Dodaj do ulubionych

Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie?

13.07.04, 19:45
Wczoraj kupilem nowe auto. Marzylem o nim od lat i wreszcie jest! No to co
robie? Przyjechalem do domu, otworzylem maske i chcialem sie napatrzec na
serce mojego wozu. Nachylilem sie, poogladalem wszystkie zakamarki motory i
nagle... ups! Wpadly mi do srodka okulary. Co za pech. Wlozylem reke, zeby je
wyjac. Zapomnialem tylko, ze silnik byl na chodzie, bo chcialem posluchac
szmeru jego pracy. Nagle cos zlapalo mnie za rekaw. Probowalem sie wyrwac. Nie
moglem! Ciagnielo coraz mocniej i mocniej. Nagle poczulem przerazliwy bol.
Wyszarpnalem reke, patrze, a tu nie mam malego palca. Urwalo mi go!
Dzisiaj juz ochlonalem. Palca mi zaszyli i jest OK. Juz nie boli. Ale
zamierzam ubiegac sie o odszkodowanie. Bo jak to tak, zeby nie bylo nigdzie
napisane, ze nie nalezy zagladac pod maske? W Stanach juz bym dawno wygral,
ale jak jest w Polsce? Czy jest tu jakis prawnik?
Obserwuj wątek
    • Gość: verte Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.04, 19:50
      Tam w środku siedział na pewno świstak i zawijał w sreberka.Przeszkodziłeś mu w
      pracy to ci upierdolił palca.Nie ma się czemu dziwić.
    • Gość: hp Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.crowley.pl 13.07.04, 19:51
      a autko jest w dieslu?
    • Gość: lesio Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 19:52
      Oczywizda, że dostaniesz odszkodowanie! Wystarczy udowodnić, iż jesteś
      niepoczytalny - a to łatwe. Powodzenia.
    • Gość: lesio Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 19:57
      hp ma rację, autko musi być w dizlu. Inaczej klapa.
    • Gość: wredny Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 20:01
      adam.skodowy napisał:

      > Dzisiaj juz ochlonalem. Palca mi zaszyli i jest OK. Juz nie boli. Ale
      > zamierzam ubiegac sie o odszkodowanie.

      Dupa zimna :-(
      Skoro Ci przyszyli to nic z tego a jezeli teraz dlon wyglada lepiej niz
      przedtem,to mozesz jeszcze doplacic do tego interesu.
      • adam.skodowy Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? 14.07.04, 19:37
        Nie przyszyli tylko zaszyli.
        • Gość: wredny Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.04, 23:17
          adam.skodowy napisał:

          > Nie przyszyli tylko zaszyli.
          no to sie zdecyduj ,czy Ci urwalo ,czy naderwalo ten palec
          • Gość: Ela Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.spa.sc.charter.com 15.07.04, 04:53
            Oj nie dala Bozia rozumu oj nie dala.
            Dawala ale malo to nie wzialem.
            • Gość: ??? Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.04, 13:49
              Gość portalu: Ela napisał(a):

              > Oj nie dala Bozia rozumu oj nie dala.
              > Dawala ale malo to nie wzialem.

              chyba tak (!) bo nie wiem o co biega
              • Gość: Ela Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.spa.sc.charter.com 20.07.04, 04:26
                Nie jest madrze wkaladac palce do silnika w ruchu. To jest zartobliwy sposob
                wyrazenia tej uwagi.
    • grogreg Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? 15.07.04, 10:14
      Eeeee, to jaki zart prawda?
    • Gość: lawyer Re: Urwalo mi palca. Czy dostane odszkodowanie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.04, 07:47
      Niestety nie masz większych szans na odszkodowanie, i to nie dlatego, że z
      palcem jest już w szystko w porządku, ale dlatego, że w instrukcji niemal na
      pewno jest ostrzeżenie przed wkładaniem różnych cześci ciała pod maskę... W
      niektórych samochodach pod maską są dodatkowe ostrzeżenia. W USA takie coś już
      by nie przeszło, bo pod maską są ostrzeżenia. Możesz jednak próbować powoływać
      się na fakt, że instrukcji nie przeczytałeś, bo dealer wydał Ci ją w momencie
      kupna, a ostrzeżeń pod maską nie zrozumiałeś, bo nie umiesz j.polskiego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka