen...smakowych. www.youtube.com/watch?v=UZaTEIyo8rk Odpowiedz Link Zgłoś