monikaj1 27.08.04, 18:04 Znalazłam właśnie interesujące (?) dane dotyczące liczby polskich Blanek. Grzenia podaje, że jest ich 238, Rymut natomiast - że 1869. Przychylałabym się raczej do tego drugiego poglądu, bo sama znam dwie. A swoją drogą ciekawe, ile jeszcze takich błędów (pewnie brakuje cyferki) wkradło się do tych publikacji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
verdana Re: Blanka - ciekawostka 27.08.04, 19:43 Ja tez znam dwie. Ale może niektóre z nich to Blandyny? Odpowiedz Link Zgłoś
monikaj1 Re: Blanka - ciekawostka 27.08.04, 19:49 Moje to z pewnością Blanki - jedna z nich to zresztą moja daleka kuzynka: jak byłam mała mówiłam na nią "Blabla" Odpowiedz Link Zgłoś
magdan_23 Re: Blanka - ciekawostka 27.08.04, 21:34 A ja poważnie się zastanawiałam nad tym imieniem dla córci. Jeszcze bardzo podoba mi się Bianka. Odpowiedz Link Zgłoś
gracja111 Re: Blanka - ciekawostka 28.08.04, 00:23 blanka ladne imie tez znam blanki gracja mama konstancji i konrada Odpowiedz Link Zgłoś
stasiowa_mama Re: Blanka - ciekawostka 28.08.04, 19:11 Ja mam na imie Blanka. Nie podoba mi sie. Jak bylam dzieckiem zawsze musialam przedstawiac sie po dwa razy. Przed slubem moje imie jakos brzmialo z nazwiskiem, ale teraz nie. Chociaz teraz juz sie przyzwyczailam do Blanki Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Blanka - ciekawostka 29.08.04, 00:34 monikaj1 napisała: > Znalazłam właśnie interesujące (?) dane dotyczące liczby polskich Blanek. > Grzenia podaje, że jest ich 238, Rymut natomiast - że 1869. Przychylałabym > się raczej do tego drugiego poglądu, bo sama znam dwie. A swoją drogą > ciekawe, ile jeszcze takich błędów (pewnie brakuje cyferki) wkradło się do > tych publikacji? Pewnie jeszcze jakies są. U Grzeni rzeczywiście to błąd, bo już na stronie 343, w liczbowych zestawieniach imion, Blanek jest 2238 Jesteś nieprawdopodobnie wnikliwa Odpowiedz Link Zgłoś
chuda_w-w Re: Blanka - ciekawostka 29.08.04, 15:52 Znam tylko/aż jedną Blanke - trochę dziwna... Znam tez jedną Biankę - radosne, "żywe" dziecko Odpowiedz Link Zgłoś
madziarek_edziecko Re: Blanka - ciekawostka 30.08.04, 11:19 Blanka i Bianka to bardzo ładne imiona. Nie znam żadnej osoby o tych imionach. Są bardzo rzadkie wg mnie. Może wkrótce ich popularność wzrośnie? Pa Madzia Odpowiedz Link Zgłoś