Dodaj do ulubionych

~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~

    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 19:01
      Obsada "Once Upon a Time in Hollywood" skompletowana. Quentin Tarantino zdradził listę aktorów, którzy wystąpią w jego najnowszym filmie, nawiązującym do głośnej zbrodni sekty Charlasa Mansona w domu Sharon Tate i Romana Polańskiego.
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 19:02
        Quentin Tarantino zaangażował do swojego nowego filmu wiele głośnych nazwisk. Leonardo DiCaprio wcieli się w postać znanego z westernów aktora Ricka Daltona, z kolei Brad Pitt zagra jego dublera, Cliffa Bootha. W rolę Sharon Tate wcieli się natomiast Margot Robbie.

        Al Pacino zagra Marvina Shwarza, agenta Daltona. Burt Reynolds wcieli się z kolei w George'a Spahna. To właśnie na jego ranczu mieszkała rodzina Charlesa Mansona i jego wyznawcy w latach 60. Damian Lewis zagra postać gwiazdy kina, Steve'a McQueena, Dakota Fanning wcieli się w Squeaky Fromme, jedną z wyznawczyń Mansona, która na swoim koncie miała próbę zabójstwa prezydenta Geralda Forda, a Nicholas Hammond zagra reżysera Sama Wanamakera. Emile Hirsch sportretuje natomiast Jaya Sebringa, hollywoodzkiego fryzjera i jedną z ofiar Mansona.
        • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 19:03
          Role w najnowszym filmie Tarantino otrzymali również Clifton Collins Jr. (jako Ernesto "The Mexican" Vaquero), Keith Jefferson (jako Land Pirate Keith), Scoot McNairy (jako Bob Gilbert), Spencer Garrett (jako Allen Kincade), Mike Moh (jako Bruce Lee), Eddie Perez (jako Land Pirate Eddie) oraz Maurice Compte (jako Land Pirate Mao).

          REKLAMA
          Nie zabraknie także aktorów doskonale znanych z filmów Quentina Tarantino: Tima Rotha, Michaela Madsena czy Kurta Russella. W pozostałych rolach wystapią: Zoë Bell, Timothy Olyphant, James Marsden, Julia Butters, James Remar, Martin Kove, Brenda Vaccaro, Nichole Galicia, Craig Stark, Marco Rodríguez, Ramón Franco oraz Raul Cardona.

          Co ciekawe, wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w postać Romana Polańskiego, ale mówi się, że ma to być młody polski aktor. Nie podano również nazwiska aktora, któremu przypadnie rola Mansona. Wszystko wskazuje więc na to, że Tarantino szykuje dla widzów kolejną niespodziankę.
          • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 19:04
            Role w najnowszym filmie Tarantino otrzymali również Clifton Collins Jr. (jako Ernesto "The Mexican" Vaquero), Keith Jefferson (jako Land Pirate Keith), Scoot McNairy (jako Bob Gilbert), Spencer Garrett (jako Allen Kincade), Mike Moh (jako Bruce Lee), Eddie Perez (jako Land Pirate Eddie) oraz Maurice Compte (jako Land Pirate Mao).

            REKLAMA
            Nie zabraknie także aktorów doskonale znanych z filmów Quentina Tarantino: Tima Rotha, Michaela Madsena czy Kurta Russella. W pozostałych rolach wystapią: Zoë Bell, Timothy Olyphant, James Marsden, Julia Butters, James Remar, Martin Kove, Brenda Vaccaro, Nichole Galicia, Craig Stark, Marco Rodríguez, Ramón Franco oraz Raul Cardona.

            Co ciekawe, wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w postać Romana Polańskiego, ale mówi się, że ma to być młody polski aktor. Nie podano również nazwiska aktora, któremu przypadnie rola Mansona. Wszystko wskazuje więc na to, że Tarantino szykuje dla widzów kolejną niespodziankę.
            "Once Upon a Time in Hollywood" nawiąże do tragicznych wydarzeń z sierpnia 1969 roku, kiedy to członkowie sekty Charlesa Mansona wtargnęli do domu Sharon Tate i Romana Polańskiego, po czym zamordowali ciężarną aktorkę i jej gości.

            Sam Tarantino przekonuje, że jego dziewiąty film nie będzie opowiadał historii Mansona. – Nazywanie mojego projektu filmem o Charlesie Mansonie jest jak nazywanie "Bękartów wojny" filmem o Adolfie Hitlerze – mówił w jednym z wywiadów.

            Akcja "Once Upon a Time in Hollywood" będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles, w szczytowym momencie rewolucji hipisowskiej. Głównymi bohaterami będą aktor Rick Dalton (DiCaprio), była gwiazda westernów, oraz jego dubler Cliff Booth (Pitt). Duet, walcząc o przetrwanie w Hollywood, będzie obserwował, jak zmienia się ono nie do poznania, a tłem historii będzie zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez sektę.

            Premiera filmu Quentina Tarantino odbędzie się dokładnie 9 sierpnia 2019 roku, czyli w 50. rocznicę śmierci Sharon Tate.

            Do "Once Upon a Time in Hollywood" odniósł się sam Roman Polański. Czy polski reżyser obejrzy najnowszy film Tarantino? – Niech go najpierw zrobi – ucinał w rozmowie z Onetem.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 21:22
      Mówi się o niej, że karierę zawdzięcza mężowi. Dziewczyna z prowincji, która dzięki małżeństwu trafiła na salony. Przyszła na świat w 1873 roku, w małej wiosce Saint-Sauveur-en-Puisaye. Jej ojciec źle zarządzał majątkiem, w związku z czym zubożał, a Colette posłano do publicznej szkoły. Jej matka wychowywała swoje dzieci w oderwaniu od powszechnie panujących reguł. Wpoiła im, że nie należy przejmować się normami etycznymi, a w życiu trzeba kierować się namiętnościami. Colette zapamiętała tę naukę.
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 12.07.18, 21:27
        https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36973053_2033985133312359_4367715739822456832_n.jpg?_nc_cat=0&oh=20de6e5aa1206c69b4b9469b41211b60&oe=5BE83DB4
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 09:24
      Film Wołyń..Ten film mówi prawdę o Ukraińcach-rzeźnikach, albo raczej o banderowskich ludobójcach..Teraz zresztą nie jest o wiele lepiej. Okazuje się, że Ukraińcy w przeciwieństwie do Niemców i Rosjan tkwią w swoim barbarzyństwie i jeszcze go gloryfikują.
      • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 09:33
        Jacek Wydro A co to znaczy, że "musimy ich wspierać"? Nic nie musimy. Niech najpierw przyznają się do zbrodni i za nie przeproszą, wyrzucą ze swego kanonu bohaterów narodowych bandytów typu Szuchewycz czy Bandera i organizacje typu UPA. Wtedy można będzie rozmawiać o koegzystencji, bo o przyjaźni nie ma mowy. Więc to ty sam "galopujesz" w stronę banderowców, i to ostro. Ad rem: Putin nic nie zagrabił, Krym był zawsze rosyjski, mieszkańcy wyrazili sw2oją wolę w referendum. Co do wschodu Ukrainy - trzeba było żyć z ludźmi zamieszkującymi te tereny i mówiącymi po rosyjsku z zgodzie, wówczas nie byłoby wojny. Ale banderowca można nauczyć rozumu tylko w jeden sposób, właśnie taki, który stosują mieszkańcy wschodniej Ukrainy.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 16:42
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37014559_2034034053307467_3272139186852855808_n.jpg?_nc_cat=0&oh=329c894fbb310fa8457e9865dcdd6112&oe=5BCC73BE
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 16:50
        https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37011797_1861762420537185_1232008044552912896_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7608a8d128c5a5068129f875b1e29373&oe=5BE158ED
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 16:52
      A, ja na boskie dotarłem wyżyny
      By tu z Szekspirem tokaj
      z amfor pić
      Spoglądać z uśmiechem
      na ludzkie niziny
      I żyć boskim pięknem
      i przepięknie żyć.
      Darek Hull
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:26
      Podobno, Nie ma brzydkich nadmuchiwanych kobiet. Bywają słabe płuca.
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:28
        https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37061201_2035596726484533_4329660057542197248_n.jpg?_nc_cat=0&oh=da73dff44853070afa3991f104c7c462&oe=5BE8FD28
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:31
      Panie doktorze, podczas pobytu na wczasach zaraziłem się wstydliwą chorobą. Czy to przejdzie?
      - Przejdzie, przejdzie... na żonę.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:58
      PRL. Malinowski opowiada Kowalskiemu dowcip w zatłoczonym tramwaju.
      - Wiesz jaka jest różnica pomiędzy rządem, a papierem toaletowym?
      - Nie wiem.
      - Żadna. Jeden i drugi jest do dupy.
      Na te słowa wstaje facet, pokazuje znaczek tajniaka w klapie i pyta się Malinowskiego:
      - Tak pan lubi kawały? To powiedz pan, jak jest różnica pomiędzy panem, a tym autobusem?
      - No, nie wiem... - odpowiada Malinowski.
      - Autobus sobie pojedzie, a pan pójdzie ze mną.
      - Ależ panie władzo, ja nie mówiłem o naszym rządzie, tylko o niemieckim.
      - Tere, fere! Ja przeciez lepiej wiem, który rząd jest do dupy.
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:59
        https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37002692_10211089531585750_1288297005465993216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f1cb97e46674ff5cb25af6b0dbe77ead&oe=5BE2EDB5
        • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 18:59
          Sędzia nie może mieć mentalności służebnej w stosunku do państwa, ale do społeczeństwa" !
          Sędzia SN Stanisław Zabłocki.
          • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 19:00
            Przychodzą turyści do bacy:
            - Baco jaka jutro będzie pogoda?
            - Bedzie piknie słonecko świecić.
            Sprawdziło się, więc przychodzą także na drugi dzień
            - Baco a jaka pogoda będzie jutro?
            - Jesce nie wiem, bo dzisioj radia nie słuchołem.
            • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 19:01
              https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37007104_1855147904547625_7200427408053239808_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d4c882d967aa92741d3c7ef7202a16a1&oe=5BDA58A2
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 19:12
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13606799_10206155404275651_1871261232268643364_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5b2a2d39cc0d228ff43e6c0e46c34ee7&oe=5BD980EC
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 19:42
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37043757_1692361030818039_3153867697465327616_n.jpg?_nc_cat=1&oh=657b4d312425f0aad9d29cfae4ec29ac&oe=5BA31F60
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 19:48
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37154787_2035598826484323_8757378174116954112_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5c733d9a438368af49ebbdb542131b12&oe=5BD47A30
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 20:19
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36796999_249738762284135_3895178253891010560_n.jpg?_nc_cat=0&oh=98572db3c244eb822bfe15441ed6c9ff&oe=5BA32716
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 20:23
      Naukowcy z University of Texas ogłaszają: tłuszcz mleczny nie zwiększa ryzyka chorób serca.. ani ogólnej śmiertelności u osób starszych. Co więcej, kwas tłuszczowy obecny w mleku może obniżyć ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych, a w szczególności udaru. Naukowcy wyniki swoich badań opublikowali w piśmie naukowym "The American Journal of Clinical Nutrition". Pełnotłuste mleko ma złą reputację od czasu, kiedy podwyższony poziom cholesterolu połączono z większym ryzykiem zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 23:06
      Amerykańska seksuolożka Carol Queen uważa, że seks jest lepszy, kiedy można otworzyć się przed partnerem, pozbyć wstydu i zwyczajnie zaufać. Jej zdaniem, mając kogoś takiego, czerpiemy ze zbliżenia więcej, niż spotykając się w sypialni z kimś praktycznie obcym.

      Lekarce wtóruje w tym koleżanka po fachu dr Laura Deitsch. – Gdy mówimy o bratnich duszach, najważniejsze jest zaufanie – mówi w rozmowie z "Bustle". To pierwszy powód, dla którego miłość cielesna staje się wartościowym doświadczeniem. Dzielimy się z drugą osobą najmroczniejszymi sekretami, co pozwala naprawdę się otworzyć.
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 23:07
        Co jeszcze daje seks z kimś wyjątkowym? Relaks – w mózgu aktywują się hormony takie jak oksytocyna, czujemy się spokojniejsi, z drugiej strony jesteśmy w stanie czerpać większą przyjemność z fizycznych doznań. Kolejna sprawa: poczucie bezpieczeństwa. – Można powiedzieć, że wychodzisz wtedy ze swojej głowy, skupiasz się na tym, co tu i teraz – mówi lekarka.

        Istotne jest też to, że będąc z kimś, kto nas zna i rozumie, łatwiej powiedzieć, czego się chce. – Otwieramy się na mówienie o potrzebach i fantazjach – zauważa Deitsch, dodając, że seks może być w takiej sytuacji wręcz duchowym doświadczeniem. Seksuolożka używa jeszcze argumentu o pozbyciu się wstydu i strachu przed oceną. – Możesz zdjąć maskę – przekonuje.

        Nawet jeśli chodzi nam tylko o fizyczne korzyści, to tym bardziej powinniśmy spróbować seksu z bratnią duszą. – Jeśli dobrze się znacie, w sypialni robi się zdecydowanie goręcej. Z obcą osobą nie podgrzejecie atmosfery do tego stopnia – tłumaczy ekspertka. I dodaje, że łatwiej również osiągnąć orgazm.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 13.07.18, 23:10
      go13
      1h temu

      Największym błędem jest oddzielenie seksu od relacji. Seks to nie to samo co zjedzenie ciastka i nie powinien być tylko "zabawą". Powinien być elementem relacji z osobą, którą kochamy lub przynajmniej lubimy, którą znamy i szanujemy. Tylko wtedy będzie bezpieczny i w pełni satysfakcjonujący.
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 14.07.18, 02:30
      Włoski mężczyzna się chwali: ". W zeszłym tygodniu, moja żona i ja zajmowaliśmy się długo seksem. natarłem jej ciało oliwą z oliwek, kochaliśmy się namiętnie i zona krzyczała przez pełne pięć minut.
      Francuz chwalił się: "W zeszłym tygodniu, kiedy moja żona i ja mieliśmy seks, natarłem jej ciało masłem.kochaliśmy się tak namiętnie, ze ona krzyczała przez piętnaście minut."
      Żyd powiedział: "Cóż, w zeszłym tygodniu moja żona i ja mieliśmy również seks. natarłem jej ciało kurzym smalcem . Kochaliśmy się, tak,ze moja zona krzyczała prze 6 godzin...
      Włoch i Francuz są w szoku. Wiec zapytali co ty takiego zrobiłeś,ze twoja zona krzyczała przez 6 godzin?
      Żyd powiedział: "Wytarłem ręce o prześcieradło"
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 14.07.18, 05:22
      Idę spac...
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 14.07.18, 15:54
      Posucha. Żydzi przyszli do rabina prosząc go o deszcz...
      -Nie- mówi rabin nie mogę zrobić tego cudu,bo nie ma w was wiary w Boga!
      -Dlaczego tak mówisz rebe?
      -Gdybyście wierzyli w Boga,to przyszlibyście do mnie z parasolkami
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 14.07.18, 16:21
      II wojna światowa. Marszałek Żukow wychodzi z gabinetu Stalina zdenerwowany, na korytarzu zaklął i mruknął "A to skurwysyn wąsaty!". Ale przed drzwiami stał oficer ochrany i zareagował natychmiast pytając:
      - Co powiedzieliście towarzyszu?
      Żukow na to, że nic.
      - No to wrócimy do gabinetu tow. Stalina i wyjaśnimy sprawę - powiedział oficer.
      Wrócili więc i oficer melduje:
      - Towarzyszu Stalin, ja będąc na służbie usłyszałem jak marszałek Żukow powiedział "A to skurwysyn wąsaty!".
      Stalin popatrzył na Żukowa i zapytał:
      - Kogo mieliście na myśli towarzyszu?
      Żukow natychmiast odpowiedział:
      - Jak to kogo, Hitlera!
      Wtedy Stalin popatrzył przeciągle na oficera ochrany i zapytał:
      - A wy towarzyszu, kogo mieliście na mysli?
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 14.07.18, 21:31
      agrodę Bookera, w którego międzynarodowej odsłonie w tym roku wyróżniono Olgę Tokarczuk, przyznaje się już od pięciu dekad. I właśnie ta okrągła rocznica skłoniła organizatorów konkursu do przyznania Złotego Bookera, nagrody, która uhonoruje najlepszą książkę ostatnich pięćdziesięciu lat.
      REKLAMA

      Najpierw zdecydowano jednak, że o tytuł ten będzie walczyć jedynie pięć książek, a każda z nich reprezentować będzie kolejne dekady. I tak reprezentantem lat 70. został Vidiadhar Surajprasad Naipaul i jego „W wolnym kraju”. Najlepszą książką lat 80. uznano „Moon Tiger” jednej z dwóch kobiet w zestawieniu - Penelope Lively, zaś ostatnią dekadę XX wieku reprezentował „Angielski pacjent" Michaela Ondaatje. Wiek XXI to kolejno Hilary Mantel i jej „W komnatach Wolf Hall" oraz George Saunders , którego książkę „Lincoln w Bardo” nagrodzono Bookerem w zeszłym roku. Każda z dekad miała też osobnego opiekuna, który dokonywał selekcji.

      − Ta książka dostaje się pod skórę i zmusza czytelnika, by ciągle do niej wracał. Za każdym razem oferuje coś nowego, niespodziankę lub zachwyt − powiedziała o „Angielskim pacjencie” Kamila Shamsie, pisząca w języku angielskim pakistańska pisarka odpowiedzialna za dobór literatury z lat 90. Dodała też, że choć w zestawieniu książek z lat 90. brak jej kobiet, to książka Odaatje ma w sobie wiele z kobiecej narracji.

      To właśnie „Angielski Pacjent” znalazł też największy poklask wśród publiczności, która przez kilka miesięcy oddawała głosy na swoją ulubioną książkę. Książkę poparto blisko dziewięcioma tysiącami głosów. Najwyraźniej zaskoczony był tym sam autor, który przyznał podczas przemówienia, że nawet przez sekundę nie pomyślał, że „Angielski pacjent” może być najlepszą książką na krótkiej liście nominowanych. Dodał też, że sam nie przeczytał jej już po wydaniu.

      „Angielski pacjent”, wydany w 1992 roku, przebił się do szerszej publiki dzięki ekranizacji z 1996, w której główne role zagrali Ralph Fiennes i Juliette Binoche. Film na podstawie powieści opowiada o losach pielęgniarki z Kanady i ciężko poparzonego Anglika, który leczy się w opustoszałym w wyniku wojennej zawieruchy klasztorze.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 01:06
      Samolot linii Ryanair musiał awaryjnie lądować we Frankfurcie-Hahn. Ze względu na problemy związane z ciśnieniem w kabinie około 33 pasażerów zostało zabranych do szpitala. Skarżyli się na ból uszu i głowy.
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 04:55
      Zauważone: Nie trudno jest oddać żonie cały zarobek,o wiele trudniej udowodnić,że to cały jest zarobek...
      • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 04:56
        Krystyno,świetnie wyglądacie!
        -A jak twóje hemoroidy?
        -Dziękuję doktorze,wyjechał na tydzień na wczasy...
    • seremine Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 15:46
      Nancy Sinatra Senior, pierwsza z czterech żon amerykańskiego legendarnego piosenkarza Franka Sinatry, zmarła w wieku 101 lat. O jej śmierci poinformowała na Twitterze córka Sinatrów, Nancy Junior.
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 18:24
      Rozmawia dwóch kolegów:
      - Podobno przestałeś pić?
      - To dzięki teściowej, stale widziałem ja potrójnie!
    • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 18:31
      https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36389690_10156981815991323_2697582264702730240_n.jpg?_nc_cat=1&oh=6f895d09a91bff4005ffcca27d3af162&oe=5B9E2238
      • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 18:32
        Szczęśli­wy jest ten który wi­ta z Tobą ranek
        a wie­czo­rem mówi Ci dobranoc.
        • jutta_t Re: ~~~~~~~~Tak to sobie~~~~~~~~~ 15.07.18, 18:34
          https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37125247_1999108070153848_449756279313793024_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cc6c23cf86b2a039ccb02fcbd6c0e78e&oe=5BDFBA49

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka