miirabelka
28.08.05, 12:20
Wiatajcie!!! Jestem nowa na tym forum więc nie wiem czy temat był już
poruszany? Jeśli nie, to napiszcie proszę czy waszym dzieciom się cos takiego
przytrafiło? Co wtedy robiłyście? Myślę, że jest to ważny temat, a podejmuję
go pod wpływem lektury książki p.Ewy Błaszczyk i z troski o dzieciaczki.
Niektórzy lekarze twierdzą, że wiele mam w takich momentach "panikuje". A jak
jest z wami? Może przekażecie doswiadczenia innym. Sama chętnie dopiszę coś od
siebie jeśli będzie ktoś zainteresowany. Pozdrawiam!!!